Zobrazit vše ve dne 21. 10. 2021

Historie série Fallout - z Vaultu 13 až do Appalachie

Pojďme si společně zavzpomínat na jednu z nejslavnějších RPG sérií všech dob, jejíž historie sahá mnohem dál než k Bethesdě. Fallout je tu s námi již více než 20 let.

Epic rozdává hororové dobrodružství Among the Sleep

Epic Games Store u příležitosti nadcházejícího Halloweenu rozdává PC verzi hororového dobrodružství Among the Sleep. I další hra bude hororová. Na řadu se dostane příští týden.

Hrajte dle svých představ díky velkému množství nastavení v PC verzi Halo Infinite

343 Industries si pro fanoušky série Halo připravili nový trailer zaměřený na PC verzi Halo Infinite. Díky němu se dozvídáme, že hra nabídne velkou škálu nastavení, kterými si ji můžete upravit.

TOP 5 Epizoda S1E218

Unikátní detektivní hry

Detektivní hry vám dávají možnost řešit případy pěkně z blízka, ale ne každá hra to dělá stejně.

Happy Game od studia Amanita Design vyjde už za týden

Vydání novinky od tvůrců Botaniculy a Chuchla je blíž, než si myslíme. Zatím tu máme launch trailer, který je zhruba stejně veselý a normální jako samotná Happy Game.

Nintendo odmění Animal Crossing velkou aktualizací a navrch přidá placené rozšíření

Nintendo v minulém týdnu oznámilo velkou bezplatnou aktualizaci 2.0 a nové placené DLC rozšíření pro Animal Crossing: New Horizons s názvem Happy Home Paradise.

PC verze God of War se bleskově dostala mezi nejprodávanější hry. Čeština potvrzena

O God of War z roku 2018 je na počítačích zájem, dokládají data ze Steamu. Přitom je hra teprve v předobjednávce. Kolik se prodalo hry na PlayStationu? Plus srovnání PS5 verze s PC.

Počet předplatitelů Xbox Game Passu nesplňuje cíle Microsoftu

Počet předplatitelů služby Xbox Game Pass roste, ale ne tak, jak si Microsoft představoval. To ale nic nemění na příchodu dalších 11 her, které do konce měsíce dorazí.

Life is Strange: True Colors pro Switch stihne konec roku

Nový příspěvek do série Life is Strange, který na PC a ostatních konzolích vyšel zhruba před měsícem, si budeme moci zahrát na Switchi na začátku prosince. Konkrétní datum vydání však stále neznáme.

Skyrim: Anniversary Edition umožní výstavbu akvárií

S herním prvkem rybaření, který obohatí Special a chystanou Anniversary edici věčného pátého dílu ságy The Elder Scrolls, souvisí malé rozšíření obsahu z DLC Hearthfire.

O čem bude třetí velké rozšíření Assassin's Creed Valhalla?

Data třetího velkého rozšíření pro Assassin's Creed Valhalla byla nalezena v nejnovější aktualizaci hry. DLC by se mělo jmenovat Dawn of Ragnarök. Co Ubisoft na hráče chystá?

Starfield nás zavede do oblasti vesmíru zvané Settled Systems

Nový vývojářský deník přibližuje zasazení vesmírného RPG Starfield a některé frakce, s nimiž se při hraní setkáme. Video nabízí také pohled na několik nových konceptů z vývoje.