7

Riders Republic

2021

Nový obsah míří do Riders Republic, For Honor, The Crew 2 a dalších titulů

Součástí prezentace Ubisoft Forward není jen představení nových her, ale také odhalení aktualizací pro ty současné. Nový obsah obdrží Riders Republic, For Honor, The Crew 2 a další tituly.

Stručně: Spider-Man 2 udělal dojem, Zaklínač nebude jeden

Dabéři očekávaného A Plague Tale: Requiem. Nábor hráčů do adrenalinového Riders Republic. Pochvala Xbox Game Passu. Aukce o výstřední košile Randyho Pitchorda. Herní doba Dying Light 2: Bloody Ties.

Jaké hry nově podporuje GeForce Now?

Služba GeForce Now tento týden přichází s podporou jedné z ikonických herních klasik: Command & Conquer Remastered Collection. Přidávají se i další hry. Jaké to jsou?

Ubisoft ve svých hrách upozorní na klimatické změny

V rámci mezinárodní iniciativy Playing for the Planet se ve hrách od Ubisoftu uskuteční speciální události, které upozorní hráče na klimatické změny. Cílem akce je zvýšit povědomí.

Adrenalinové Riders Republic spouští druhou sezónu

V Riders Republic začíná druhá sezóna. Vývojáři do adrenalinové sportovní hry přinášejí arénu Showdown, ve které najdou nové atrakce, včetně nového režimu šest proti šesti.

Na Riders Republic si měl vzít Ubisoft více času - Recenze

Hledáte adrenalinový zážitek, který vás nechá si vyzkoušet všemožné extrémní sporty a závodní disciplíny v otevřeném světě? Přesně to nabízí Riders Republic od Ubisoftu.

Vypněte Discord a další programy, doporučuje Ubisoft při problémech

PC hráči nejrůznějších her od Ubisoftu si stěžují na problémy s výkonem a pády. Francouzská společnost jim radí, aby vypnuli software třetích stran. Jaké to jsou?

Poslední možnost zkusit si před vydáním extrémní sporty z Riders Republic

Po testování a veřejné betě přichází před vydáním pro všechny hráče na počítačích a konzolích poslední možnost vyzkoušet si extrémní sporty z Riders Republic. Jaký obsah na vás čeká?

Vyzkoušejte si extrémní jízdy v Riders Republic zcela zdarma

Ubisoft se postupně připravuje na vydání Riders Republic. Proto vám také dává možnost si hru ještě jednou bezplatně vyzkoušet a rozhodnout se, zdali ji budete chtít věnovat svůj čas.

Ubisoft prozradil, co nás bude v Riders Republic čekat po vydání

Již koncem října si budete moci vyzkoušet řadu extrémních sportů v Riders Republic od Ubisoftu. Ti nyní prozradili, jaké mají s hrou plány do budoucna. A dle všeho se máme opravdu na co těšit.

Far Cry 6, Marvel’s Guardians of the Galaxy a další dvě desítky her v říjnu míří do GeForce Now

První říjnový čtvrtek opět přináší přehled všech her, jejichž přidání do knihovny GeForce Now je plánováno v průběhu měsíce. Letošní podzimní úroda zahrnuje AAA tituly jako Far Cry 6.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry října 2021

Začal podzim a s ním i nejdůležitější měsíce roku z pohledu vydávání her. Desátý měsíc aktuálního kalendářního roku nevypadá zle a přinese několik zajímavostí, které udělají hráčům radost.

Riders Republic od Ubisoftu předčilo naše očekávání

Ubisoft už nějaký ten pátek vyvíjí jakousi upravenou verzi Steepu. Tedy obří otevřený svět s novými sporty a zaměřením na multiplayer. My jsme tuto novou hru měli možnost vyzkoušet v uzavřené betě.

Vlastní styl v Riders Republic

Nával adrenalinu z extrémních sportů a překonávání všemožných překážek není jediným lákadlem Riders Republic. Vývojáři připravují nepřeberné množství možností pro úpravu avatara hráče a jeho vybavení.

Extrémní Riders Republic zve hráče do bety

Na konci měsíce si vybraní hráči vyzkouší extrémní sporty od Ubisoftu. Adrenalin zažijete na kole, lyžích, snowboardingu nebo wingsuitu, a to ve světě složeném ze sedmi ikonických národních parků USA.

90VTEŘIN Epizoda S7E52

Mícháme nejlepší hru vůbec?!

Chcete znát recept na nejlepší epizodu? Přidejte novou hru od Ubisoftu, promíchejte PlayStation s Netflixem a zalejte zákazem modifikací do GTA her. A všechno míchejte po dobu 90VTEŘIN. Voilà!

Ubisoft znovu odkládá Riders Republic a Rainbow Six Extraction

Ubisoft oznámil další odklad svých her Riders Republic a Rainbow Six Extraction. Oba tituly měly vyjít v září, ale to už neplatí. První se přesouvá na 28. 10. a druhý až na leden roku 2022.

Riders Republic slibuje zábavnou nálož adrenalinových sportů už 2. září

Lyžování, snowboardy, jízda na kolech i wingsuity… To a ještě něco navíc slibuje adrenalinovými sporty nabitá arkádovka Riders Republic od Ubisoftu, která se nám po nějaké době znovu ukazuje.

Kdy vyjde Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine, Skull & Bones a Prince of Persia od Ubisoftu?

Francouzská vydavatelská společnost potvrdila také vývoj projektů ze světů Avatara a Star Wars. Na druhou stranu ale nezmínila Prince of Persia: The Sands of Time Remake.

Adrenalinová sportovní hra Riders Republic potřebuje více času

Na adrenalinové sporty se snowboardem, wingsuitem, jízdou na kole nebo lyžemi si musíme počkat. Vývojáři z Ubisoftu potřebují více času a odkládají Riders Republic.

Hry od Ubisoftu: Bezplatné vylepšení a využití nové generace konzolí

Například Far Cry 6 si budete moci na PlayStationu 5 a Xboxu Series X zahrát v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu. Hry od Ubisoftu mají využít novou generaci konzolí.

Ubisoft spojí platformy, umožní přenesení uložených pozic a cross-play

Ubisoft Connect představuje jednotný systém s hráčskými službami pro všechny hry Ubisoftu na všech platformách. Kromě sjednocení umožní také přenesení uložených pozic, například z PS4 na Xbox Series X

Je libo sjet horu na lyžích, kole či wingsuitu? Proč ne, nová hra od Ubisoftu vám to umožní

Dnešní Ubisoft Forward nám představilo pár zajímavých novinek, ale rozhodně nečekaného odhalení se dočkala nová multiplayerová hra Riders Republic, která vám umožní sjíždět pomalu cokoliv na čemkoliv.