Zobrazit vše ve dne 18. 7. 2021

Necromunda: Hired Gun je agresivně podprůměrnou střílečkou

Necromunda: Hired Gun zamíchá s vaší definicí slova „podprůměrný“. Tahle střílečka vás totiž bude nějakou dobu bavit, ale problémů má více než dostatek. Tolik, že návrat k ní bude zkouška ohněm.

Bezplatné Warframe čeká spousta novinek

První pohled na velké rozšíření The New War a velké plány do budoucna, včetně podpory cross-play a cross-save. Dojde také na mobilní verzi. A aktualizace budou spouštěny na všech platformách současně.

Steam Deck: Valve chce prodat miliony kusů. Má ale problémy s kompatibilitou

V pátek byl oznámen Steam Deck, přenosná konzole od Valve, na které si zahrajeme počítačové hry. Zajímavý handheld je vybaven vlastním čtyřjádrovým procesorem Zen 2.

Glitchpunk kombinuje GTA ze staré školy s Cyberpunkem

Fanoušci izometrické gangsterské akce a dystopického kyberpunku by se měli mít na pozoru. Glitchpunk kombinuje GTA ze staré školy s Cyberpunkem a zve hráče do bláznivého světa.

For Honor: Nový hrdina spoléhá na katany a duchovní magii

Ubisoft nepřestává v podpoře čtyři roky starého For Honor. Středověká kooperativní akce s rytíři, samuraji a vikingy se dočká 29. bojovníka. Nový hrdina se řadí k samurajské frakci.

Zakáže Austrálie lootboxy ve hrách pro děti?

Nad lootboxy se zase zatahují mračna. Tento „herní“ prvek je už nějaký ten pátek trnem v oku mnoha politiků po celém světě a nyní došlo i na Austrálii...

Hráči si pamatují jen ty nejlepší hry, říká šéf PlayStationu a objasňuje strategii

First-party studia společnosti Sony se budou zaměřovat na vysokorozpočtové AAA hry, zatímco japonská společnost bude spolupracovat s menšími nezávislými studii.

Ubisoft znovu odkládá Riders Republic a Rainbow Six Extraction

Ubisoft oznámil další odklad svých her Riders Republic a Rainbow Six Extraction. Oba tituly měly vyjít v září, ale to už neplatí. První se přesouvá na 28. 10. a druhý až na leden roku 2022.

Oznámeno bezplatné DLC pro Farming Simulator 22

Na jaře příštího roku se nový díl zemědělského simulátoru dočká rozšíření Precision Farming s podporou Evropské unie. DLC bude zdarma pro všechny majitele Farming Simulatoru 22.