Zobrazit vše ve dne 6. 8. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E57

Trénink rychlosti

Za několika horami, se učil Fiola tajemnému učení rychlosti. Chtěl být nejrychlejším novinkářem na českém i zahraničním internetu. Jenže mu do toho něco přišlo a musí se vrátit do 90VTEŘIN.

Detailní popis hry Elden Ring od tvůrců Dark Souls

Autorům série Dark Souls, Bloodborne a Sekiro: Shadows Die Twice při vzniku nového fantasy světa pomáhal George R. R. Martin, spisovatel románů Píseň ledu a ohně.

Kdy vyjde remake hororu Dead Space?

S mlčením vydavatelské společnosti Electronic Arts se nechtěl spokojit novinář Jeff Grubb z GamesBeat a prozradil více informací o remaku Dead Space. Právě on ho jako první potvrdil.

Exkluzivity pro Epic Games Store prodělávají miliony dolarů

Na post-apokalyptické akci Metro Exodus prodělal Epic kalhoty. Pouze dvě exkluzivity Epic Games Store si na sebe vydělaly. Přesto Epic nepolevuje a hodlá v tažení proti Steamu pokračovat.

Do Age of Empires 2 se chystá Jan Žižka

Jan Žižka s husity je součástí nadcházejícího dodatečného balíčku, který do Age of Empires 2: Definitive Edition přinese dvě nové civilizace a tři plnohodnotné nadabované kampaně.

Il Sovrano Opportunity přinese do Red Dead Online nový mód

Do Red Dead Online se řítí nová aktualizace s názvem Il Sovrano Opportunity. Ta s sebou přinese nový herní mód Call to Arms, heist točící se okolo žlutého diamantu, nové úkoly a další menší novinky.

Rust: Obrovská aktualizace přesouvá přežívání na moře

Dobrodružství ve chladné vodě se rozhodně vyplatí. Na dně naleznete podvodní laboratoře, ale dávejte si pozor na nebezpečí v podobě žraloků. Naštěstí si můžete koupit ponorku.

Extrémní Riders Republic zve hráče do bety

Na konci měsíce si vybraní hráči vyzkouší extrémní sporty od Ubisoftu. Adrenalin zažijete na kole, lyžích, snowboardingu nebo wingsuitu, a to ve světě složeném ze sedmi ikonických národních parků USA.

Strategie Iron Harvest na konzole až koncem roku

Real-time strategie Iron Harvest je zasazená do alternativní reality od roku 1920 dál, hned po konci první světové války. Hra vám umožní ovládat obrovské dieselpunkové mechy.

Projížďka po Million Dollar Highway v RiMS Racing

Motocyklové závody RiMS Racing sázejí na simulaci, úpravu strojů a adrenalinový zážitek. Zprostředkovat vám ho budou chtít i v závodě na slavné Million Dollar Highway.

Dev kit PS5, seriál The Last of Us, remake Dead Space

Dobré ráno. Město duchů kvůli The Last of Us, Deathloop nebude odložen. Aliens: Fireteam Elite s dalším módem. Víkend s Far Cry 5. Focus Home koupil studio. Úspěch The Ascent. A další zprávičky.