Zobrazit vše ve dne 12. 11. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E85

Konec slavných cheatů v sérii GTA?!

Nová trilogie GTA se sebou přinesla nechtěné změny, které hráče pobouřily. Forza Horizon 5 zase přepisuje rekordy a Steam Deck bude odložen. To se naštěstí netýká našich 90VTEŘIN.

Finské studio Remedy expanduje do Švédska

Tvůrci her jako Alan Wake, Max Payne nebo Control hodlají v roce 2022 otevřít pobočku ve Stockholmu. Projekt, pod nímž se podle spekulací skrývá Alan Wake 2, je nyní ve fázi produkce.

Na Riders Republic si měl vzít Ubisoft více času - Recenze

Hledáte adrenalinový zážitek, který vás nechá si vyzkoušet všemožné extrémní sporty a závodní disciplíny v otevřeném světě? Přesně to nabízí Riders Republic od Ubisoftu.

Konzole PlayStation 5 dnes slaví první narozeniny. Teprve začínáme, vzkazuje šéf Sony

Konzole PlayStation 5 dnes slaví první narozeniny a prezident společnosti Sony Interactive Entertainment vzkazuje, že je to pro platformu teprve začátek. S PS5 mají velké plány.

Rockstar stáhl z prodeje PC verzi trilogie GTA. Obsahovala toho mnohem víc

Kritika hráčů na Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition není jediným problémem Rockstaru. Hry od tohoto studia jsou mimo provoz kvůli výpadku Rockstar Games Launcheru.

Z průšvihu se vyklubalo zlaté vejce? Gameplay záběry z kampaně Halo Infinite vypadají skvěle

Halo Infinite prokouklo. Sci-fi střílečka s Master Chiefem vypadá mnohem lépe. Gameplay záběry odhalují detaily o kampani. Vypadá to, že konec roku má Microsoft hodně silný.

Všechny cheaty v remasterech GTA 3, GTA: Vice City a GTA: San Andreas nefungují

V komentářích se často ptáte, zda Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition obsahuje všechny cheaty, které znáte z původních verzí. Odpověď konečně přináší producent Rich Rosado.

Ubisoft tlačí své hry do live service. Po Assassin's Creed se stejnou cestou vydává Far Cry

Výkonný producent Far Cry, Dan Hay, opouští Ubisoft. Přidává se k mnoha veteránům, kteří se se společností v poslední době rozloučili. Stejně začal odliv u Assassin's Creed.

Rainbow Six Extraction má datum vydání, prodávat se bude za nižší cenu

Společnost Ubisoft oznámila datum vydání hry Rainbow Six Extraction a překvapila nižší cenou a bezplatným Buddy Passem. Ten vám umožní do hry pozvat své kamarády, aby si Extraction vyzkoušeli.

Seriálový Fallout od Amazonu je stále ve vývoji

Todd Howard nás na Redditu ujistil, že na seriálu ze světa Falloutu se stále pracuje. Také pochválil Fallout: New Vegas a prozradil, že Starfield uvidíme v plné parádě příští rok v létě.

Microsoft Store se při stahování her začne podobat Steamu

Microsoft plánuje s aktualizací vylepšit způsob, jakým se přes jeho služby na počítače stahují hry. Nově jim budete podobně jako na Steamu moci určit třeba umístění.