Zobrazit vše ve dne 12. 6. 2021

Jako ve škole: Jak hodnotíte Ubisoft, Devolver Digital a další dnešní prezentace?

Dnešní den byl výživný. Největší rozruch pochopitelně vzbudil francouzský Ubisoft se svými hrami, na závěr byl ukázán Avatar od tvůrců série The Division. Prostor ale dostaly i další firmy.

Souhrn Devolver Digital ukázal Shadow Warrior 3 a pár překvapení

Máme za sebou další šílenou a zábavnou netradiční tiskovou konferenci společnosti Devolver Digital. Její obsah už ale tak zajímavý nebyl. Největší prostor si zaslouží Shadow Warrior 3.

Nový herní Avatar nabízí první pohled na planetu Pandora

Ve hře Avatar: Frontiers of Pandora se znovu střetnou jednotky lidské frakce RDA s domorodými Na'vi. Dějištěm tohoto boje je jako vždy překrásná, ale nebezpečná planeta Pandora.

Rainbow Six Siege bude vylepšeno o cross-play

5 let po vydání se legendární střílečka nevzdává a neustále udivuje své hráče novými technikami. Nejnovější je možnost cross-playe a cross-progression.

Far Cry 6 ukazuje nejen svého záporáka, ale i ty staré v rámci Season Passu

Jak bylo v průběhu dnešního dne prozrazeno, Far Cry 6 se dočká Season Passu, který se bude točit kolem odkazu záporáků celé série. Hrát budeme za Vaase, Pagana Mina i Josepha Seeda.

Just Dance 2022 oznámil spolupráci s Todrickem Hallem

Jako každý rok, tak i letos proběhlo oznámení nového dílu Just Dance. Krom nových 20 songů se dočkáme i speciální verze písně Nails, Hair, Hips, Heels od Todricka Halla.

The Crew 2 stále jede! Brzy odstartuje nová sezóna

Série The Crew slaví třicet milionů hráčů a start nové sezóny, ve které si projedete východní pobřeží USA. V rámci oslav tří let od vydání mohou hráči také získat novou Corvettu (skoro) zadarmo.

Riders Republic slibuje zábavnou nálož adrenalinových sportů už 2. září

Lyžování, snowboardy, jízda na kolech i wingsuity… To a ještě něco navíc slibuje adrenalinovými sporty nabitá arkádovka Riders Republic od Ubisoftu, která se nám po nějaké době znovu ukazuje.

Assassin's Creed Valhalla prodlužuje podporu na druhý rok

Nové záběry z druhého rozšíření, které nás zavede do Paříže, Discovery Tour a spousta dalšího obsahu čeká na hráče Assassin's Creed Valhalla. Ubisoft prodlužuje podporu hry na druhý rok.

Po delší odmlce se nám ukazuje Rainbow Six Extraction

Kooperativní spin-off kooperativní Rainbow Six Siege se nám po dlouhé době konečně ukazuje. Gameplay záběry lákají na boj proti neustále se vyvíjející mimozemské hrozbě.

Nový mód do Trackmanie je spíš Fall Guys s auty

Jestli vám Fall Guys připadají až moc pomalé, má Trackmanie pro vás elegantní řešení, podobně šílené mapy teď budete muset projet ve svých formulích ve speciálním modu.

Aiden Pearce cestuje do Londýna ve Watch Dogs Legion Bloodline

Hackerská akce Watch Dogs Legion obdrží nový příběh se známými postavami v rámci expanze Bloodline. Ubisoft se rozhodl zaměřit na setkání po letech a přinést hráčům prequel.

Bojovka Brawlhalla se spojuje s Teenage Mutant Ninja Turtles

Populární bojová hra Brawlhalla od Ubisoftu se spojuje s Teenage Mutant Ninja Turtles. Želvy Ninja jako Raphael, Michelangelo, Leonardo a Donatello se budou do služby hlásit 16. 6. letošního roku.

Pátý rok podpory For Honor ve znamení sezóny Mirage

Druhá sezóna pátého roku podpory For Honor je ve znamení Mirage. Ubisoft před svou dnešní tiskovou konferencí spustil novou sezónu ve své středověké bojovce a zveřejnil trailer.

Souhrn trailerů a videí z Wholesome Direct 2021

Po první a druhé části Guerrilla Collective přišla na řadu prezentace Wholesome Direct 2021, která byla také zaměřena na nezávislé tituly. Přinášíme vám souhrn trailerů a videí herních jednohubek.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope nabídne taktičtější bitvy známých hrdinů

Vrací se Mario, Luigi, princezna Peach, Rabbid Peach, Rabbid Luigi a další postavy, které se objevily už v Mario + Rabbids Kingdom Battle z léta 2017. Tentokrát budou strategické bitvy taktičtější.

Souhrn oznámení z druhé části Guerrilla Collective 2021

Víkend letošní E3 započal druhou a poslední částí Guerrilla Collective, v níž jsme se dočkali nových oznámení a trailerů. Nechybí ukázky Serial Cleaners, Aragami 2, Hello Neighbor 2 a dalších her.

Shrnutí 2. dne E3 2021: Witcher, Kena, King's Bounty 2 i Doki Doki Literature Club

Druhý den E3 je za námi a poprvé jsme se dočkali i filmového line-upu. Páteční streamy totiž odstartoval Netflix se svými herními projekty. Dále následovala Koch Media a její nová značka Prime Matter.

Paní Muchlzadková opět na scéně, aneb Život na venkově v The Sims 4

Stačí vám jeden nádech k tomu, abyste zjistili, že jste na venkově. V novém městečku Henford nad Bagley vás čeká nejeden zážitek, ale pozor, ať se nepřipletete do cesty paní Muchlzadkové!

Vaas, Pagan Min a Joseph se objeví ve Far Cry 6

Ubisoft neuhlídal reklamu na Season Pass k Far Cry 6 a předčasně odhalil návrat legendárních záporáků v čele s Vaasem. Tentokrát se ale objeví v poněkud jiné roli.

Československá lidová armáda v Armě 3 už příští týden

Dlouhé čekání na Creator DLC CSLA: Iron Curtain pro Armu 3 je konečně téměř u konce. Československá a americká armáda zaútočí na rozlehlý terén Gabreta příští středu.

Pro počítače je zdarma Surviving Mars Deluxe Edition

V těchto dnech mohou majitelé počítačů získat zdarma nejen skvělou akci Control od tvůrců Alana Wakea z finského studia Remedy, ale také budovatelskou strategii Surviving Mars v Deluxe Edition.

Šéf PlayStationu vysvětlil, proč stáhl Cyberpunk 2077 z prodeje

Výkonný ředitel Sony Interactive Entertainment Jim Ryan se v rozhovoru pro Axios rozpovídal o budoucnosti PS5, poučení z chyb, expanzi na mobily, ale i o kauze Cyberpunk 2077.

90VTEŘIN Epizoda S7E41

Hackeři napadli EA!

Zdrojové kódy Fify 21 a Frostbite enginu byly ukradeny a my máme teorii, co by se s nimi dalo dělat. Myslíte, že si s tím restartovaný Gelu poradí? Snad ano!