Zobrazit vše ve dne 28. 10. 2021

První sezóna Call of Duty: Vanguard přinese zcela novou mapu do Warzone

Vydání Call of Duty: Vanguard je teprve začátek. Společnost Activision se připravuje na důležité týdny a měsíce, které přinesou do Vanguard první sezónu a do Warzone novou mapu.

Ubisoft odložil Prince of Persia: Sands of Time Remake a The Division Heartland

Ubisoftu plány nevycházejí. Společnost právě odložila bezplatnou survival akci The Division Heartland a očekávaný remake Prince of Persia: Sands of Time. Kdy tituly vyjdou?

TOP 5 Epizoda S1E219

Herní zbraně, které bychom chtěli mít

Dnešní otázka byla jednoduchá. Kterou zbraň ze hry byste chtěli mít doma, ať už jenom na ozdobu, nebo jako… no zbraň.

V PlayStation Plus na listopad je hned šest her

Variace na populární Among Us, adrenalinově laděná vybíjená, akční RPG zasazené do fantasy světa a hned tři hry určené pro PlayStation VR. To je listopadová nabídka pro předplatitele PS Plus.

Studio Vicarious Visions přestalo existovat. Tvůrce povedených remaků pohltil Blizzard

Blizzard pohltil tvůrce povedených remaků Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 a Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Studio bude pracovat výhradně pro Blizzard pod novým jménem. Hovoří se o Blizzard Albany.

Sony bude PC hry vydávat pod jinou značkou a studia budou růst

Společnost Sony vytvořila novou značku, pod kterou bude vydávat PlayStation hry pro PC. Od firmy máme očekávat agresivní strategii s růstem týmů a akvizicí nových studií.

Zkuste si nové Metroid Dread. Nintendo vydalo demoverzi a tapety pro vaše zařízení

Rozhodujete se nad tím, jestli si pořídit tolik chválenou novinku Metroid Dread pro Switch? V rámci blížícího se Halloweenu totiž Nintendo vydalo demoverzi hry.

Prodeje konzole PlayStation 5 jsou slabší, než Sony očekávala

Sony se pochlubila svou finanční zprávou. Uvedla, kolik kusů konzolí PlayStation 5 a her se prodalo. Potvrdila pokračující menší zájem o PS4. Celkově v Sony očekávali více.

Xbox má za sebou nejlepší první fiskální čtvrtletí ve své historii

Bohužel, prodeje konzolí ani počet předplatitelů Microsoft nezveřejnil. Analytik Daniel Ahmad ale odhaduje 8 milionů kusů Xboxu Series X a Series S. Co od Microsoftu víme?

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp pro Nintendo Switch se odkládá

Třetího prosince mělo Nintendo vydat další „remake“ hry z let minulých v podobě tahové strategie Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp pro Nintendo Switch. Vydání se však odkládá na jaro 2022.

Vypněte Discord a další programy, doporučuje Ubisoft při problémech

PC hráči nejrůznějších her od Ubisoftu si stěžují na problémy s výkonem a pády. Francouzská společnost jim radí, aby vypnuli software třetích stran. Jaké to jsou?

State of Play – všechna oznámení a trailery z prezentace Sony

Sony se tentokrát zaměřila na menší hry jako Little Devil Inside, Five Nights at Freddy's Security Breach, First Class Trouble, Bugsnax: The Isle of Bigsnax nebo KartRider: Drift.