Zobrazit vše ve dne 21. 10. 2020

Ubisoft spojí platformy, umožní přenesení uložených pozic a cross-play

Ubisoft Connect představuje jednotný systém s hráčskými službami pro všechny hry Ubisoftu na všech platformách. Kromě sjednocení umožní také přenesení uložených pozic, například z PS4 na Xbox Series X

Preview Baldur's Gate III: čím je toto masivní RPG výjimečné?

Po dlouhých 20 letech se konečně dočkáváme třetího dílu milované série Baldur's Gate. Přesněji tedy pouze jeho předběžného přístupu. Ale přesto je to novinka s velkým N.

Devolver Digital koupil vývojáře Serious Sama a The Talos Principle

Známý americký vydavatel, který se v mnoha ohledech nebere moc vážně, v poněkud nadnesené tiskové zprávě oznámil, že koupil chorvatské vývojáře stojící za sérií Serious Sam.

Mezi dostupnými vozy v DiRT 5 je i jedna škodovka

Codemasters představili vozy, s nimiž si budeme užívat závody v nadcházející arkádě DiRT 5. Pro tuzemské hráče je potěšující přítomnost jedné škodovky. Ta zastupuje moderní rallye.

Chystá se pokračování hry Ghost of Tsushima?

Studio stojící za tímto letošním hitem konzole PlayStation 4 hledá nové zaměstnance. Jejich požadavky značí, že bychom se do feudálního Japonska mohli zase brzy vrátit.

PS5 vs. Xbox Series X. Jak to vidí čeští vývojáři?

Petr Kolář a David Kolečkář byli dotázáni na rozdíl v pracovní frekvenci procesorů obou next-gen konzolí. My jsme se jich zeptali na rozdíly ve výkonu grafického čipu.

Horské radovánky v The Sims 4

A je to tu, další oznámení dodatku do The Sims 4 – Život na horách. Sáňkování, lyžování, lezení po horách a ještě mnohem víc nás čeká v horském městečku Mt. Komorebi inspirovaném Japonskem.

Kolik místa zbude na hry a další data v PS5?

Část kapacity ultra rychlého SSD disku je vyčleněna pro systém. U vývojářské verze konzole jde o větší množství. Fanoušci si mezitím všimli ikonické chyby v rozhraní PS5.

Blizzard nemá zájem o real-time strategie, tak si veteráni založili vlastní studio

Veteráni z vývoje StarCraftu 2 a Warcraftu 2 založili nové studio a chtějí vytvořit další skvělou real-time strategii pro PC, která se pochlubí epickým příběhem a inovativní kooperativní hratelností.

Cyberpunk 2077, nové Call of Duty, Watch Dogs Legion a další hry podporující ray-tracing

Nvidia představila dvanáct her, které se letos pochlubí podporou DLSS a ray-tracingem. Mezi nimi nechybí očekávané tituly jako Cyberpunk 2077, Watch Dogs Legion a Call of Duty Black Ops Cold War.

PUBG zvýší frekvenci snímků za sekundu na PS4 Pro a Xboxu One X

Na testovací servery PS4 a Xbox One verzí dorazil první patch deváté sezóny. Aktualizace obsahuje novou mapu Paramo. Příjemným zjištěním je speciální nastavení pro vyšší frekvenci snímků za sekundu.

Europa Universalis 2 zdarma, v Brně otevírají obor zaměřený na tvorbu her

Dobré ráno. 120 snímků u kolekce Halo. DiRT 5 s plnou podporou PS5. Cyberpunk 2077 se synchronizací rtů u všech verzí dabingu. Spekulace o God of War Ragnarok. A další zprávičky.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S4E22

Řítí se na nás obrození videoher?

Přichází další středa, který bude nabušená těma největšíma novinkama z posledních 14 dnů na herní scéně. Připojte se opět k největšímu hernímu vidcastu českého internetu!