Zobrazit vše ve dne 24. 8. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E62

Víme toho více než Gamescom?!

Některé hry i po 19 letech dostávají updaty. Třeba taková původní Mafie. A jiné tituly by si něco nového jako remake zasloužily. Jako třeba Simpsons: Hit and Run. Zato 90VTEŘIN je update sám o sobě.

Destiny 2: The Witch Queen je závěrečná kampaň hry

Studio Bungie dnes k večeru uspořádalo stream věnovaný jak nadcházející sezóně, která v Destiny 2 startuje dnes, tak novému rozšíření Witch Queen. Podívejte se na nové trailery.

Úvodní jízda ve Forze Horizon 5

Závody Forza Horizon 5 zasazené do rozsáhlého a různorodého světa Mexika (skládá se z 11 biomů) se pochlubily úvodní jízdou a představením obou aut, která budou na obalu hry. Plus nové obrázky.

Marvel’s Guardians of the Galaxy představují dalšího zloducha

Akční adventura Marvel’s Guardians of the Galaxy představuje dalšího padoucha, velkého sjednotitele Rakera, a chlubí se vlastnostmi PC verze. Chybět nebude ray-tracing a DLSS od Nvidie.

I Am Fish má datum vydání

Už víme, kdy se pokusíme dostat akvarijní rybičku do moře. Při cestě plné nástrah se nesmí akvárko rozbít. Vývojáři zveřejnili také nový trailer.

Australské post-apokalyptické RPG láká na unikátní morální kompas

Většina postapokalyptických her je zasazena do Severní Ameriky. Vývojáři z australského studia Drop Bear Bytes se ale rozhodli využít prostředí, které dobře znají, a ukázat nám jeho stinnou stránku.

Jaká vylepšení nabízí Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS5?

Nový díl odstřelovací série můžete hrát v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu s lepším vizuálem a texturami. Výkonností režim přináší rozlišení 2K při 60 snímcích.

Xbox ukázal zombíky, závody letadel, Age of Empires 4 i indie, ale Halo Infinite chybělo

Detailní informace o hrách, které Microsoft dnes ukázal na Xbox Streamu v rámci Gamescomu.

Třetí Alenka v říši divů má hotový scénář. Co si pro nás American McGee chystá?

Letos tomu je deset let od vydání Alice: Madness Returns a budou tomu dva roky, co American McGee začal na svém Patreonu vybírat peníze na třetí díl Alice, jehož scénář byl po dlouhé době dokončen.

EA zpřístupnila své patenty na přístupnější hry

Společnost Electronic Arts se rozhodla zpřístupnit pět patentů na některé své technologie související s přístupnějšími hrami pro hráče se zdravotním postiženým nebo zdravotními problémy.

Alfred Hitchcock: Vertigo v prvním traileru

Spisovatel Ed Miller vyvázl bez úhony z autonehody v Brony Canyonu v Kalifornii. Přestože ve vraku auta nebyl nikdo nalezen, Ed trvá na tom, že cestoval se svou ženou a dcerou.

10 věcí, které očekáváme od pokračování Kingdom Come: Deliverance

Nepochybujeme, že se druhého dílu úspěšného českého RPG jednou dočkáme, což nám nově potvrdil důvěryhodný zdroj. Tak proč už nyní neřešit, co by projekt měl nebo naopak neměl nabídnout?

Asterix & Obelix: Slap Them All! potěší příznivce retra

Přímočará 2D mlátička má stanovené datum vydání. Stíhá konec letošního roku pro počítače i konzole, včetně Switche. Společnost Microids k tomu přináší nový gameplay trailer.

Vlastní styl v Riders Republic

Nával adrenalinu z extrémních sportů a překonávání všemožných překážek není jediným lákadlem Riders Republic. Vývojáři připravují nepřeberné množství možností pro úpravu avatara hráče a jeho vybavení.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 24. srpna

Mortal Kombat přepral Injustice. Bethesda najala fanynku Falloutu. Slaví série Devil May Cry a Deus Ex. Rocket League přechází na Unreal Engine 5. Crusader Kings 3 má vyjít na konzole. A další.