Zobrazit vše ve dne 27. 4. 2022

V Rainbow Six: Siege odstartoval japonsky laděný event Rengoku

Rainbow Six: Siege tým v Ubisoft Montreal nám zase dokázal, že neustále má několik es v rukávu. Tentokrát nás překvapil se zbrusu novým eventem a novou kolekcí skinů.

Disney Dreamlight Valley nabídne dobrodružství i obnovu vesnice

V Disney Dreamlight Valley má na hráče čekat okouzlující výprava do pohádkových světů, v nichž máte za cíl obnovit kdysi idylickou vesnici, která je po tajemné události zpustošena.

Chceš se živit hraním her? Tak získej zkušenosti jako tester

Chceš se živit hraním her? Tak právě pro tebe je určen online kurz Herní testování od GameDevHub.cz. Během 11 týdnů získáš reálnou zkušenost a znalosti.

Activision meziročně přišel o 50 milionů aktivních hráčů

Může za to Call of Duty, které doplácí na každoroční vydávání a s tím spojené malé inovace. Také se nepovedly aktualizace pro bezplatné Warzone, nemluvě o Vanguard.

PC verze GTA 5 bude vylepšena po vzoru next-genu

Ve včerejší aktualizaci Grand Theft Auto 5 byly nalezeny důkazy, které naznačují, že v Rockstaru mají v úmyslu vylepšit PC verzi po vzoru nedávno vydané rozšíření edice.

Oslava Cinco de Mayo a nová Ferrari ve Forza Horizon 5

Open-world závody Forza Horizon 5 obdržely další pravidelnou aktualizaci, jejímž hlavním tématem jsou květnové oslavy mexického svátku Cinco de Mayo, který připomíná výročí bitvy u Puebly.

Dostat se k demu A Plague Tale: Requiem je příliš složité

Několik komplikací, ale když je překonáte, můžete si zahrát demoverze A Plague Tale: Requiem, Oxenfree II: Lost Signals, Cuphead – The Delicious Last Course, The Club nebo As Dusk Falls.

Nová závodní letadla do Microsoft Flight Simulatoru

Vývojáři Microsoft Flight Simulatoru pokračují ve vylepšování své rozsáhlé hry, opravě chyb a přidávání nového obsahu. Fanoušci leteckých závodů nyní mohou utratit necelých 400 Kč.

Xbox Series X/S překonávají PS5 na klíčových trzích, chlubí se Microsoft

Je to velká věc. Konzole od Microsoftu se po fiasku s Xboxem One začínají zvedat a americká společnost si postupně ukrajuje větší a větší kus pomyslného koláče.

Nové možnosti obtížnosti a další nový obsah naplánován pro Sifu

Právě včas se dozvídáme informace o postupném rozšiřování kung-fu bojovky Sifu, protože 3. 5. hra zavítá do našich obchodů a přidají se i české titulky. Co tedy Sifu čeká?

Ubisoft bez upozornění vypnul online servery téměř stovky starších her

Pokud hrajete nějakou starší hru od Ubisoftu online a nemůžete se připojit do multiplayeru, tak není chyba u vás. To jen francouzská společnost vypnula online servery.

2K Games chystají konkurenci pro Rocket League s motorkami ve stylu Trona

Konkurence pro Rocket League od Psyonix a Epic Games. Místo automobilů se čtyřmi koly ale přesedláme na futuristické motorky podobné filmu Tron. Chybět nemá ani házení disku.

Adrenalinové Riders Republic spouští druhou sezónu

V Riders Republic začíná druhá sezóna. Vývojáři do adrenalinové sportovní hry přinášejí arénu Showdown, ve které najdou nové atrakce, včetně nového režimu šest proti šesti.