Zobrazit vše ve dne 12. 5. 2021

Sony pracuje na více než 25 hrách pro PlayStation 5

Interní studia Sony pracují na více než 25 hrách pro PlayStation 5. Polovina z nich jsou zcela nové značky. Těšit se máme na rozmanitý výběr různých žánrů a velikostí her.

Nový trailer pro MMORPG New World představuje Expedice a svět

Vydání MMORPG New World od Amazonu pomalu ale jistě klepe na dveře, a tak tu máme nový trailer. V něm se představuje první ze šesti plánovaných Expedic, ve kterých na vás čekají monstra a poklady.

Ratchet & Clank: Rift Apart se blíží zážitku nové generace

Akční plošinovka Ratchet & Clank: Rift Apart se blíží zážitku nové generace, shodují se zahraniční novináři, kteří měli možnost si nadcházející PlayStation 5 exkluzivitu zahrát. Nové gameplay záběry.

Takhle se hraje Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Tříminutové gameplay video vám ukáže vše, co potřebujete o akci Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vědět. Seznámíte se s regionem Kuamar, hlavním padouchem i hratelností nové odstřelovací akce.

Ubisoft bude klást důraz na špičkové bezplatné hry

Ubisoft se v posledních deseti letech stal synonymem pro velkorozpočtové AAA tituly. Nyní mění strategii. Už nebude přinášet tři až čtyři velké tituly ročně. Co můžeme od společnosti čekat?

Fortnite obohatí PvPvE survival režim Daybreak

„Probudíte se sami a beze zbraně na pobřeží ostrova, aniž byste si pamatovali, jak jste se tam dostali. Najděte rychle zbraně a munici. Až padne noc, po kopcích se začnou potulovat nestvůry.“

Nový Battlefield vyjde také na PS4 a Xbox One

Návrat totální války a důraz na destrukci s fyzikou si ale více vychutnáte na PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S. Hra vyjde koncem letošního roku také na počítače.

Kdy vyjde Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine, Skull & Bones a Prince of Persia od Ubisoftu?

Francouzská vydavatelská společnost potvrdila také vývoj projektů ze světů Avatara a Star Wars. Na druhou stranu ale nezmínila Prince of Persia: The Sands of Time Remake.

Ve vývoji je nová strategická hra na motivy Hvězdné brány

Bude Stargate: Timekeepers konečně hrou ze světa Hvězdné brány, která bude za něco stát? Nebo která alespoň vyjde? To asi ví jen Antikové. Příběh má každopádně navazovat na konec sedmé série seriálu.

Zombies Ate My Neighbors od LucasArts vyjde na nové platformy

Akční šílenost z roku 1993 i její o rok mladší pokračování dorazí na PC a konzole už příští měsíc. Těšit se můžeme i na nové funkce, třeba ukládání nebo galerii konceptů z vývoje.

EA Play Live se dočkáme i letos, ovšem v trochu jiném měsíci

Electronic Arts se nebude účastnit veletrhu E3, který bude čistě digitálně. Velký vydavatel uspořádá svou akci EA Play Live, ale až později. Co můžeme očekávat?