MotoGP 22 - Brno je zpátky ve hře!

Nový ročník MotoGP z dílny italského studia Milestone přinesl několik vylepšení. Vrací se split-screen a přichází historický režim NINE Season 2009. Nabízí ale tolik inovací, aby se vyplatil koupit?

Vychází MotoGP 22 s lepší hratelností i nejlepší sezónou v historii MotoGP

Legendární jezdci, nejlepší tratě, nejnapínavější momenty, nejrealističtější hratelnost. To je ve zkratce oficiální popis MotoGP 22.

Naskočte na motorku v Monster Energy Supercross 5

Koluje vám v žilách adrenalin? Tak naskočte na motorku a užijte si oficiální videohru šampionátu AMA Supercross, včetně divize 450, 250 East and West.

Adrenalinové momenty v Monster Energy Supercross 5

Už za dva dny, 17. 3. 2022, na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One vychází další díl oficiálních motokrosových závodů. Máme pro vás launch trailer a hlavní informace.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 23. února

Next-gen verze SnowRunner se blíží. Bude mít Cyberpunk 2077 funkční nadzemku? Tajný projekt v ZeniMaxu. Assassin's Creed Valhalla zdarma k vyzkoušení. GRID Legends pro předplatitele.

Hráči Hot Wheels Unleashed se mohou zúčastnit zajímavé soutěže

Společnosti Mattel a Milestone spustily pro celosvětovou komunitu dynamické arkádové závodní hry Hot Wheels Unleashed zajímavou soutěž, která vzdává čest těmto ikonickým vozům.

Motokrosové závody MXGP 2021 lákají na napínavější kariéru a čtyři legendární tratě

V italském studiu Milestone nezpomalují a opět potvrzují, že během roku dokážou vydat více her. MXGP 2021 vyjde už na měsíc a slibuje několik podstatných novinek.

Startovní trailer na Hot Wheels Unleashed

Čekají na vás ty nejúžasnější, nejrychlejší a nejjedinečnější dodávky a neuvěřitelně výkonná auta. Sedněte si za volant celé řady vozidel s vlastní osobností a stylem.

Hot Wheels Unleashed otevírá garáž a ukazuje všelijaká autíčka

V Hot Wheels Unleashed v den vydání bude 66 vozidel, včetně nejslavnějších originálních designů Hot Wheels za 53letou historii značky. Nebo je libo Batmobile, Delorean či Kitta?

Hot Wheels Unleashed představuje editor tratí

Vývojáři chtějí hráčům umožnit vytvoření vysněných tratí v plnohodnotném editoru, v němž se mohou kreativně vyřádit. Výtvory je možné ukládat, nahrávat a sdílet s ostatními hráči.

Šílené tratě v Hot Wheels Unleashed budete stavět i ve skateparku

Po prozkoumávání garáže, staveniště a vysokoškolského kampusu přichází na řadu Skatepark. Ten je dalším prostředím, ve kterém si budete stavět tratě v arkádových závodech Hot Wheels Unleashed.

Univerzitní kampus další zastávkou Hot Wheels Unleashed

Milestone přicházejí s novou ukázkou další tratě v Hot Wheels Unleashed. Po staveništi s mrakodrapem máme možnost se podívat do univerzitního kampusu, kde budou malá auta zběsile závodit.

Hot Wheels Unleashed: Malá auta závodí na staveništi

Po licencích na WRC, MotoGP a Monster Energy Supercross se italské studio Milestone spojilo se známou společností Mattel a přinese nám arkádové závody Hot Wheels Unleashed.

V Hot Wheels Unleashed budete řídit auta svých dětských snů

Italské studio Milestone, které je podepsáno za mnohými závodními hrami (včetně série MotoGP), přináší dvouminutový gameplay trailer z Hot Wheels Unleashed. Budete řídit auta svých dětských snů.

Na propracovanou grafiku v MotoGP si musíme počkat

První gameplay záběry z MotoGP 21 dokládají, že sliby o propracované grafice a realistickém závodění byly jen PR řeči. Přesto ale závody jednostopých strojů nepůsobí špatně.

Závody Hot Wheels Unleashed oficiálně představeny

Hot Wheels Unleashed jsou arkádové akční závody, v nichž si hráči užijí driftování, zrychlování, skákání i bourání na ikonických oranžových tratích Hot Wheels v různých herních režimech.

MotoGP 21 slibuje realističtější závodění

Ani v letošním roce nadšenci motocyklových závodů nepřijdou o svou dávku vzrušení. Italské studio Milestone oznámilo MotoGP 21., včetně verzí pro novou generaci konzolí a Nintendo Switch.

Hot Wheels Unleashed je obdoba Trackmanie od Milestone

Studio Milestone, které je podepsáno za závodními hrami Monster Energy Supercross, MXGP, RIDE, MotoGP, Gravel nebo staršími díly WRC, chystá Hot Wheels Unleashed s editorem tratí a sbíráním autíček.

RIDE 4 jsou motocyklové závody bez emocí

Závody motorek by měly být adrenalinovou podívanou, pořadí by se mělo měnit a hráč by během několika hodin měl přijít na kloub jízdnímu modelu a na svůj jednostopý stroj se spolehnout v každé situaci.

V Monster Energy Supercross 4 se řádně zašpiníte

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 4 bude reprezentovat sezónu roku 2020 šampionátu Monster Energy Supercross se všemi jedenácti stadiony a sedmnácti dráhami.

Oznámeno MXGP 2020 s menšími novinkami

Koncem letošního roku vyjdou motokrosové závody MXGP 2020 s licencí FIM Motocross World Championship na počítače a konzole nové i současné generace. Chybět nebudou kategorie MXGP a MX2.

Závody RIDE 4 vyjdou i pro next-gen konzole

Verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X se mohou pyšnit lepšími snímky a rozlišením, včetně dalších úprav. Nechybí ani dedikovaná podpora pro DualSense u PlayStationu.

Atmosféra a detailní motorky v traileru na Ride 4

Minutový trailer z Ride 4 se snaží hráče nalákat na atmosféru závodů motocyklů a na detailní motorky. Dali si v Milestone na letošním díle záležet?

Čtvrtý díl závodní série RIDE bude pořádná jízda

Byl oznámen čtvrtý díl závodní série RIDE, který přijde s přepracovaným kariérním režimem pro začátečníky a posune realističnost hry na další úroveň díky novým funkcím.

Trailer připomíná vydání MotoGP 20

Startovní trailer připomíná vydání MotoGP 20. Podle zahraničních recenzí jde o díl s nejlépe zpracovaným jízdným modelem.

MotoGP 20 nás seznamuje s manažerskou kariérou

Čtyřminutové gameplay video z MotoGP 20 nás seznamuje s manažerskou kariérou. Je nutné si pamatovat, že nikdy nevyhrajete sami.

MotoGP se do virtuálních závodů povedlo nalákat své hlavní hvězdy, včetně Márqueze

V neděli se uskuteční virtuální závod ve hře MotoGP 19, kterého se zúčastní Marc Márquez, Maverick Viñales, Alex Rins a mnoho dalších hvězd. Vše můžete sledovat online.

MotoGP 20 prezentuje evoluční systém pneumatik

Evoluční systém pneumatik v MotoGP 20 zahrnuje asymetrické opotřebení pneumatik, kdy jsou pneumatiky nerovnoměrně namáhány stejně jako ve skutečných závodech MotoGP.

MotoGP 20 poprvé vyjíždí na trať

Podívejte se na první gameplay záběry z MotoGP 20 od studia Milestone, které připravilo pro fanoušky několik zajímavých vylepšení, včetně spotřeby paliva a asymetrického opotřebení pneumatik.

V MotoGP 20 bude důležitá strategie, analýza dat a vývoj motorky

Už za dva měsíce vyjde nový díl oficiálních závodů MotoGP. Italské studio Milestone připravilo několik zajímavých novinek.

Superkrosové závody sezóny 2019 vyjdou v únoru

Milestone na začátek příští roku chystají Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3 se sezónou 2019 a novými možnostmi.

6

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3

2020

8

MXGP 2019 - The Official Motocross Videogame

2019

7

RIDE 3

2018

5

Gravel

2018

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 4

2021

8

MotoGP 20

2020

MXGP 2020

2020

6

RIDE 4

2020

6

Hot Wheels Unleashed

2021

MXGP 2021

2021

7

MotoGP 22

2022