Italské studio Milestone nás zve na závody pro velké kluky a holky, kde se chopíme řízení nejslavnějších trucků Monster Jam všech dob a užijeme si s nimi tři různé biomy a nejrůznější triky.

Dnes jsme se dozvěděli, že hra Monster Jam Showdown vyjde 29. srpna/augusta letošního roku ve verzích pro PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch a PC via (Steam a Epic Games Store). Oznámení bohužel nedoprovází žádný nový trailer ani obrázky. Vystačit si tak musíme se starším oficiálním popiskem a staršími screenshoty a videem.

Za předobjednávku získáte Day One edici, která obsahuje dva dodatečné balíčky s dalšími Monster Trucky:

DLC Law & Disorder Pack obsahuje dva exkluzivní a oblíbené trucky Monster Jam: New Earth Authority Police a Max-D Original.

DLC The Odd Couple Pack obsahuje dva oblíbené trucky Monster Jam s typickým neobyčejným designem: Big Kahuna a Backwards Bob.

TERÉNNÍ ARKÁDOVÁ HRA

Dokonalá pro fanoušky Monster Jam a povinnost pro hráče arkádových závodů: Monster Jam Showdown vám připraví obrovskou a snadno přístupnou terénní závodní výzvu!

Využijte všech 1500 koní těchto bestií na 4 kolech v 7 různých závodních režimech, pomocí turba získejte ještě vyšší rychlost, zatímco budete ovládat, bourat a trýznit svůj truck i prostředí v uspokojivém a přehnaném herním zážitku.

PŘEDVEĎTE SVÉ SCHOPNOSTI VE VOLNÉM STYLU

Provádění úžasných triků v soutěžích ve volném stylu je podstatou každé soutěže Monster Jam na světě.

Monster Jam Showdown zachycuje veškeré vzrušení a bláznivé manévry, které se provádějí v reálném životě, a umožní vám reprodukovat každý kaskadérský kousek, takže je to intuitivní a okamžitě uspokojivý zážitek!

OVLÁDNĚTE TY NEJSLAVNĚJŠÍ TRUCKY MONSTER JAM

Vzrušení ze skutečných soutěží Monster Jam přichází do videoherního světa díky těm nejznámějším ikonám této značky: truckům! Grave Digger, Toro Loco, Megalodon, Maximum Destruction a spousta dalších... Budete moct řídit skutečné superstar z aktuálního vozového parku legendárních vozidel, která se zapsala do historie této show, i ta nejslavnější fiktivní vozidla Monster Jam z bezbřehého světa hraček. Posbírejte jejich nejzvláštnější barvy – ve hře si můžete odemknout přes 140 jedinečných verzí trucků.

ZÁVOĎTE VE 3 RŮZNÝCH PROSTŘEDÍCH

Připravte se řádit se všemi oblíbenými trucky mimo stadiony a jezdit v těch nejúchvatnějších divokých prostředích! Zviřte prach v Údolí smrti, dobuďte lesy v Coloradu a ukažte, jak zvládnete led na Aljašce: čekají vás divoké tratě a bláznivé arény ve volném stylu!

A pozor! Písečné bouře, prudké lijáky a sněhové vánice jsou hned za rohem, aby byla jízda ještě extrémnější!

NAJDĚTE SI OBLÍBENÝ HERNÍ REŽIM

Zahajte svou kariéru v rámci nelineární výpravy a celé řadě závodních režimů i volné jízdě ve všech třech biomech, porazte konkurenci a staňte se šampionem turné Showdown! Pak si užijte vzrušení z exkluzivních přehnaných alternativ pro více hráčů, hrajte jako tým anebo si likvidujte trucky navzájem.

Vyzvěte své přátele online napříč platformami PlayStation, Xbox a PC a užijte si zábavu na gauči s rodinou díky rozpůlené obrazovce. V Monster Jam Showdown si něco najde každý!