Zobrazit vše ve dne 11. 10. 2021

Servery hry Diablo 2 Resurrected opět nefungují

Hráči remasterovaného druhého Diabla mají za sebou těžký víkend, který ani pondělkem neskončil. Servery hry Diablo 2 Resurrected jsou opět mimo provoz. Již potřetí za posledních 48 hodin.

Zláká vás druhá světová válka v podání Call of Duty: Vanguard?

O čem bude singleplayerová kampaň střílečky Call of Duty: Vanguard, která je zasazena do druhé světové války? O tom napovídá dvě a půl minuty dlouhý příběhový trailer.

Remasterovaná trilogie GTA: Krabicové verze později a delší čekání na next-gen?

Před pátečním oficiálním oznámením Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition se čile spekulovalo. Neoficiální informace přicházejí i nyní, kdy čekáme na další detaily od Rockstaru.

Je to remake Metal Gear Solid 3? Studio Virtuos chystá předělávku akční adventury

Na nedávnou zprávu, že Konami dala zelenou remaku Metal Gear Solid 3: Snake Eater, na kterém údajně pracuje čínské studio Virtuos, navazují nové informace. Našly se v profilu bývalého zaměstnance.

Zábavná arkádovka se spoustou chyb - Hot Wheels: Unleashed

Hot Wheels po delší době opět přichází s vlastní závodní hrou. Pokusí se studio Milestone o kvalitní titul, nebo pouze vsadí na sílu licencované značky?

U příležitosti 20. výročí GTA 3 se multiplayer GTA 5 rozroste

Některé známé kontakty a známí přátelé potřebují od hráčů pomoc při rozšiřování svého „legálního podnikání“. Vypadá to, že bude velký důvod se do světa GTA Online vrátit.

Videoherní Duna je rozsahem a ambicemi větší než Sea of Thieves

V rámci dohody mezi společnosti Funcom a Legendary Pictures vznikají tři hry ze světa Duny. Jedna má být i díky investici firmy Tencent mnohem větší a rozsáhlejší.

Sony rozdala 60 milionů kusů her. Kampaň Play At Home byla úspěšná

V reakci na celosvětovou pandemii covidu-19 uspořádala Sony kampaň Play At Home, která hráče nabádala, aby zůstali doma a hráli hry. V rámci této akce společnost rozdala 60 milionů kusů her.

Ochránci zvířat požadují odstranění brutálních kohoutích zápasů z Far Cry 6

Největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě vyzývá společnost Ubisoft, aby odstranila brutální kohoutí zápasy z Far Cry 6. Přirovnává je ke stylu Mortal Kombat.

Překvapení prozrazeno. Elden Ring nabídne i zasněžené prostředí

Elden Ring bude v mnoha ohledech odlišnou hrou od těch, které studio FromSoftware dosud vytvořilo. Vývojáři Dark Souls pro hráče připravují zbrusu nový temný svět.

Motokrosové závody MXGP 2021 lákají na napínavější kariéru a čtyři legendární tratě

V italském studiu Milestone nezpomalují a opět potvrzují, že během roku dokážou vydat více her. MXGP 2021 vyjde už na měsíc a slibuje několik podstatných novinek.

Jaká bude cena remasterované trilogie GTA a kdy vyjde?

Zahraniční obchod jako první otevřel předobjednávku na Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Next-gen verze mají být dražší. Insider zase odhaduje datum vydání.

Takhle vypadá Suicide Squad: Kill the Justice. První záběr z nadcházejícího videa

Před DC FanDome přichází na řadu krátký teaser, který poodhaluje, co od Suicide Squad: Kill the Justice můžeme čekat. Máme tady také artworky poukazují na jednotlivé hrdiny.

Producent Bloodborne se připojuje k Team Ninja

Producent hitů jako Tokyo Jungle, Deracine a Bloodborne po rozpadu japonského studia PlayStationu našel novou práci. Talentovaný Masaaki Yamagiwa se rozhodl připojit k Team Ninja.