Zobrazit vše ve dne 21. 4. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E28

Snoop Dogg nakráčel do Call of Duty

Pamatujte si, že nikdy. Ale opravdu nikdy nedělejte žádné zásadní game-design rozhodnutí zhulení. Pravděpodobně by se vám vyhnulo hned dvojité oznámení Activisionu. Godzilla vs. Snoop Dogg, proč ne?

Outriders: Worldslayer přináší novou kampaň, další obtížnosti a spoustu vybavení

Pamatujete si ještě na Outriders. Tohle kooperativní akční RPG vyšlo před rokem a mělo ambice prorazit, leč se na něj poněkud zapomnělo. V létě dostane druhou šanci.

Halo Infinite představuje nové režimy, včetně battle royale variace

Druhá sezóna Halo Infinite nazvaná Lone Wolves se blíží, odstartuje už 3. 5. letošního roku. V souvislosti s tím vývojáři postupně odhalují nové informace. Dnes na řadu přichází představení režimů.

Codemasters a EA Sports představili F1 22

Nová éra královny motorsportu přichází se změnou názvu po vzoru sérií FIFA, NHL a Madden NFL od EA Sports. Čím se letošní ročník oficiální videohry Formule 1 pochlubí?

God of War je skutečně ve streamovací službě GeForce Now

První hra od PlayStation Studios ve streamovací službě GeForce Now od Nvidie. Společně s akční adventurou God of War přicházejí další demoverze a jiné hry, včetně MotoGP 22.

Postal 2 je dočasně zdarma a Postal 4 opouští Early Access

Kultovní střílečku, při jejímž hraní určitě nebudete ničeho litovat, si můžete přidat do knihovny na GOGu. Nejnovější přírůstek do série navíc čerstvě vyšel ve verzi 1.0, vývoj tím však nekončí.

Do světa Digimonů se dostanete o prázdninách

Čtyři roky po představení a tři roky od původně plánovaného vydání spatří světlo světa Digimon Survive. Akční RPG se na pultech obchodů objeví během letních prázdnin.

Simulátor plný chlupatých čtyřnožců - Recenze

Jedná se o simulátor zvířecího útulku, kde se budete starat o čtyřnohé, chlupaté a roztomilé svěřence. Všechno bude čistě pod vaší rukou, takže se připravte na pořádný nášup práce.

Vychází MotoGP 22 s lepší hratelností i nejlepší sezónou v historii MotoGP

Legendární jezdci, nejlepší tratě, nejnapínavější momenty, nejrealističtější hratelnost. To je ve zkratce oficiální popis MotoGP 22.

Call of Duty Warzone čeká Godzilla s King Kongem i návrat mapy Verdansk

Aktualizace: Activision dnes k večeru nabídl trailer, který láká na speciální operaci s Godzillou i King Kongem. Na co se můžete těšit?

GeForce Now dnes může začít podporovat první hru od Sony

Dnes k večeru oznámí společnost Nvidie další hry, které rozšíří rozsáhlou knihovnu podporovaných titulů služby GeForce Now. A tentokrát by mohlo jít o velké překvapení.

První záběry z hraní Skate 4 jsou z rané verze

Jsou to téměř dva roky, co společnost Electronic Arts potvrdila návrat skateboardingové série Skate. Jsou to také téměř dva roky, co fanoušci netrpělivě čekají na první záběry z hraní.

Šílené možnosti přizpůsobení v akci Saints Row

Restart Saints Row se sice snaží omezit superhrdinské prvky čtvrtého dílu a nebýt tak divoký jako předešlé díly série, zároveň se ale nebere příliš vážně a nabídne šílené možnosti v přizpůsobení.

Datum vydání střílečky Postal: Brain Damaged samozřejmě souvisí s číslem 69

Nejradši bychom na tomto místě napsali pouze „nice“, protože tak velí zákony internetu, ale perex na Indianovi musí mít určitou délku, tak proto právě čtete tento zcela zbytečný text.