Zobrazit vše ve dne 27. 3. 2022
TOP 5 Epizoda S1E242

Nejhezčí mužské postavy ve hrách

Krása je velmi subjektivní záležitost a rozhodnout, kdo je více či méně pohledný není jednoduché. Přesto jsme to zkusili a vybrali ty nejpohlednější muže, které ve hrách najdeme.

PlayStation odpověď na Game Pass odhalí během několika dnů

Předplatné pro majitele konzolí PlayStation má zahrnout řadu velmi populárních her, které vyšly v posledních letech. Co vše o projektu s kódovým označením Spartacus dosud víme?

V Nine Sols se setkává Hollow Knight se Sekirem

Z prvního traileru dostávám pocit jako bych koukal na Hollow Knight, ale s propracovanějším bojovým systémem. Zajímavě vypadá také taopunkový svět, tedy kyberpunk/sci-fi s taoismem a mytologií.

S Addamsovou rodinou si užijete zábavné rodinné hraní

The Addams Family: Mansion Mayhem je vskutku jednoduchý titul. To ale není jeho chybou, cílí totiž na rodinnou zábavu. Vývojáři přesně vědí, co děti chtějí, respektive nechtějí.

Naskočte na motorku v Monster Energy Supercross 5

Koluje vám v žilách adrenalin? Tak naskočte na motorku a užijte si oficiální videohru šampionátu AMA Supercross, včetně divize 450, 250 East and West.

GTA+ je předplatné s výhodami do GTA Online

Studio Rockstar Games překvapilo hráče, když krátce po uvedení PlayStation 5 a Xbox Series X/S verze Grand Theft Auto 5 a GTA Online představilo předplatné GTA+ pro GTA Online.

Dying Light 2 rozšíří New Game Plus i foto režim

Majitelé Dying Light 2: Stay Human se brzy mohou těšit na nový obsah. Akční survival rozšíří New Game Plus, fotografický režim a další úrovně obtížnosti. Plány nastínil hlavní designér Tymon Smektała.