Zobrazit vše ve dne 28. 9. 2021

Microids rozdávají první dva díly kultovní Syberie a pořádají výprodej adventur

První dva díly adventury Syberia jsou zdarma na Steamu. Pokud vydrží zásoby, čas na aktivaci her máte do 29. 9. 2021 (19:00 našeho času).

Alan Wake Remastered se „chlubí“ nepatrným množstvím změn

Gameplay video nabízí ukázku z druhé kapitoly hry, v níž vidíme především odlišnou tvář hlavního hrdiny a absenci značky Energizer. K dispozici je také malá ochutnávka nového komentáře tvůrců.

Na konci měsíce se na Game Passu objeví Marvel's Avengers

Všichni majitelé předplatného Game Pass si budou moci zahrát plnou verzi Marvel's Avengers s dodatečným obsahem. A to jak na počítačích, tak konzoli nebo přes cloud.

90VTEŘIN Epizoda S7E72

Další světový herní rekord?!

Videohry opět trhají rekordy a dostávají se do Guinessovy knihy rekordů. Overwatch 2 zase mění hratelnost postav a Bethesda možná chystá třetího Wolfensteina. A my zase další epizodu 90VTEŘIN.

Chernobylite ještě neřekl poslední slovo. Ve vývoji je šest rozšíření

Chernobylite dnes dorazil na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Zatímco verze pro konzole nové generace je ještě v nedohlednu, vývojáři se podělili o jejich plány do budoucna, které zahrnují 6 DLCček.

Activision Blizzard je žalován dalším orgánem státní správy

Tak dlouho si hrajete na okraji propasti, až do ní jednoho dne spadnete. Něco takového se stalo Activision Blizzard, kteří kvůli svým praktikám v poslední době schytávají jednu žalobu za druhou.

Battlefield 2042 si budeme moci v betě vyzkoušet příští týden

Spekulace se potrvdily. Hráči, kteří si Battlefield 2042 předobjednali, si budou moci zahrát očekávanou betu od 6. října. Všem zájemcům se má beta otevřít o dva dny později.

Ukradnout koně, přesprejovat a ještě zachránit Svatý grál - Rustler

Pokud se vám stýskalo po starých dílech Grand Theft Auto, máme po letech konečně "seriózního" nástupce. Grand Theft Horse jak se Rustler nechává přezdívat je středověké městská akce, která je naplněna

Resident Evil 4 se na virtuální realitu podívá koncem příštího měsíce

Fanoušky očekáváný, avšak pod jistou rouškou tajemství zahalený polo-remake kultovního Resident Evil 4 pro Oculus Quest 2 se už pomalu blíží a dostane se nám do rukou koncem příštího měsíce.

Aloy v Horizon Forbidden West vyrostla a vyvinula se. Více se bude spoléhat na oblečení

Navzdory odkladu na únor příštího roku se o Horizon Fobridden West dozvídáme nové informace. Vývojáři se zaměřili na vývoj Aloy a prozradili vylepšení pro oblečení.

Hasbro otevírá nové AAA studio, pracovat bude na G. I. Joe

Americký nadnárodní konglomerát s hračkami, deskovými hrami a seriály se rozhodl vytvářet vlastní videohry s vyšším rozpočtem. Novým tým spadá pod Wizards of the Coast.

Startovní trailer na Hot Wheels Unleashed

Čekají na vás ty nejúžasnější, nejrychlejší a nejjedinečnější dodávky a neuvěřitelně výkonná auta. Sedněte si za volant celé řady vozidel s vlastní osobností a stylem.