Zobrazit vše ve dne 11. 3. 2021

Microsoft tlačí na Sony: Bez Xbox Game Passu nebudou hry od Bethesdy pro PlayStation

Phil Spencer, šéf herní divize Microsoftu, Bethesdu dnes řádně uvítal a promluvil o budoucích plánech. Dle jeho slov se akvizice soustředí na přinášení nových her exkluzivně do předplatného.

20 nejznámějších her Bethesdy míří do Xbox Game Passu

Microsoft dnes oslavuje akvizici společnosti ZeniMax Media, majitele Bethesdy, a oznámil, že hned zítra bude katalog Xbox Game Passu rozšířen o 20 nejznámějších her Bethesdy.

TOP 5 Epizoda S1E187

Logické hry, které možná neznáte

Logické hry jsou tu s námi již dlouho a už jsme měli možnost jich vidět opravdu hodně. Naším úkolem dnes je vám představit alespoň jednu logickou hru, o které jste nikdy neslyšeli.

V novém rozšíření pro The Outer Worlds budete vyšetřovat záhadnou vraždu

Studio Obsidian Entertainment zve hráče na další dobrodružství v The Outer Worlds. V právě oznámeném rozšíření s názvem Murder on Eridanos budete vyšetřovat záhadnou vraždu.

Vývoj plnohodnotného remaku Gothicu je v plném proudu

Po úspěšném hratelném prototypu vzniká plnohodnotný remake Gothicu pro počítače a konzole nové generace. Společnost THQ Nordic kvůli projektu založila v Barceloně úplně nové studio.

Na propracovanou grafiku v MotoGP si musíme počkat

První gameplay záběry z MotoGP 21 dokládají, že sliby o propracované grafice a realistickém závodění byly jen PR řeči. Přesto ale závody jednostopých strojů nepůsobí špatně.

Roblox je větší než Minecraft a EA. Na burze má hodnotu 38 miliard dolarů

Z nenápadné hry se stala obrovská a úspěšná platforma s hodnotou přes 38 miliard dolarů. Robloxu se přezdívá klon Minecraftu, je ale úspěšnější a slušně vydělává tvůrcům obsahu.

Xbox Store ukáže detaily lokalizace a bude se řídit preferovaným jazykem hráče

Konzole Xbox a Windows 10 lépe ukážou hry přeložené do češtiny. Nová aktualizace přidává nový štítek, detaily lokalizace a bude v obchodě zobrazovat předně hry s vámi preferovaným jazykem.

Werewolf: The Apocalypse přináší větší utrpení než Stmívání

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood je hra, která nabízí stealth, akci, zajímavý systém proměn na vlka, vlkodlaka a člověka. Na první pohled to vypadá vážně dobře, ale bohužel to moc nedopadlo.

Neúspěšný projekt Epicu ožívá. Fanoušci mění Paragon v Predecessor

Pamatujete si Paragon od Epic Games? Multiplayerové online souboje v arénách z roku 2016 hráče nezaujaly a nedokázaly si udržet větší komunitu. Tvůrci Fortnite neúspěšnou MOBA hru pohřbili.

Paradise Lost s tajemným nacistickým bunkrem vyjde koncem měsíce

Tajemným nacistickým bunkrem v post-apokalyptické polské pustině se budou hráči v roli chlapce Szymona procházet koncem března, kdy vyjde Paradise Lost na PC, PS4 a Xbox One.

Střílečka Outriders nastiňuje příběh a lore

Není cesty zpět. Animovaný trailer nás blíže seznamuje s příběh a lorem kooperativní online střílečky Outriders od polského studia People Can Fly. Hru si může každý vyzkoušet.

Stealth akce Aragami 2 se zdrží, vývojáři potřebují více času

Pokračování stealth akce Aragami, které bylo naplánováno na začátek letošního roku, bylo odloženo. Společnost Lince Works nově počítá s vydáním Aragami 2 za půl roku.

Svoboda studií EA, filmy Borderlands a Resident Evil, Xbox Game Pass

Zajímavé hry mohou zamířit do Xbox Game Passu. Část Tell Me Why zdarma. Insomniac Games posilují o zkušeného scénáristu. Zombíci v Civilization 6. The Medium vylepšeno na PC.