Zobrazit vše ve dne 13. 2. 2021

Hot Wheels Unleashed je obdoba Trackmanie od Milestone

Studio Milestone, které je podepsáno za závodními hrami Monster Energy Supercross, MXGP, RIDE, MotoGP, Gravel nebo staršími díly WRC, chystá Hot Wheels Unleashed s editorem tratí a sbíráním autíček.

Biomutant váš počítač nezahltí

Minimální a doporučené systémové požadavky dokládají, že tahle kung-fu RPG bajka s roztodivným hlavním hrdinou nebude na počítače nikterak náročná. Na disku bude vyžadovat pouhých 25 GB volného místa.

SnowRunner v zalesněné oblasti umožní nakládat dřevo

Třetí sezóna SnowRunneru přináší nový region zasazený do amerického Wisconsinu. Budete nakládat dřevo a vozit ho přes nebezpečné bahno. K dispozici jsou tři nová vozidla.

V Paradise Lost se bude chlapec toulat nacistickým bunkrem

Máme tu novou ukázku ze zajímavé polské adventury, která hráče zavede do alternativní historie, konkrétně do šedesátých let, kdy nacisté vyhráli druhou světovou válku a zpustošili celou Evropu.

Podpora Star Wars: Squadrons se pomalu chýlí ke konci

Tragédie srovnatelná s osudem Dartha Plagueise to není, ale i tak nejnovější zprávy z můstku nepotěší. Kromě kosmetických předmětů a změn ve vyváženosti v dalších měsících nic nového nepřijde.

Borderlands 3 čekají nové mise a výzvy. Tales from the Borderlands se vrací

Dnes tu máme dvě zprávy pro příznivce komiksové střílečky Borderlands 3, potažmo komiksové adventury Tales from the Borderlands. 18. 3. letošního roku čeká Borderlands 3 vydání dodatečného balíčku.

Oddworld: Soulstorm odhaluje užitečné předměty pro Abeho

V rámci Epic Games Store Spring Showcase jsme viděli nový trailer na Oddworld: Soulstorm. Video ukazuje některé herní sekvence a užitečné předměty, které bude hlavní hrdina Abe používat.