Italské studio Milestone zveřejnilo nový trailer k chystané hře Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6. Video se zaměřuje na obnovený režim kariéry, jenž má letos povznést herní zážitek s terénními závody na dvou kolech na novou úroveň. Hráči mají zakusit adrenalin superkrosu a prožít svou vlastní jízdu k úspěchu na plný plyn.

„Cesta na vrchol bude zábavnější než kdykoliv předtím, a to díky revidované umělé inteligenci a fyzice, která zaručí nejrealističtější konkurenci, jež donutí hráče dát do toho všechno, aby si splnili sen a stali se šampionem superkrosu. Dalším faktorem, který zvýší realismus hry, je vylepšený systém Riders Shape, který je nyní ještě více propojený s hratelností, neboť tělesné i duševní zdraví má větší dopad na výkon závodníka,“ prozrazuje tisková zpráva.

Můžete spadnout, ale musíte se zvednout. To je pravidlo číslo 1 v Supercross Academy, kde se závodníci naučí ušpinit si ruce pod vedením svého profesionálního trenéra, „Krále superkrosu“ Jeremyho McGratha. Díky personalizovaným výzvám a výuce pomůže sedminásobný šampion superkrosu hráčům najít tu poslední desetinu sekundy; díky neustálému tréninku budou moci nováčci i veteráni prokázat své schopnosti a vyšplhat po žebříčku na jednom z šampionátů 250SX a konečně získat místo na soutěži 450SX a závodit proti svým idolům.

Aby hráči dosáhli nejlepšího výkonu, budou muset dokonale souznět se svou motorkou: začátečníci si užijí nové nástroje a nastavení, díky kterému si budou moct přizpůsobit jízdní pomůcky podle své úrovně (např. automatické zatáčení, automatické brzdy, automatický plyn atd.), zatímco zkušenější hráči si budou moci vyladit soupravu motorky, a dokonce si zvolit konkrétní styl jízdy díky samostatnému stromu schopností.

Online soutěže budou intenzivnější než kdykoliv předtím: kompletní konzolový cross-play nyní umožní všem hráčům na konzolích vyzvat jeden druhého a nový systém hodnocení je donutí stát se tím nejlepším závodníkem, jakým dokážou být.

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 vyjde po celém světě 9. 3. 2023 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a digitálně na PC. Při předobjednávce krabicové verze hry navíc získáte pre-order DLC Pixel Blast a DLC Thunderstorm.