Senua's Saga Hellblade 2

Senua's Saga Hellblade 2 není klasickým pokračováním

Kreativní ředitel studia Ninja Theory nás v novém videu zavedl do zákulisí vývoje Senua's Saga Hellblade 2 a prozradil, na čem pracují a na co se můžeme těšit.

Senua's Saga: Hellblade 2 v plnohodnotném gameplay traileru vypadá úžasně

Po teaser traileru a vývojářských deníčků jsme se na The Game Awards 2021 dočkali plnohodnotného gameplay traileru na pokračování příběhu keltské válečnice Senua od studia Ninja Theory.

Senua's Saga Hellblade 2 klade důraz na detaily

Temná fantasy akční adventura Hellblade: Senua's Sacrifice z roku 2017 měla skvělou atmosféru. O ještě větší ponoření hráčů se snaží studio Ninja Theory u Senua's Saga Hellblade 2.

Detailní hlavní hrdinka ze Senua's Saga: Hellblade 2. Hráči ji srovnávají s Aloy

Studio Ninja Theory připomenulo připravované temné akční dobrodružství Senua's Saga: Hellblade 2 prostřednictvím dvou nových obrázků. Ty ukazují detailní hlavní hrdinku jménem Senua.

Intenzivní cesta pokračuje v čerstvě oznámené akci Senua's Saga Hellblade 2

Pod Microsoftem vzniká Senua's Saga Hellblade 2, pokračování příběhu zlomené keltské válečnice, jež se v Hellblade: Senua's Sacrific vydala na strašidelnou výpravu za svými vizemi do vikingského…

Realistická vikinská loď v thrilleru Senua’s Saga Hellblade 2

Znovu nám vývojáři ze studia Ninja Theory ukazují, že jim při práci na Senua's Saga: Hellblade 2 záleží na každém detailu. Na začátku roku jsme viděli detailní hlavní hrdinku, dnes loď.

Působivé záběry ze zákulisí vývoje Senua’s Saga: Hellblade 2

Ve studiu Ninja Theory se toho rozhodně nebojí a nabízejí nám pravidelně možnost podívat se do zákulisí vývoje akční adventury Senua’s Saga: Hellblade 2. Dnes se podíváme na obrovské monstrum.

Stručně: Dost bylo toxických komentářů a AI generuje hlasy

Záhadný projekt ve světě Halo. Fanouškovská ukázka Marvel’s Wolverine na UE5. Call of Duty samostatně. Na PlayStation vychází Century: Age of Ashes. Pátá hratelná frakce v Dune: Spice Wars.

Stručně: Přípravy v Microsoftu na rok 2023, posila z PlayStationu v Tencentu

Dvojsmysl v názvu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom nehledejte. YouTuber porušoval NDA a omylem se odhalil. Velikost očekávaného God of War: Ragnarök. Nejprodávanější hry ve Velké Británii.

Kam dopadne ptačí trus zkoumají vývojáři Senua’s Saga: Hellblade 2

Z vývoje Senua’s Saga: Hellblade 2 jsme viděli spoustu zajímavostí. Teď ale přichází něco, co snad nikdo nemohl nikdy čekat. Podívejte se, jak vývojáři řeší, kam dopadne ptačí trus.

Čtyři a až pět her v měřítku Elden Ringu na The Game Awards

The Game Awards 2021 klepe na dveře. Pozornost se upíná nejen na vyhlášení nejlepších her roku, které byly vydány do 15. 11., ale zejména na představení nových her.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 8. září

Pozornost na detaily v Senua's Saga Hellblade 2. Nové studio EA pod vedením šéfa Shadow of Mordor má jméno. Dostupné PS Plus hry na září. Oslavuje Resistance 3 i Marvel’s Spider-Man.

Co dnes neuvidíme na Xbox & Bethesda Games Showcase?

Početná divize Xbox Game Studios s Bethesdou připravuje spoustu her, které byly v uplynulých měsících či letech oznámeny, ale jejich vývoj ještě není zdaleka hotov. O čem by se dnes nemělo mluvit?

EA utrácejí za mobilní hry, nový obrázek ze Senua's Saga: Hellblade 2

Společnost Electronic Arts za 2,1 miliardy dolarů koupila Glu Mobile. Apex Legends na next-gen konzolích může běžet velmi rychle. U Final Fantasy VII Remake máme čekat vylepšenou verzi.

Remake GTA San Andreas by vypadal úchvatně, další podpora pro Dying Light, nová verze Original War

Dobré ráno. Dnes pro vás máme hned několik zajímavostí, včetně oznámeného QuakeConu, úspěchu PUBG, novinek pro Google Stadia nebo fanouškovského remaku San Andreas, který vypadá vážně dobře.

Microsoft potvrdil představení svých her pro Xbox Series X

Prezentace se uskuteční předposlední čtvrtek v tomto měsíci a slibuje představení her od Xbox Game Studios pro novou generaci zelené konzole. Co vše na akci uvidíme?

Hlavní představitelé Xboxu jsou nadšeni z Unreal Enginu 5

Po včerejším odhalení Unreal Engine 5 se dva hlavní představitelé Xboxu Phil Spencer a Aaron Greenberg rozhodli k tomuto inovativnímu enginu vyjádřit. Studia Microsoftu využívají Unreal Engine často.

Microsoft bude o Xboxu Series X mluvit každý měsíc

Tento čtvrtek odpoledne se dočkáme prezentace third-party her využívající sílu nového Xboxu. Na hry od Microsoftu dojde v létě. Plus startovní animace Xboxu Series X.

Microsoft se nyní zaměří na představení her pro Xbox Series X

Po technických prezentacích konzole nastal čas ukázat hry. Šéf Xboxu slíbil, že nám brzy představí hry, které pro Xbox Series X vyjdou. Důležité je pro ně, aby hry vycházely pravidelně.

Potvrzeno: Hellblade 2 se dočká i verze pro PC

To, že je Senua’s Saga: Hellblade II exkluzivním titulem nadcházejícího Xboxu, neznamená, že nevyjde na PC. Informaci potvrdil marketingový manažer Microsoftu.