Activision Blizzard nevytváří nic jedinečného, reaguje Microsoft na obavy Sony

Majitel Xboxu ve 118stránkovém dokumentu, který obdržela novozélandská obchodní komise, obhajuje akvizici a tvrdí, že Activision Blizzard nevytváří nic jedinečného.

Kdy Microsoft dokončí nákup Activisionu Blizzard?

Na začátku letošního roku Microsoft překvapil, když oznámil záměr za rekordních 68,7 miliardy dolarů koupit Activision Blizzard. Od té doby se čeká na schválení akvizice.

Tvůrci StarCraftu představili real-time strategii Stormgate

Řada veteránů odešla z Blizzardu, kde pracovala na značkách StarCraft a Warcraft, z důvodu, že společnost neměla zájem o real-time strategie. Tak založili Frost Giant Studios. Tohle chystají.

Blizzard nechce NFT, zatímco ve Square Enix jsou o blockchainu přesvědčeni

Dříve to byly placené dodatečné balíčky, potom mikrotransakce a v budoucnu to bude nezaměnitelný obsah, který bude rozdělovat nejen hráče a fanoušky, ale také vývojáře a vydavatelské společnosti.

Vicarious Visions oficiálně pohlceno Blizzardem

Studio Vicarious Visions, kde vznikly předělávky Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 a Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, přestalo existovat a oficiálně se stalo součástí Blizzardu.

Microsoft a Activision Blizzard: Kdy bude největší herní obchod dokončen a co ho může překazit?

Postupně se na internet dostávají další důležité informace. Rekordní obchod by měl být dokončen ve fiskálním roce 2022. Stále ho ale mohou zastavit americké úřady.

V Blizzardu končí prezident J. Allen Brack

S postem prezidenta se loučí J. Allen Brack, a to nedlouho poté, co stát Kalifornie podal na společnost Blizzard žalobu za sexuální obtěžování a diskriminaci žen.

Tencent s veterány Blizzardu založil nové studio s cílem vytvořit další StarCraft

Z Blizzardu v posledních měsících a letech odešla řada zkušených vývojářů. Mnoho z nich si zakládá vlastní studia, kde mohou pracovat na svých vysněných hrách. Jedné partě pomáhá Tencent.

Blizzard nutně potřebuje velké hity. Společnost ztrácí miliony hráčů

Už pět let Blizzard nevydal žádnou velkou AAA hru. Kdysi známé studio, které je podepsáno za World of Warcraft, Diablem, StarCraftem nebo Overwatch, nutně potřebuje velký hit.

Blizzard zve všechny na BlizzConline

Fanoušci si mají zarezervovat dva dny, aby si vychutnali všechny novinky ze světů od Blizzardu, včetně šampiónů Azerothu a obránců Sanctuary nebo sektoru Koprulu.

Nového obsahu pro StarCraft 2 se už nedočkáme

Uplynulo nám deset let od vydání StarCraft 2. Místo oznámení nového obsahu je tady zdrcující zpráva. Blizzard přestává pracovat na novém obsahu pro hru a zaměřuje se na svůj další projekt.

10. narozeniny StarCraftu 2, EA zachraňuje Rocket Arena, Pacifika v Cyberpunku 2077

Dobré ráno. Dnes se podíváme na další čtvrť v Cyberpunku 2077, řekneme si něco o virtuálním festivalu v Pokémon GO, připomeneme si dvě hry, co vyšly, nebo zavzpomínáme na StarCraft 2.

Unikly obrázky a gameplay záběry zrušené akční střílečky StarCraft: Ghost

Na internetu se začaly objevovat obrázky a videa z dávno zrušené hry StarCraft: Ghost, která měla hráčům nabídnout trochu odlišný pohled na universum StarCraftu.

Overwatch dostane svůj vlastní román už příští rok

Na Amazonu se objevila naprosto nová kniha ze světa Overwatche, která nás provede novým a originálním příběhem o Efi Oladele, stvořitelky Orisy.

Blizzard ukončil práce na střílečce ze světa StarCraft

Poslední měsíce nebyly pro společnost Blizzard dvakrát přivětivé, i proto se tak ostřílený tým musí nyní pořádně rozmýšlet, do čeho investovat své zdroje. Na povrch vyplynulo, že v přípravě byla…

Skvělá Real-Time strategie StarCraft II je nyní zdarma

Pokud jste fanouškem Real-Time strategií a nehráli jste StarCraft II, nyní je skvělá příležitost se do toho vrhnout, odlehčená verze StarCraftu II je zcela zdarma.

StarCraft II

2010

Popularita PUBG v Koreji předčila League of Legends

Když se řekne Korea, zřejmě si vybavíte hráče LoLka či StarCraftu. Momentálně však tamějším monitorům vládne Playerunknown's Battlegrounds.

Starý StarCraft v novém kabátku

Blizzard oznámil datum vydání remástrovaného StarCraftu.

StarCraft: Remastered