Zobrazit vše ve dne 3. 8. 2021

Videa: Afrika v Age of Empires 3 i nový mód v Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege se v časově omezeném eventu přiblíží k Rainbow Six Extraction. Historický námoční simulátor Port Royale 4 bude vylepšen pro next-gen konzole a vyšla metroidvania Grime.

90VTEŘIN Epizoda S7E54

Znamená tohle příchod Half-Life 3?

Velký Gabe Newell konečně po letech ticha promluvil, Ubisoft a Bungie bojují proti cheaterům a Horizon Forbidden West nebude. Alespoň letos ne. A co byste řekli na... ah, tak nic, máme jen 90VTEŘIN.

Odkryty první srpnové přírůstky do Xbox Game Passu

Nový měsíc, nové hry do Xbox Game Passu. Současně ale z katalogu několik titulů zmizí, včetně Grand Theft Auto 5. Co tedy na předplatitele v následujících dnech čeká?

Videohry jsou duchovní opium, napsal čínský deník a akcie Tencentu se propadly

Čínskému technologickému holdingu Tencent se propadly akcie až o 11 procent poté, co deník The Economic Information Daily, který kontroluje čínská vláda, označil videohry za duchovní opium.

V Blizzardu končí prezident J. Allen Brack

S postem prezidenta se loučí J. Allen Brack, a to nedlouho poté, co stát Kalifornie podal na společnost Blizzard žalobu za sexuální obtěžování a diskriminaci žen.

eFootball: Bezplatné PES bude při spuštění v podstatě demo

V letošním roce série Pro Evolution Soccer (zkráceně PES) přechází pod název eFootball a hlavně bude free-to-play. Ze začátku ale nepůjde o plnohodnotnou hru, potvrzuje Konami.

Bojové vrtulníky Comanche nabídnou českou lokalizaci

První hrou nového brněnského studia Ashborne Games pod hlavičkou THQ Nordic je bojová hra Comanche, která je prezentována jako moderní vrtulníková střílečka odehrávající se v blízké budoucnosti.

Remake Metal Gear Solid a nový Silent Hill oznámí Sony?

Spekulace okolo návratu Metal Gear Solid a Silent Hill neustávají. Situaci nepomáhají náznaky z chystaného představení nového hororu Abandoned exkluzivitě pro PlayStation 5.

Omezené ukládání v Deathloopu má přispět k hernímu zážitku

PlayStation 5 exkluzivita Returnal za omezené ukládání schytala kritiku a vývojáři museli vysvětlovat, že takhle zkrátka funguje zážitek směřován na hardcore hráče. Podobné omezení bude mít další hra.

Take-Two odkládá dva klíčové tituly a chce výrazně zvýšit svou produkci

Mateřská společnost Rockstar Games a 2K Games má velké plány do budoucna. Co můžeme od Take-Two čekat? Tento měsíc dojde k odhalení nové vzrušující značky, která vyjde v příštím roce.

Vítejte ve světě The Wayward Realms, nového RPG od vývojářů The Elder Scrolls

Ted Peterson a Julian LeFay, stojící za tituly jako je The Elder Scrolls Daggerfall či Arena, se spojili s OnceLost Games a pustili se do tvorby nového RPG, které pojmenovali The Wayward Realms.

GTA 5 nadále promlouvá do hospodaření Take-Two

Do hospodářských výsledků Take-Two nadále pozitivně promlouvá gangsterská akce od Rockstaru. Prodeje Grand Theft Auto 5 rostou a špatně si nevedou ani další tituly vydavatele.

Systémové požadavky King’s Bounty 2

Tahové RPG King’s Bounty 2 nebude extra náročnou hrou. Při minimálním nastavení budete potřebovat buď i5-4690 nebo FX-9370 spolu s GTX 970 nebo Radeon RX 480.