Zobrazit vše ve dne 18. 1. 2022

Některé hry Activisionu Blizzard mají být exkluzivitou pro Xbox

Na povrch vyplouvají další detaily o záměru Microsoftu poté, co oznámil zájem koupit Activision Blizzard za téměř 70 miliard dolarů. Informace přináší agentura Bloomberg.

Microsoft a Activision Blizzard: Kdy bude největší herní obchod dokončen a co ho může překazit?

Postupně se na internet dostávají další důležité informace. Rekordní obchod by měl být dokončen ve fiskálním roce 2022. Stále ho ale mohou zastavit americké úřady.

Microsoft kupuje Activision Blizzard s Call of Duty a Diablem

Společnost Microsoft potvrdila, že kupuje Activision Blizzard se značkami jako Call of Duty, Diablo, Overwatch nebo World of Warcraft. Po Bethesdě jde o další velkou akvizici.

90VTEŘIN Epizoda S8E1

Můžu mít hlas jako Troy Baker!

Pryč jsou doby s omezováním času. Dnešní trend na YouTube je mít videa o něco delší. 90VTEŘIN tak dostalo novější fasádu. Časovač je pryč. Ale stále naše "devadesátka" zůstává. Nová série začíná!

Několik problémů God of War na PC nezastíní, že jde o obrovský hit

God of War je nejprodávanější hrou minulého týdne na Steamu, v jeden okamžik severské dobrodružství Krata a jeho syna hrálo 73 529 hráčů. Přitom na PS4 titul dorazil již v roce 2018.

Šéf Xboxu vítá konkurenci pro Game Pass od PlayStationu

Je to správné rozhodnutí, vzkazuje Phil Spencer a těší ho jedna věc. Rozhodnutí Sony potvrdí, že Microsoft měl pravdu, když na službu Xbox Game Pass vsadil své karty.

Sweet Transit kombinuje Transport Tycoon a české Factorio

Odpočinkové budovatelské hry se v letošním roce rozšíří. Bývalý spoluautor úspěšného českého titulu Factorio chystá duchovního nástupce Transport Tycoonu. Co nabídne?

Brněnské studio Madfinger Games chystá realistickou střílečku pro PC

Brněnské studio Madfinger Games se u nás i ve světě proslavilo jako tvůrci kvalitních stříleček Shadowgun a Dead Trigger pro mobily a tablety. Teď chystají větší projekt.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 18. ledna

Našlapané úterý. Dnes pro vás máme 14 zajímavých zpráviček z herního světa. Mimo jiné: Rušno u Cyberpunku 2077, datum vydání Shadow Warrior 3 nebo velikost a trofeje Dying Light 2.