Zobrazit vše ve dne 18. 7. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E53

Jednoduchý způsob, jak si vydělat?!

V dnešním díle se dozvíte novinky za posledních 90HODIN, ale také jak si jednoduše vydělat!

Na obálce dražší edice FIFA 23 je Kylian Mbappé a Sam Kerrová

Společnost Electronic Arts začala s představováním hry FIFA 23. Jako první tady máme obal dražší edice Ultimate s digitálními bonusy. Na obalu jsou dva útočníci.

V God of War Ragnarök budeme pátrat po odpovědích a spojencích

V pokračování God of War je Fimbulská zima v plném proudu. Kratos a Atreus se musí vydat do každého z devíti světů a hledat odpovědi, zatímco se ásgardské síly připravují na předpovězenou bitvu.

Kdy Microsoft dokončí nákup Activisionu Blizzard?

Na začátku letošního roku Microsoft překvapil, když oznámil záměr za rekordních 68,7 miliardy dolarů koupit Activision Blizzard. Od té doby se čeká na schválení akvizice.

Game Pass čeká interaktivní drama, hackerská akce i motorky

Jsme za polovinou měsíce, což znamená, že je čas na oznámení nových her, které dorazí do Xbox Game Passu a PC Game Passu. Microsoft si na konec července připravil jednu novinku a starší kousky.

PS Plus Extra a Premium na sedm dnů zdarma, ale ne pro české a slovenské účty

Společnost Sony dnes do nabídky PlayStation Plus Extra a PlayStation Plus Premium přidala zkušební verzi na 7 dnů. Dostupná je pouze pro nové hráče, kteří nemají aktivovanou žádnou ze tří variant.

Děsivé záběry ze sci-fi hororu The Callisto Protocol

Duchovní dědic série Dead Space se o kousek přibližuje skrz nové gameplay záběry, které jsou součástí šestiminutového rozhovoru mezi Glenem Schofieldem a redakcí magazínu Game Informer.

As Dusk Falls - konečně interaktivní novela, která má strhující děj

Roku 1998 se rodina Walkerových dostane omylem do střetu s rodinou Holtových. Během přepadení malého motelu v Arizoně všem půjde nejen o život, ale především o rodinné dědictví, o které nikdo nestojí.

Bizarní vedlejší aktivity v akci Saints Row

Série Saints Row se nikdy nebrala vážně. Je dobře, že studio Volition v tomhle duchu pokračuje i pod vydavatelstvím Deep Silver a na konci letních prázdnin nám naservíruje plnohodnotný titul.

Fire Commander je strategie, ve které velíte jednotce hasičů

Po vzoru série Emergency přichází strategická simulace Fire Commander, ve které zjistíme, co to znamená čelit ohni. Budeme velet skupině hasičů, která hasí požáry i bojuje s jedovatými látkami.

The Sims 4 nabídne sexuální orientaci při vytváření Simíka

Konec července nebude v The Sims 4 ve znamení pouze nového středoškolského rozšíření, vyjde také bezplatná aktualizace, která do nástroje pro vytvoření Simíka přidá sexuální orientaci.

Do Warframe se chystá spousta novinek, včetně otevřeného světa

Pokud se po oznámené nového MMORPG titulu Soulframe od Digital Extremes bojíte o Warframe, tak nemáte mít žádné starosti. Jako důkaz společnost přiblížila spoustu nového obsahu.