Nové informace o God of War: Ragnarok? Cory Barlog prosí o trpělivost

Ze všech stran slyšíme o tom, že se chystá prezentace God of War: Ragnarok. Někdo sliboval nové State of Play zaměřené na pokračování severského dobrodružství Krata.

Známá scéna z jiného úhlu: Freya padouchem v God of War Ragnarök

Už v září 2021 v první herní ukázce jsme viděli, že v God of War Ragnarök bude Kratos se svým synem využívat saně s psím spřežením. Dnes na tuhle věc upozornil artwork.

God of War: Ragnarok v první herní ukázce

Prezentace PlayStation Showcase přinesla první herní ukázku z nového dobrodružství Krata a jeho syna, které se opravdu jmenuje God of War: Ragnarok. Podívejte se.

Na God of War: Ragnarok se podílejí zkušení designéři

Ještě před očekáváným plnohodnotným odhalením nového God of War, které podle spekulací proběhne dnes v noci na PlayStation Showcase, se dozvídáme jednu zajímavost.

Středa pro vydání God of War Ragnarök nebyla zvolena jen tak

V posledních letech jsme zvyklí, že Sony vydává své hry v pátek. Pro mnohé tak mohlo být překvapením, kdy bylo včera oznámeno, že God of War Ragnarök vyjde ve středu 9. 11. 2022.

God of War Ragnarok bude možná i na PlayStation 4

Známý vývojář se domnívá, že pokračování God of War, které by mělo vyjít tento rok, bude, kromě nové PS5, hratelné i na starší generaci PlayStationu. Co ho k tomu vede?

Spekulace o datu vydání God of War: Ragnarok a The Last of Us Remake

Vzkaz pro vedení PlayStation Studios, už konečně oznamte datum vydání God of War: Ragnarok a představte remake The Last of Us. Ať máme klid od spekulací. Tyhle ale dávají smysl :-)

O God of War na PC je zájem. Dočkají se hráči God of War: Ragnarok?

Jeden z největší hitů pro PlayStation 4 v pátek vyšel na počítačích a je o něj velký zájem. God of War bylo na Steamu ve stejný den evidováno jako nejprodávanější hra. O úspěchu svědčí také hodnocení.

V God of War Ragnarök budeme pátrat po odpovědích a spojencích

V pokračování God of War je Fimbulská zima v plném proudu. Kratos a Atreus se musí vydat do každého z devíti světů a hledat odpovědi, zatímco se ásgardské síly připravují na předpovězenou bitvu.

God of War: Ragnarök

2022

Tlustý a zastrašující Thor v God of War: Ragnarök

Obrázek ukazuje podobu Thora, který má daleko k tomu z Avengers z Marvelu. Dozvěděli jsme se také o konci severské ságy. Zajímavé je, že Ragnarök nemá na starost Cory Barlog. Na čem pracuje?

Co letos vydá Sony? Vedle God of War Ragnarök to může být remake The Last of Us

Stále čekáme na to, co Sony vydá pro PlayStation 5 (a případně PS4) ve druhé polovině letošního roku. Tak nějak víme, že do konce roku chce společnost hráčům přinést očekávaný God of War Ragnarök.

Toxičtí hráči útočí na vývojáře očekávaného God of War: Ragnarok

Nenávist vůči vývojářům God of War: Ragnarok pramení z nedostatku informací. Nervozitu kolem pokračování akční adventury rozdmýchávají spekulace o datu vydání a zprávy různých insiderů.

Stručně: Super Sonic, ochrana pro FIFA 23, ambice u Rise of the Ronin

Dobré ráno. Český příběhový trailer God of War: Ragnarök. Lákání na dnešní prezentaci Xboxu. Úspěch Call of Duty Mobile. Další odchod vedoucího ze studia 343 Industries.

Zatmění slunce, Thor a další na obrázcích z God of War: Ragnarök

Pojďme se podívat na část z pokračování severského dobrodružství, kdy Krat se synem Atreem hledá Týra (severského boha z rodu Ásů) a oba se připravují na začátek konce. Nechybí ani Freya nebo Thor.

Příběhový trailer God of War: Ragnarök, Hogwarts Legacy, Tekken 8 a další hry ze State of Play

Dvacet minut uteklo rychle. V novém State of Play se představilo severské dobrodružství Krata a Atrea. Seznámili jsme se s exkluzivním úkolem v Hogwarts Legacy. Viděli jsme v akci bojovku Tekken 8.

Další záběry z hraní God of War: Ragnarök

Nové gameplay záběry z akční adventury God of War: Ragnarök doprovázejí informace o přístupnosti hry. Titul zahrne více než 60 možností přizpůsobení pro handicapované hráče.

90VTEŘIN Epizoda S8E67

Kdo se vleče, neuteče!

Gelu má moc práce, a tak je tu opět Lasuf s čerstvou várkou novinek za uplynulých 90HODIN

Záběry z God of War: Ragnarök ukazují pokročilou trpasličí metropoli

Další záběry z očekávaného God of War: Ragnarök přináší pohled na vyspělou trpasličí metropoli zvanou Svartálfheim. Najdete v ní dřevěné stroje, gejzíry a spoustu vody. Podívejte se sami.

Nové záběry z God of War: Ragnarök ukazují krutý boj

Krátká ukázka je zaměřena na vylepšený boj, kdy hlavní hrdina Kratos nadále používá mocnou sekeru Leviathan a čepele Chaosu, zatímco se kryje za štítem. Podívejte se.

Stručně: Zaklínač, hrdá Aloy, rozesmátý Mario a ti další

Krásné dobré ráno. S příchodem školního roku se na INDIAN vrací Stručně neboli krátké zprávičky ze světa her. Dnes pro vás máme mj. informaci, kolik hodin týdně hraje Phil Spencer.

Podívejte se na nové bojové schopnosti Krata v God of War: Ragnarök

Už jen 70 dnů nás dělí od završení severského dobrodružství Krata a jeho syna Atrea v God of War: Ragnarök. Očekávaná PlayStation exkluzivita od studia Sony Santa Monica o sobě dává konečně vědět.

Sonic Frontiers se hry God of War: Ragnarök nebojí

Japonská reklama zkazila překvapení. Dnes večer v rámci Gamescom Opening Night Live máme vidět nový trailer na Sonic Frontiers, který oznámí datum vydání. Kdy Sonic vyjde?

Tohle video vás připraví na God of War: Ragnarök

Sony zveřejnila sedmiminutové video, které slouží jako rekapitulace příběhu prvního severského dobrodružství Krata a Atrea ze hry God of War. Video má české titulky.

90VTEŘIN Epizoda S8E56

GTA 6, próza, chleba a kontroverze!

Jak padlo v minulých epizodách 90HODIN, každý má talent na něco jiného. Dnes se dozvíte kromě novinek z herního světa, na co má talent Lasuf! Jo, a taky je tam GTA 6.

Artbook God of War: Ragnarök vyjde krátce po hře

Za oponu Kratova nejnovějšího krvavého tažení budou moci nahlédnout fanoušci hry God of War: Ragnarök skrz oficiální artbook, který na pulty obchodů dorazí krátce po vydání samotného titulu.

PlayStation čelí bezpečnostním problémům, uniknout může i God of War: Ragnarök

Je znepokojivé, že se po dvou letech zopakovala podobná situace. V roce 2020 téměř dva měsíce před vydáním očekávaného The Last of Us Part 2 na internet unikly příběhové spoilery.

Překupníci začali nabízet limitované edice God of War Ragnarök

Po konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S se překupníci zaměřili na limitované edice očekávané hry God of War Ragnarök, které se jim minulý týden podařilo předobjednat.

Jak poběží God of War: Ragnarök na PlayStationu 5?

V deset hodin našeho času byly spuštěny předobjednávky Launch edice, limitované Collector's Edition a Jötnar Edition očekávané PlayStation exkluzivity God of War: Ragnarök.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E36

EA terčem posměchu, GTA VI a vydání God of War Ragnarök

Jen těžce se připravuje na všechny novinky, které na vás čekají ve speciálním vydáním SHOWTIME! Ale je o čem mluvit. Probereme kdo může za zpackaný Cyberpunk 2077 pro konzole, kdo v česku vydělává…

Filmeček, sběratelská edice a datum vydání God of War Ragnarök

Krátký filmeček pojmenovaný Father and Son (táta a syn) ukazuje některá nebezpečí, kterým Kratos a Atreus budou čelit s blížícím se Ragnarökem, koncem světa. Sběratelskou edici rozbaluje herec Thora.

Oficiální prohlášení tvůrců God of War vyzývá k respektu vývojářů

Vášeň by neměla být toxická ani by neměla být na úkor lidské důstojnosti, píše studio Sony Santa Monica v oficiálním prohlášením poté, co Cory Barlog bránil svou kolegyni pracující na God of War.

Listopad se opět plní zajímavými hrami. Jakou si vyberete?

Zase dochází k tomu, že velké hry vyjdou až koncem roku. To je pro společnosti typické. Pro letošek máme počítat s tím, že v listopadu budou na trh uvedeny minimálně tři blockbustery.

Ubisoft znovu představí Skull and Bones a Sony ukáže God of War Ragnarok?

Do konce března chce Ubisoft vydat Skull and Bones. Podle spekulací je termín stanoven na podzim. Do konce letošního roku je zase slibované nové God of War. Obě hry mají mít brzy prezentace.

God of War Ragnarök mírně odložen, ale stihne letošní rok

Když se God of War Ragnarök včera neobjevilo na Summer Game Festu, začali se fanoušci ještě více obávat a připomínat nedávnou zprávu španělského serveru Gamereactor o odkladu na rok 2023.

God of War: Ragnarök letos čekat nemáme, zjistili Španělé

Zatím vše hrálo do karet tomu, že završení severského dobrodružství Krata a jeho syna si zahrajeme v letošním roce. Teď ale přichází studená sprcha od španělského webu.

Po obsahové stránce je God of War: Ragnarök hotové

Vyjít může po letních prázdninách, naznačuje doprovodný merchandising, který zahrnuje čepice, trička i roztomilého plyšového Krata. Mezitím byla hra věkově klasifikována v Jižní Koreji.

Budoucnost Uncharted a trpělivost při čekání na God of War Ragnarök

V Naughty Dog myslí na Uncharted. Nová náborářka mluví o odkazu Uncharted při budování nového týmu. Cory Barlog u příležitosti výročí promluvil o God of War Ragnarök.

God of War Ragnarök poslední hrou Sony na PS4 a více titulů PlayStationu pro PC?

Sony má vydávat hry na počítače rychleji. Chystá celou řadu portů a do toho chce, aby se studia soustředila už jen na PlayStation 5 a PC. Co můžeme čekat za zajímavosti?

Který herec by si mohl zahrát seriálového Krata? Fanoušci už mají jasno

Mnoho fanoušků už ví, který herec by se jim nejvíce líbil v roli tvrďáka Krata v připravované seriálové adaptaci God of War. Momentálním favoritem je údajně představitel Draxe z Strážců Galaxie.

Amazon patrně chystá seriálovou adaptaci God of War

Slavná a úspěšná videoherní série God of War se se vší pravděpodobností dočká velkolepé seriálové adaptace pod taktovkou Amazonu. Postarat by se tak o ní měli tvůrci seriálů Expanze a Kolo času.

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök může zkrátit čekání na God of War

Přes šest minut dlouhý trailer ukazuje vše podstatné, co můžeme čekat od velkého příběhového rozšíření Dawn of Ragnarök pro Assassin's Creed Valhalla. Připraveni přijmout osud Ódina?

Co čeká na Krata a Atrea? Nové detaily o God of War Ragnarök

Je hra hratelná od začátku do konce? První věkové hodnocení tomu nasvědčuje. Pokračování severského dobrodružství Krata a jeho syna může být blíže. Kolik světu ve hře navštívíme?

Uniklo z databáze PlayStationu datum vydání God of War Ragnarök?

V databázi PlayStationu bylo objeveno datum vydání očekávané akční adventury God of War Ragnarök. Může jít ale také pouze o provizorní datum vydání. Oficiálně víme, že hra dorazí v roce 2022.

PlayStation Studios kupují Valkyrie Entertainment

Vedení divize PlayStation Studios oznámilo další akvizici, společnost Sony koupila Valkyrie Entertainment. Tým sídlí v americkém Seattlu a vytvořil hru Guns Up! Kromě toho se podílí na God of War.

God of War: Ragnarök s překvapivým, ale nevyhnutelným koncem

Podle hlavního vývojáře Erica Williamse bude mít God of War: Ragnarök překvapivý, ale zároveň nevyhnutelný konec. Co se může v severské sáze Krata asi tak stát?

90VTEŘIN Epizoda S7E75

Twitch pod největším hackerským útokem?!

Každý má občas svého hackera, i Twitch, kterému unikl soubor s hesly i výdělky streamerů. Hráči si stěžují, že jsou moc OP a God of War: Ragnarok potěší české vlastence. Stejně jako našich 90VTEŘIN.

God of War Ragnarök bude mít české titulky

Ani druhé severské dobrodružství bouřliváka Krata a jeho syna nebude ochuzeno o českou lokalizaci ve formě titulků. Právě je potvrdila Sony. Co God of War Ragnarök nabídne?

God of War Ragnarök nebyl odložen kvůli covidu-19

V letošním roce byla odložena celá řada her, většinou je za zdržením podepsaná celosvětová pandemie koronaviru, která zapříčinila, že vývojáři pracují ze svých domovů.

Další obrázky a artworky postav z God of War: Ragnarök

Sony přináší další screenshoty z nedávno potvrzeného God of War: Ragnarök, které doplňují artworky hlavních postav. Podívejte se na ty nejdůležitější, kteří budou hrát hlavní roli v příběhu.

90VTEŘIN Epizoda S7E67

Ragnarök přichází!

God of War je tady! PlayStation Showcase nám přinesl obrovské množství novinek a ty nejlepší vám samozřejmě povíme. Přinášíme ovšem i drobnou novinku o sporu Applu a Epicu!

Přechod z PS4 na PS5 u Horizon Forbidden West nakonec zdarma. U dalších her už za peníze

Sony reaguje na smršť negativních reakcí a otáčí ohledně upgradu nadcházející PlayStation exkluzivity Horizon Forbidden West. U dalších titulů bude Sony vyžadovat poplatek.

PlayStation Showcase ukáže spoustu zajímavých věcí

PlayStation se po vynechání Gamescomu připravuje na vlastní akci. Pár hodin po oznámení čtyřicetiminutové prezentace si vzal slovo Hermen Hulst. Šéf PlayStation Studios láká na spoustu novinek.

Premiéra seriálu The Last of Us, hry zdarma, Mario od autorů Dooma v muzeu

Režisér seriálu The Last of Us vyzradil rok premiéry. Syberia a Syberia 2 zdarma. Epic Games Store rozdává další hry. Změny u FIFA 22. Logo Xbox Live mizí z obchodu Microsoftu. A mnoho dalšího.

Sony plánuje na léto několik prezentací: Vidět bychom měli God of War Ragnarok i Horizon Forbidden West

Sony včera pozvala hráče na nové State of Play, ale současně varovala, že prezentace se nebude týkat dalšího God of War, Horizon Forbidden West nebo nové generace PlayStation VR.

Nová značka od tvůrců Metra, doména pro Ghost of Ikishima, víra v nové Fable

Brzy prý gameplay z nového God of War. V Gearboxu chystají marketing pro Homeworld 3. U Switch verze Overwatch 2 se musíme smířit s kompromisy. Nové textury pro Call of Duty: Warzone.

Nového God of War se dočkáme až příští rok a vyjde i pro PS4

Po dlouhém mlčení se stalo přesně to, co se mnozí doznívali. Dalšího dobrodružství Kratose se bohužel dočkáme až příští rok. PlayStation tak letos ztrácí jednu prominentní exkluzivitu.

Odměna za hacknutí Valorantu, Call of Duty ve Vietnamu, God of War slaví dva roky, Hitman GO zdarma

Dobré ráno. Dnes pro vás ještě máme: Blíží se oznámení nového Assassin's Creed, bunda z Death Stranding za 50 tisíc, druhý launch titul pro PS5, vývojáři z id Software jsou v šoku ze speedrunera.

Práce na sequelu God of War zřejmě započaly

Jednou z nejúspěšnějších her minulého roku se může honosit God of War, který změnil prostředí teplého jihu za mrazivý sever. Že se nebude jednat o jedinou epizodu v severské mytologii, napadlo snad…