Vyšlo Pumps n' Hoses DLC pro Farming Simulator 22

Pro Farming Simulator 22 vyšel dodatečný balíček Pumps n' Hoses, který rozšiřuje vaše zemědělské možnosti v tomto oblíbeném simulátoru. Podívejte se na trailer.

Farming Simulator 22 představuje novou mapu a závěrečné balíčky

Dnes se nám tady sešla tři oznámení pro fanoušky Farming Simulatoru 22, která společně uzavírají první rok podpory této populární hry. Na co se mohou příznivci zemědělství těšit?

Farming Simulator 22 bude na nové mapě klást větší důraz na zpracování dřeva

Farming Simulator 22 od svého vydání klade důraz na zemědělství a chov zvířat, ale stejně jako předchozí díly obsahuje také lesnictví. To se s právě oznámeným velkým rozšířením dostane do popředí.

Farming Simulator 22 se rozšíří o stroje značky Volvo CE

S rostoucím zájmem o sérii Farming Simulator mají vývojáři lepší vyjednávající pozici při navazování nových partnerství. Díky tomu se do zemědělského simulátoru postupně dostaly známé značky.

Nová aktualizace a balíček Kubota pro Farming Simulator 22

Společnost GIANTS Software vydala novou aktualizaci s číslem 1.6 pro Farming Simulator 22. Současně s opravou hry dorazil nový placený dodatečný balíček Kubota.

Vychází Farming Simulator 19: Ambassador Edition s českými titulky

Vydavatelská a vývojářská společnost Giants Software uvedla na trh PC, PlayStation 4 a Xbox One verze nové edice Farming Simulatoru 19. Starší zemědělský simulátor se všemi DLC.

Do Farming Simulator 22 přichází nová značka

Po aktualizaci 1.5 a bezplatném balíčku AGI se šneky, pásovými dopravníky a zásobníky na obilí přichází oznámení placeného rozšíření v rámci Year 1 Season Passu.

Farming Simulator 19 vyjde v Ambassador edici se všemi DLC

Ne, v nadpisu chyba není. Giants Software skutečně chystají novou edici starého Farming Simulatoru 19. Reedice pod názvem Ambassador Edition vyjde příští měsíc.

Giants Software rozvíjí soutěživé farmaření a spouští 4. sezónu ligy Farming Simulatoru

Týmový esport se opět vrací na pole: GIANTS Software zahajuje 4. sezónu ligy Farming Simulator (FSL)! Vítězové 3. sezóny Trelleborg se vracejí spolu s ostatními týmy.

Bezplatné rozšíření pro Farming Simulator 22 a nová česká značka

Farming Simulator 22 obdržel dříve avizované bezplatné rozšíření. Precision Farming DLC se zaměřuje na moderní zemědělství a mohou si ho zdarma užívat všichni majitelé hry.

První placené DLC pro Farming Simulator 22 moc radosti neudělá

Farming Simulator 22 obdržel první větší dodatečný balíček. Antonio Carraro Pack přináší deset nových vozidel a strojů stejnojmenného italského výrobce a zaměřuje se na obdělávání vinic a oliv.

Farming Simulator 22 obdrží bezplatné DLC zaměřené na moderní zemědělství

Za měsíc pro počítačové a konzolové verze hry Farming Simulator 22 vyjde bezplatný dodatečný balíček Precision Farming. DLC se zaměřuje na moderní zemědělství a posouvá ho dále.

Středověká městská simulace Farthest Frontier jde dál než Banished

Dbát musíte nejen na pěstování nejrůznějších plodin, ale také je pravidelně střídat. Váš lid navíc mohou postihnout starodávné nemoci. Jak se jim bude možné bránit?

Farming Simulator 22: Aktualizace s novými stroji a příchod placeného balíčku

Počítačové i konzolové verze hry Farming Simulator 22 byly před několika dny aktualizovány na verzi 1.3, která kromě oprav a vylepšení přinesla také osm vozidel a strojů. A to včetně nové značky.

Farming Simulator 22 je hitem. Kolik kusů se prodalo?

Série Farming Simulator je u hráčů velmi populární, a to navzdory její relativní mediální nenápadnosti. Velkou základnu hráčů má také v České republice a na Slovensku.

Farming Simulator 22: Přicházejí nové stroje a oprava palčivých chyb

Studio Giants Software nenechává nic náhodě a Farming Simulator 22 vylepšuje skrz aktualizaci verze 1.2. Ta do hry přidává 16 nových strojů, další doplňky a vylepšuje kvalitu farmářského života.

Hromada nového obsahu ve Farming Simulatoru 22 nenahradí ztrouchnivělý základ

Čekání na nový díl populárního Farming Simulatoru se netypicky protáhlo na dlouhé tři roky. Ve studiu Giants Software si vzali více času, ale je rok vývoje navíc znát?

Zemědělský simulátor hráče baví. Novinka Farming Simulator 22 se řadí mezi nejhranější hry

Včera vyšel Farming Simulator 22, další díl série, která přináší hráčům komplexní zemědělský zážitek. Jak se ukazuje, každý díl je více a více populární. Dokládají to statistiky ze Steamu.

Dnes vychází Farming Simulator 22 s českými titulky

Na PC a konzole PlayStation a Xbox dnes vychází Farming Simulator 22, který obsahuje české titulky. Významný den pro všechny nadšence zemědělských simulátorů připomíná trailer.

Farming Simulator 22: Detailní seznámení s mapou Haut-Beyleron

Haut-Beyleron je inspirovaná francouzskými oblastmi a je ideální pro výsadbu vinné révy a olivových hájů. Nabídne i tradiční zemědělství a lesnictví, stejně tak zámek, typické gondoly a mnoho dalšího.

Nakoukněte do garáže Farming Simulatoru 22

Přes dvě minuty dlouhý gameplay trailer nás zve do garáže Farming Simulatoru 22 a ukazuje nové stroje a vybavení, které si budeme moci ve hře koupit. Nechybí český Zetor.

Farming Simulator 22: Detailní seznámení s mapou Elmcreek

Prostřednictvím traileru, screenshotů a nákresu se detailně seznamuje s mapou Elmcreek, která je inspirovaná středozápadem Spojených států amerických a vnadí na atmosféru zapadákova.

Krávy, prasata, koně, včely, skleníky i jahody ve Farming Simulatoru 22

Studio Giants Software připravilo nový trailer k nadcházejícímu Farming Simulatoru 22. Video ukazuje nejrůznější zvířata, o která se na své farmě můžete starat. Vše doprovázejí nové obrázky.

Farming Simulator 22 představuje traktory české značky Zetor

Prostřednictvím minutového traileru vítají vývojáři ze studia Giants Software ve hře Farming Simulator 22 traktory české značky Zetor. Vývoj hry je v závěrečné fázi.

Nové možnosti pro práci s půdou ve Farming Simulator 22

Studio Giants Software přináší podrobnosti o nových možnostech pro práci s půdou ve hře Farming Simulator 22. Ty jdou ruku v ruce s přirozenějšími texturami půdy a dalších povrchů.

Farming Simulator 22 přináší možnosti, které si musela komunita dříve vytvořit

Propadli jste kouzlu zemědělského simulátoru? Po ročním půstu přichází konečně nový díl, ale před tvůrci z Giants Software je nelehký úkol. Musejí se zavděčit komunitě.

Farming Simulator 22 neomezuje multiplayer na platformu

Už žádná omezení a žádné rozdělení mezi přáteli na různých platformách, hlásají vývojáři z Giants Software a oznamují multiplayer napříč verzemi pro Farming Simulator 22.

Farming Simulator 22: První gameplay trailer

Po filmové ukázce a několika gameplay záběrech přichází Farming Simulator 22 s prvním gameplay trailerem. Plus představení nové evropské mapy a Season Passu pro první rok.

V Lightyear Frontier budete budovat farmu na záhadné planetě

Crafting, správa zdrojů, budování základny a tajemný příběh se spojují v průzkumné farmářské hře s velkými mechy. Titul Lightyear Frontier se připomenul na prezentaci Xboxu, ale dorazí i na PC.

Nový stavební režim ve Farming Simulatoru 22 vypadá jako budovatelská hra

Přepracovaný a rozšířený režim stavby se chlubí novými funkcemi. Ve Farming Simulatoru 22 budete mít mnohem více kreativních možností při úpravě vlastní farmy. Plus detailněji o vylepšeném enginu.

Podrobněji o třech nových plodinách ve Farming Simulatoru 22

Proč si tvůrci vybrali hrozny, olivy a čirok? Nejzřejmějším důvodem je, že přinášejí do hry nové a zajímavé typy strojů a zpestřují herní zážitek. Jakým způsobem?

První gameplay záběry z hraní Farming Simulatoru 22 a spousta detailů

Druhý den FarmConu 21 byl pro fanoušky Farming Simulatoru velmi důležitý, studio Giants Software ukázalo první záběry z hraní připravované hry Farming Simulator 22 a podělilo se o zajímavé detaily.

Detaily o střídání ročních období a polích ve Farming Simulatoru 22

První den FarmConu 21 byl z pohledu Farming Simulatoru 22 věnován detailnímu představení střídání ročních období a americké mapě Elmcreek, u níž se vývojáři poučili z chyb.

Oznámeno bezplatné DLC pro Farming Simulator 22

Na jaře příštího roku se nový díl zemědělského simulátoru dočká rozšíření Precision Farming s podporou Evropské unie. DLC bude zdarma pro všechny majitele Farming Simulatoru 22.

Farming Simulator 22 s detailnějším a dynamičtějším terénem a dalšími povrchy

Nový díl zemědělského simulátoru zahrne Parallax Occlusion Mapping, který tvůrcům umožní mít ve hře detailnější a dynamičtější terén, včetně dalších povrchů. Detailnější textury budou mít hloubku.

Farming Simulator 22 odkrývá nové plodiny a hardwarové požadavky

Máme tady další nové informace o očekávaném pokračování zemědělského simulátoru. Farming Simulator 22 odhaluje nové plodiny a představuje minimální a doporučené hardwarové požadavky.

Filmeček odhaluje datum vydání Farming Simulatoru 22

Povedený filmeček na Farming Simulator 22 odhalil datum vydání. Hra vyjde až koncem letošního roku na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One a Stadia.

Farming Simulator 22: Kopce, památky a pole všech tvarů a velikostí na americké mapě

Po prvních detailech o komplexním výrobním řetězci přichází na řadu představení zbrusu nové americké mapy Elmcreek, kterou doplní upravená mapa předešlého dílu a ještě jedna úplně nová lokalita.

Farming Simulator 22 nabídne komplexní výrobní řetězce

Vaším úkolem bude dovést pšenici do mlýna na obilí, aby se zpracovala na jemnou mouku. Mouku doveze do místní pekárny a rozhodnete, zda upečete nadýchaný chleba nebo lahodné koláče.

Roční období ve Farming Simulatoru 22 bude jiné než v modifikaci

„Věci budou fungovat jinak. Vytváříme vlastní verzi čtyř ročních období, která mění prostředí ve hře,“ vzkazují tvůrci a ukazují změny na prvních screenshotech z Farming Simulatoru 22.

Oznámen Farming Simulator 22. Nový díl zemědělského simulátoru bude větší a lepší

Nové plodiny, nové mapy, nové stroje a nové značky jsou jen začátek toho, co hráči mohou očekávat. Žhavou novinkou je proměnlivé roční období. Mapy pokryje sníh.

Farming Simulator 19 shrnul svou časovou osu

Před oznámením nového dílu se tvůrci ohlížejí za Farming Simulatorem 19. V pětiminutovém videu nabízejí časovou osu a připomínají deset dodatečných balíčků a více než 3 600 oficiálně testovaných modu.

Trailer připomíná vydání alpského rozšíření Farming Simulatoru 19

Zbrusu nové alpské prostředí a přes 30 nových vozidel a součástí farmářského vybavení čeká na hráče Farming Simulatoru 19 v novém rozšíření, které vyšlo pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Farming Simulator 19: Nová mapa a vozidla z rozšíření Alpine

Studio Giants Software pro Farming Simulator 19 chystá rozšíření Alpine Farming, které do hry přináší novou mapu, nové značky a vozidla. Novinky předvádí gameplay trailer.

Na počítače vychází nová generace zemědělského simulátoru

Fanoušci Farming Simulatoru se před dvěma roky rozhodli vytvořit vlastní zemědělský simulátor. Ten konečně vyšel v plné verzi a klade důraz na realistický zážitek.

Farming Simulator 19 přibližuje alpské prostředí a nové stroje

Máme tady druhý trailer na chystané velké rozšíření Alpine Farming Expansion, které Farming Simulator 19 obohatí o zbrusu novou mapu a více než 30 nových strojů.

Farming Simulator 19 obdrží velké alpské rozšíření

Hráči se dočkají nové mapy zasazené do malebné alpské krajiny a více než 30 nových strojů. Alpine Farming Expansion pro Farming Simulator 19 vyjde na podzim.

Nový Farming Simulator letos nevyjde, místo něj tři DLC pro Farming Simulator 19

Studio Giants Software mění plány a ruší vydání nového dílu Farming Simulatoru jednou za dva roky. V letošním roce totiž díl s pořadovým číslem 21 nevyjde.

Sezónní modifikace mění roční období v PC i konzolových verzích Farming Simulatoru 19

Jaro, léto, podzim a zima ve Farming Simulatoru 19. Komunita ve spolupráci s vývojáři hry připravila oblíbenou modifikaci nejen pro PC verzi, ale i ty konzolové.

Trailer na přenosný Farming Simulator 20 se inspiroval Pokémony

Posbírejte je všechny! Tak by se dalo označit poselství, které nám vzkazuje Focus Home v traileru na mobilní a Switch verzi svého zemědělského simulátoru.

Platinová edice Farming Simulatoru 19 přidá vozidla a stroje značky CLAAS

Známá zemědělská značka se konečně dostává do Farming Simulatoru 19. Jen si za ni hráči budou muset zaplatit.