Zobrazit vše ve dne 30. 6. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E48

Kojima s The Boys narušili okurku!

Okurková sezóna je takový slangový výraz pro herní období, kdy se mnoho zajímavých věcí neděje. Zprvu to vypadalo, že se to bude týkat i dnešní epizody 90HODIN, ale kdeže!

Největší tržby už nemá Bohemia Interactive, ale tvůrci Beat Saberu

Shodou náhod se dnes o hospodářské výsledky za rok 2021 pochlubila dvě přední studia: Bohemia Interactive a Beat Games. Jak se dařilo tvůrcům DayZ a Arma 3? V zisku skvěle.

První gameplay záběry ze Skate ukazují větší volnost

Společnost Electronic Arts zveřejnila minutu a půl dlouhé video s prvními gameplay záběry ze Skate 4. Video má uklidnit fanoušky, kterým vývojáři vzkazují, že na hře nadále pracují.

Zpackaný remake XIII bude opraven a vyjde na Switch

Pamatujete si ještě zpackaný remake kultovní akce XIII, který vyšel na konci roku 2020 v opravdu hrozném stavu? Tak vyjde znovu, tentokrát i na Nintendo Switch. Má být kompletně přepracován.

Redfall zve na kooperativní likvidaci upírů

Nový trailer přibližuje zasazení ostrova Redfall i souboje, které je možné absolvovat o samotě nebo v kooperaci. Sólo hráči se přitom nemusí bát, že je nějaký protivník ihned znehybní a zneškodní.

GeForce Now přidává 6 her a odhaluje červencovou nabídku

Nvidie se pochlubila novinkami o své streamovací službě. GeForce Now vítá šest nových her, odhaluje nabídku na červenec a je k dispozici na chytrých televizorech Samsung.

První neoficiální fotografie PlayStation VR2

Na internetu se objevila první neoficiální fotografie PlayStation VR2, včetně ovladačů. Pochází od studia Bit Planet Games, autorů oblíbené letecké simulace Ultrawings.

The Callisto Protocol bude krvavější a brutálnější než Dead Space

Nový survival horor Glena Schofielda, autora původního Dead Space, má uspokojit všechny fanoušky krvavých hororů. Zakladatel studia Striking Distance prozradil i počet typů nepřátel.

Nové informace o God of War: Ragnarok? Cory Barlog prosí o trpělivost

Ze všech stran slyšíme o tom, že se chystá prezentace God of War: Ragnarok. Někdo sliboval nové State of Play zaměřené na pokračování severského dobrodružství Krata.

Nová aktualizace a balíček Kubota pro Farming Simulator 22

Společnost GIANTS Software vydala novou aktualizaci s číslem 1.6 pro Farming Simulator 22. Současně s opravou hry dorazil nový placený dodatečný balíček Kubota.

Tvůrci Pokémon Go přicházejí s basketbalovou hrou

Tvůrci Pokémon Go přicházejí s novou hrou, která využívá rozšířenou realitu. Tentokrát se ale nechali silně inspirovat NBA a po světě budete soupeřit v minihrách točící se kolem basketbalu.