Zobrazit vše ve dne 22. 6. 2022

V Hyenas od tvůrců Alien: Isolation budete bojovat o popkulturní artefakty

Teď už chápeme obrázek, na kterém byly věci ze známých značek Segy, včetně Sonica, Super Monkey Ball a Jet Set Radio. K nim se přidají další hry, kupříkladu Fall Guys nebo League of Legends.

Bobby Kotick byl znovu zvolen generálním ředitelem Activisionu Blizzard

Bobby Kotick zůstává v představenstvu Activisionu Blizzard další rok, rozhodli akcionáři společnosti navzdory pokračujícím snahám zaměstnanců a ostatních akcionářů o jeho odchodu.

Červnová aktualizace Gran Turisma 7 přiváží nové vozy a další menu

Pokud nejsou nové vozy a tratě tím, co vás drží při hraní Gran Turisma 7, tak do červnové aktualizace vývojáři kromě standardního obsahu přibalili ještě další menu, které rozšiřuje singleplayer.

Česká střílečka HROT se dočkala druhé epizody

HROT je stále v předběžném přístupu, nově se ale dočkal formálního vydání druhé epizody, která přináší zejména devět úrovní, v nichž můžete likvidovat nepřátele v prostředí českých památek.

Akční horor The Callisto Protocol u nás vyjde v Day One edici

Tuzemská společnost HYPE oznámila, že v den vydání digitálních verzí u nás uvede na trh i krabicovou edici nadcházejícího survival hororu The Callisto Protocol od bývalého tvůrce Dead Space.

World of Warcraft: Dragonflight vyjde v letošním roce ve čtyřech edicích

Po dubnovém představení přicházejí důležité informace. Společnost Blizzard potvrdila, že rozšíření Dragonflight pro World of Warcraft vyjde do konce letošního roku.

Na Gamescomu 2022 budou chybět přední společnosti

Postupně roste seznam vydavatelů, kteří se nezúčastní každoročního herního veletrhu v Kolíně nad Rýnem. Je tady ale naděje, že uspořádají vlastní prezentaci.

Vychází Farming Simulator 19: Ambassador Edition s českými titulky

Vydavatelská a vývojářská společnost Giants Software uvedla na trh PC, PlayStation 4 a Xbox One verze nové edice Farming Simulatoru 19. Starší zemědělský simulátor se všemi DLC.

Čtyři indie hry, které rozhodně musíte zkusit - Preview

Steam je plný indie titulů, které ač nejsou příliš známé, dokáží konkurovat AAA hrám. Vybral jsem pro vás proto čtyři hry od nezávislých vývojářů, které rozhodně stojí za to vyzkoušet.

Střípky o tajné střílečce od tvůrců Alien: Isolation z Creative Assembly

Už nějakou dobu víme, že tým, který stojí za oblíbenou hororovou survival akcí Alien: Isolation, pracuje na nové taktické střílečce z pohledu první osoby. Co ale můžeme čekat?

Rusko jako hratelná frakce v Battlefieldu 2042 zůstane

Electronic Arts v souvislosti s ruskou invazi na Ukrajinu učinila několik zásadních rozhodnutí, mimo jiné odstranila ruské kluby a reprezentaci z her FIFA 22, FIFA Mobile a FIFA Online.

Nadšenec spustil retro střílečku Doom na malém monitoru z Lego kostičky

Retro střílečka Doom se dá hrát snad úplně na všem. U BIOSu základní desky to ale nekončí, nadšenec posunul laťku ještě výš. Hru totiž spustil na monitoru z Lego kostičky.