Dnes se nám tady sešla tři oznámení pro fanoušky Farming Simulatoru 22, která společně uzavírají první rok podpory této populární hry.

Začneme u nové mapy z platinového rozšíření. Jmenuje se Silverrun Forest, je inspirovaná severozápadním Pacifikem a se svou rozlehlou a zalesněnou krajinou je skvělým místem pro nové lesnické mise, typy stromů a výrobní řetězce, které se rozvíjejí na základě dodávek dřeva.

Platinum Expansion završí první rok podpory Farming Simulatoru 22, vyjde 15. 11. letošního roku. Nahoře se můžete podívat na gameplay trailer věnovaný nové mapě.

Čekání si můžete zkrátit u dvou menších placených balíčků. S balíčkem Vermeer (23. 8.) za 8 eur do hry přichází sada výkonných a inovativních strojů od vynálezců lisu na kulaté balíky: DLC obsahuje pět výkonných a jedinečných strojů, včetně prvního samojízdného lisu na světě, od mezinárodního výrobce Vermeer ze Severní Ameriky.

S prvním samojízdným lisem svého druhu ZR5-1200 od společnosti Vermeer vyrobíte balíky rychle, snadno, pohodlně a bez nutnosti použití traktoru. Nulovým poloměr otáčení a vysoká přepravní rychlost vám ušetří spoustu času na poli i mimo něj.

Součástí balíčku Vermeer jsou také tažený žací stroj, dvojitý shrnovač, výkonný lis a rozdružovač sena, které doplňují nabídku robustních strojů pro zefektivnění provozu na travnatých plochách.

27. 9. můžete rozšířit a modernizovat svůj zemědělský provoz pomocí rozvodných systémů, separace mrvy a konfigurovatelných bioplynových stanic. Pumps n' Hoses Pack za 18 eur přináší obrovské množství nových strojů, nástrojů a budov, které rozšíří infrastrukturu pro distribuci mrvy a skladování surovin na vaší farmě.

Celkem zde najdete více než 30 položek od nizozemského výrobce SCHOUTEN, německého specialisty na skladování oceli Stallkamp a výrobce bioplynových technologií BVL, které do hry Farming Simulator 22 přinášejí nové herní prvky.

Systémy pro distribuci mrvy a močůvky: Zaveďte na své farmě rozvodné systémy! Když k traktoru místo těžkých nádrží na mrvu připojíte vlečné hadice různých délek a ultralehké vlečné vstřikovače, ochráníte tak půdu a zajistíte hnojení polí – s pohodlím a vysokým výkonem mobilních čerpacích jednotek, jako jsou čerpací vozy a v blízkosti umístěné čerpací přívěsy. V případě potřeby kombinujte hadice, které se rozprostřou na stovky metrů a pokryjí vaše pole pro efektivní hnojení. Také nezapomeňte zlepšit podmínky pro čerpání pomocí přídavných nádrží na vodu a kompresorů!

Separace mrvy: Separátory močůvky vám umožní oddělit tekuté a pevné složky mrvy pro všestrannější využití vašich zdrojů. K dispozici je více stacionárních a mobilních separátorů. Vyberte si, zda chcete suchou složku mrvy použít na podestýlku pro zvířata na mléčné farmě, prodat ji se ziskem nebo s ní hnojit pole stejně jako s jejím tekutým protějškem. Získejte ze své mrvy více!

Konfigurace bioplynové stanice: Vylepšete svou bioplynovou stanici konfigurací podle svých potřeb a preferencí: Různé moduly lze dynamicky rozmístit kolem kořenového zařízení bioplynové stanice a připojit je k němu a přizpůsobit je tak svým potřebám. Sami se rozhodnete, kde postavíte přijímací prostory, fermentační nádrže, zásobníky plynu, elektrárny na výrobu elektřiny a další komponenty různých velikostí – včetně plynového hořáku na spalování přebytečných plynů vaší vysoce výkonné bioplynové stanice.