Blizzard nechce NFT, zatímco ve Square Enix jsou o blockchainu přesvědčeni

Dříve to byly placené dodatečné balíčky, potom mikrotransakce a v budoucnu to bude nezaměnitelný obsah, který bude rozdělovat nejen hráče a fanoušky, ale také vývojáře a vydavatelské společnosti.

Plány Segy na „SuperGame“ zahrnují několik her a možná i NFT

Sega začala shánět nové vývojáře pro svou iniciativu SuperGame. V inzerátech vysvětlila, že se jedná o několik her a potvrdila potenciální zapojení NFT a cloudových technologií.

Worms jako NFT, podvod s NFT v Minecraftu a podle Ubisoftu hráči nechápou NFT

O nezaměnitelné tokeny (NFT) má zájem stále více herních firem. Viditelným podporovatelem je francouzský Ubisoft, která plánuje NFT postupně zavést do svých her.

90VTEŘIN Epizoda S8E5

Minecraft je podvod?!

Podvody se objevují i v herním světě a specificky spojíte-li to s NFT. Vývojáři zase musejí ospravedlňovat své virtuální postavy a spekulujeme o Uncharted 5. To jsou novinky za posledních 90HODIN.

Nvidia a Meta budou spolupracovat na superpočítači a v iOS 15.3 byl opraven závažný bug v Safari

Čtvrteční Stručně je opět tady. Společnosti Nvidia a Meta vyvinou superpočítač, který bude sloužit třeba k vyhledávání nevhodného obsahu. Apple vydává iOS 15.3 a opravuje závažnou chybu v Safari.

Známý videoherní dabér Troy Baker spolupracuje s NFT firmou

Chcete nenávidět, nebo tvořit, ptá se herec, jehož hlas se objevil v mnoha známých hrách, od BioShocku přes Borderlands, Death Stranding a God of War až po Batmana.

Samsung bude nabízet GeForce Now, Stadiu a podporu NFT ve svých nových televizích

Technologický veletrh CES 2022 se blíží, některé společnosti představují své novinky již nyní. Samsung přidá do svých televizí podporu GeForce Now a Google Stadia. Dokonce přibyde i platforma pro NFT.

NFT a blockchain jsou budoucností herního průmyslu, věří ve Square Enix

Podle prezidenta Square Enix jsou hlavními směry herního průmyslu NFT, blockhainové hry, metaverzum a cloud. Napsal to v novoročním otevřeném dopise. Co to pro firmu znamená?

Josef Fares se vyjádřil k NFT: „To mě radši střelte do kolena“

The Washington Post vyzpovídal zakladatele Hazelight Studios Josefa Farese. V rozhovoru přišla řeč na technologii NFT, ale i na dnes již legendární vystoupení vývojáře během The Game Awards 2017.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E23

Nechceme NFT ve hrách, že ne?!

Trio Fiola, Gelu a Fluppy se vrací do SHOWTIME, aby společně uzavřeli šílený rok 2021 v novinkovém stylu. Budeme si povídat o NFT ve hrách a vzdáme čest vývojáři, o kterém možná ani nevíte.

90VTEŘIN Epizoda S7E95

Budeme platit za postavy ve hrách?!

Kryptoměna se dostává i do her jako v případě S.T.A.L.K.E.R.a a Ubisoft her. Možná by se měli soustředit na Splinter Cella a CD Projekt vyřešilo jeden velký problém. Všechno si shrneme za 90TEŘIN.

NFT od Ubisoftu jsou bezcenné, zatímco nová hra Petera Molyneuxe dosáhla na 52 milionů dolarů

Nejen hráči, ale také někteří vývojáři Ubisoftu nejsou vůbec spokojeni s oznámením platformy Quartz, přes kterou má společnost do svých her zavést NFT. Tvůrce Fable mezitím přišel s vlastní hrou.

Po velké kritice obrat, Stalker 2 nakonec nebude využívat NFT

Studio GSC Game World vyslyšelo prosby hráčů a zareagovalo na silnou kritiku, kterou vyvolalo oznámení se začleněním technologie NFT do S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl.

Stalkera 2 doprovodí iniciativa spojená s NFT. A komunita nemá radost

Studio GSC Game World oznámilo podezřele působící program S.T.A.L.K.E.R. Metaverse, který mimo jiné umožní vlastníkům NFT stát se NPC ve hře. Fanoušci ale dle očekávání tento krok nevidí rádi.

NFT v první velké hře. Ubisoft představil platformu Quartz

Ubisoft se stává první velkou videoherní společností, která vstupuje do světa NFT. Firma představila platformu Ubisoft Quartz a plánuje prodávat digitální předměty ve svých hrách.

Místo figurek tokeny. To je nová Star Trek kolekce od Funko!

Nová kolekce od Funko se neskládá ze sběratelských figurek, ale má formu NFT v podobě digitálních kartiček. Sada obsahuje 120 karet s postavami z původního Star Treku. O figurky ale úplně nepřijdeme.

EA vidí v NFT a blockchainu budoucnost, zatímco vydavatel GTA věří v NFT

Mají virtuální unikáty ve hrách své místo? Společnosti Electronic Arts a Take-Two ve virtuální vlastnictví zboží, tzv. NFT, věří. EA dokonce NFT a blockchain označuje za budoucnost.

90VTEŘIN Epizoda S7E82

Videohry a porno ničí mužství?

Nový trailer na Battlefield se nepovedl, trošku se seká. Videohry blbnou mozky a Ubisoft se vrhá do víru kryptoměn. Šílený svět žádá 90VTEŘIN!

Ubisoft chce vyvíjet hry s kryptoměnami. Hraním si budeme moci vydělat

Francouzský herní gigant nejenže investuje do projektů na bázi blockchainu, ale také chce vyvíjet vlastní hry s kryptoměnami. Šéf firmy mluví o revoluční technologii, která změní herní průmysl.

Pravý důvod, proč Steam nechce hry s kryptoměnami!

Steam zakázal Blockchainové hry na své platformě. My se podívali na to, co Valve k tomuto kroku vedlo.

Valve vyhazuje hry ze Steamu a konkurenční Epic je vítá

Společnost Valve na Steamu zakázala hry, které umožňují obchodování s NFT a kryptoměnami. Konkurenční Epic Games Store je vítá, ale musí dodržet určité podmínky.

V KAPSE Epizoda S2E14

Češi upravují karetní hru Scratch Wars a pouštějí se do vod NFT

Vyzkoušeli jsme nový Scratch Lords, který staví na známé české karetní hře Scratch Wars. Hra je teď plně digitalizována a pomalu připravená dobýt krypto svět ve své NFT podobě.