Zobrazit vše ve dne 31. 1. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E5

Minecraft je podvod?!

Podvody se objevují i v herním světě a specificky spojíte-li to s NFT. Vývojáři zase musejí ospravedlňovat své virtuální postavy a spekulujeme o Uncharted 5. To jsou novinky za posledních 90HODIN.

The Elder Scrolls Online čeká zajímavý rok, včetně úplně nové oblasti a karetní hry

Vývojářské studio ZeniMax Online v roce 2014 navázalo na úspěch herní série The Elder Scrolls a vydalo MMORPG ze stejného, fanoušky oblíbeného světa Tamrielu. Co čeká na hráče letos?

Sony kupuje Bungie. Ex-tvůrci Halo a autoři Destiny se přidávají k PlayStationu

Tak tohle je nečekané. Po akvizici Activisionu Blizzard společností Microsoft přichází další šok. Sony oznámila záměr koupit americké studio Bungie za 3,6 miliardy dolarů.

Sea of Thieves vypíná servery a ukazuje nové plány

Sea of Thieves od svého vydání prošlo již mnoho změnami, a přesto vývojáři z Rare mají další a další překvapivé plány na vývoj. Hru opět oživí mechaniky a příběhy, které jsme nikdy dřív neviděli.

Kolik strojů obývá postapokalyptický svět Horizon Forbidden West?

V zajímavém a nebezpečném světě Horizon Zero Dawn z roku 2017 jsme mohli narazit na více než 26 různorodých strojů. Kolik jich bude v nadcházejícím Horizon Forbidden West?

Vybírejte si konzoli moudře, vzkazuje obchod zákazníkům, když Microsoft kupuje Activision Blizzard

Akvizice Activisionu Blizzard společností Microsoft, která ještě není dokončena, vyvolala řadu reakcí a o historickém nákupu informovala i média mimo herní svět. Belgický obchod to pojal po svém.

Zaklínačský Project Golden Nekker vyjde jako samostatná hra

Svět Zaklínače má ještě letos obohatit další singleplayerový titul. Tentokrát jím bude Project Golden Nekker, který byl původně oznámen jako nový obsah pro karetní Gwent.

Podívejte se na hezčí Alpy a Rusko z Euro Truck Simulatoru 2

V pražském studiu SCS Software pracují na vylepšení Rakouska, které je od samotného začátku součástí Euro Truck Simulatoru 2. Připomínají nám také expanzi Srdce Ruska.

Tento týden se uskuteční State of Play od PlayStationu

Společnost Sony oznámila první State of Play roku 2022. Uskuteční se tuto středu 2. 2. ve 23:00 našeho času. Nezaměří se ale na nadcházející exkluzivitu Horizon Forbidden West.

V Microsoft Flight Simulatoru budou další země detailnější a dorazí DLSS a DirectX 12

Letecký simulátor od studia Asobo má před sebou zajímavou budoucnost. Během posledního livestreamu s otázkami a odpověďmi byly odhaleny další plány. Na cestě je toho spousta.

Hodinové záběry z hraní Dying Light 2. Udělejte si o hře vlastní názor

Po zklamání, které přinesl Cyberpunk 2077, jsou hráči obezřetní a požadují důkazy, že hra běží tak jak má. Na internetu se objevily hodiny záběrů z Dying Light 2.

Obal PS5 verze Cyberpunku 2077 avizuje příchod nativní next-gen verze

Nativní next-gen verze Cyberpunku 2077 se blíží. Důkazem jsou nové soubory, které CD Projekt RED nahrál na PlayStation Store. V souborech byl nalezen i nový obal.