Zobrazit vše ve dne 14. 1. 2022

Vývojáři PUBG žalují Apple, Google a tvůrce napodobenin

Studio Krafton, jež stojí za battle royale hrou PUBG, žaluje společnost Garena. Důvodem je kopírování PUBG prostřednictvím mobilních her Free Fire a Free Fire Max.

Známý videoherní dabér Troy Baker spolupracuje s NFT firmou

Chcete nenávidět, nebo tvořit, ptá se herec, jehož hlas se objevil v mnoha známých hrách, od BioShocku přes Borderlands, Death Stranding a God of War až po Batmana.

TOP 5 Epizoda S1E233

Nejlepší hry roku 2021 dle komunity

Jako minulý rok jste měli možnost rozhodnout o nejlepších titulech minulého roku. Podíváme se společně na TOP 5 titulů za minulý rok.

Star Wars: Battlefront 2 je na PC už několik týdnů nehratelný. EA problém neřeší

Nejen že hráči dlouhodobě bojují s cheatery, navíc se nyní potýkají se zvláštním hackem, který ovlivní celý server a který způsobí, že jsou všichni nesmrtelní. Řešení ze strany EA zatím nepřišlo.

Dnes na počítače vychází God of War s českými titulky

Širokoúhlý gameplay trailer láká na dnes vycházející PC verzi God of War. Hráči na počítačích si mohou užít severské dobrodružství bouřliváka Krata a jeho syna.

Fortnite se vrací na iPhone a iPad skrz GeForce Now

Od příštího týdne bude v rámci GeForce Now hra Fortnite spuštěna v časově omezené uzavřené betaverzi pro chytré telefony, a to prostřednictvím webového prohlížeče Safari.

Projížďka po Daytona International Speedway z Gran Turisma 7

Sony se rozhodla skrz gameplay záběry z okruhu Daytona International Speedway propagovat nadcházející závody Gran Turismo 7, které vycházejí na začátku března s českými titulky na PS5 a PS4.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 14. ledna

Kdy může vyjít Grand Theft Auto 6? Respawn přichází o kreativního ředitele nové střílečky. Epic Games Store rozdává 4X strategii. BioShock je skutečně bez Kena Levina. A další zprávičky.