Zobrazit vše ve dne 18. 8. 2021

Detailněji o Pokémon Legends: Arceus a další novinky z Pokémon Presents

Na dnešní akci Pokémon Presents se nemluvilo pouze o mobilní verzi free-to-play MOBA hry Pokémon Unite, došlo také na podrobnější pohled na Pokémon Legends: Arceus. Nadějné a rozsáhlé akční RPG.

Pokémon Unite odhaluje nové příšerky a datum vydání mobilní verze

K hráčům na Nintendu Switch se brzy připojí hráči na chytrých telefonech a tabletech s operačními systémy Android a iOS. Pokémon Unite bude podporovat cross-play.

Ghost of Tsushima: Director’s Cut v launch traileru

Minutovým trailerem nám Sony připomíná, že v pátek 20. 8. vychází Ghost of Tsushima Director’s Cut pro PS4 a PS5, tedy příběhové rozšíření původní samurajské akce.

Z Dying Light 2 uvidíme parkour a boj

Techland je připraven ukázat další části Dying Light 2: Stay Human. Z pokračování povedené a u hráčů oblíbené zombie akce. Kdy se dočkáme další ukázky ze zamořeného světa?

Do Dead by Daylight příchází nová hratelná postava

Horrorová survival hra Dead by Daylight se v minulosti spojila s několika známými značkami a nyní přichází další crossover. Fanoušci se můžou těšit na postavu Pinhead ze série Hellraiser.

Nové Saint’s Row nebude pokračováním, ale restartem?

Restart Saints Row by dával smysl s ohledem na vydání čtvrtého dílu v roce 2013. Série vznikla v roce 2006 a od té doby si prošla různými obměnami. Jaký díl byste chtěli?

Disciples: Liberation je obrovské vyspělé temné fantasy RPG

80 hodin dlouhý hlavní příběh, 270 misí k dokončení a 5 unikátních zakončení, jež by měly hráče přimět k dalšímu dobrodružství v krásném, ale drsném a temném fantasy světě Nevendaar.

Assassin's Creed vtrhne do Watch Dogs: Legion

Trailer ukazuje crossover mezi hrami Assassin's Creed a Watch Dogs: Legion. Do hackerské akce vtrhne asasínka Darcy. Dorazí také další herní obsah, včetně dvou příběhových misí.

Hazard Zone má proměnit Battlefield 2042 v Escape from Tarkov

Z uzavřeného technického testu se dataminerům podařilo vyšťourat zajímavé informace, které poukazují na PvPvE režim ve stylu Escape from Tarkov, Hunt: Showdown nebo Vigoru.

V KAPSE Epizoda S2E14

Češi upravují karetní hru Scratch Wars a pouštějí se do vod NFT

Vyzkoušeli jsme nový Scratch Lords, který staví na známé české karetní hře Scratch Wars. Hra je teď plně digitalizována a pomalu připravená dobýt krypto svět ve své NFT podobě.

Fortnite přidává režim Impostors připomínající Among Us

Fortnite: Battle Royale nepřestává překvapovat. Epic Games se o svůj klenot starají a vnášejí do něj svěží vítr v podobě zbrusu nového režimu Imposter. Ten funguje na principech Among Us.

NHL od EA Sports přechází na Frostbite engine, ale...

Zítra v pět hodin odpoledne našeho času bude odhaleno NHL 22. V předstihu se dozvídáme informaci, na kterou všichni netrpělivě čekali. Hokej od EA Sports přechází na novou generaci.

Do Rocket League míří Ratchet & Clank a vylepšení pro PS5

Do Rocket League míří zdarma intergalaktický balíček ve stylu populárního dua Ratchet & Clank, spolu s ním je pro konzole PS5 přichystané vylepšení kvality a výkonu.

RiMS Racing představuje motocykly

RiMS Racing se zaměřuje na kvalitu, ne na kvantitu. To je vzkaz od vývojářů z Raceward Studio, kteří do svých motocyklových závodů zahrnuli pouze osm motorek. Které to jsou?