Zobrazit vše ve dne 23. 12. 2021
TOP 5 Epizoda S1E228

TOP her, které jsme dostali k Vánocům

Když už dostaneme hru na Vánoce, doufáme, že bude stát za to, a tak si dnes zavzpomínáme na ty hry, které jsme na den Vánoční dostali a už nikdy na ně nezapomeneme.

Nejlepší hra roku 2021 komunity INDIAN

Hlasujte pro svůj oblíbený titul a pomozte nám vybral nejlepší hru roku 2021 komunity INDIAN. Tentokrát můžete hlasovat pro většinu známých titulů.

Seriál od Netflixu znovu nakopnul zájem o Zaklínače 3

Přestože nemá druhá sezóna seriálu od Netflixu se Zaklínačem téměř nic společného, znovu se zasloužila o zvýšení zájmu o hry od CD Projektu RED. Polské studio navíc vydalo nový trailer.

Nejhorší hry roku 2021 podle kritiků. Jaké jsou ty vaše?

Každý rok se mluví zejména o nejlepších hrách, které nás uchvátily svým příběhem, grafickým zpracováním, hratelností apod. Neměli bychom ale zapomínat také na druhou stranu.

Podrobnosti o dovednostech, specializacích a bojových stylech v Horizon Forbidden West

Jedna z nejočekávanějších her prvního čtvrtletí roku 2022 o sobě dává vědět skrz podrobnosti o rozsáhlém stromu dovedností, specializacích a bojových stylech. Plus nové obrázky.

The Wolf Among Us 2 se odehrává 6 měsíců po událostech prvního dílu

Pokračování oblíbené epizodické adventury od Telltale Games je zasazené do zimního New Yorku. Hru pohání Unreal Engine, aktuálně mimo jiné končí práce na scénáři.

Temný RPG titul Tainted Grail s převyprávěním artušovských legend má velké ambice

Temný otevřený fantasy svět s příšerami a volbami evokuje Skyrim od Bethesdy. Polské studio má velké ambice. Přesvědčte se sami, zda se vám Tainted Grail: The Fall of Avalon zamlouvá.

Starfield nás zavede i do hustých džunglí

Nový koncept, který ukazuje o poznání jiný typ prostředí, než jaký dosud tvůrci prezentovali, doplňuje krátké sváteční video. Jeho prostřednictvím nám studio Bethesda Game Studios přeje veselé Vánoce.

Ubisoft zvažuje vylepšit Assassin's Creed Origins na 60 snímků

Assassin's Creed Origins z roku 2017 může brzy obdržet aktualizaci, která umožní hru na konzolích nové generace spustit při 60 snímcích za sekundu. Stejný patch dříve obdržel Assassin's Creed Odyssey.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E23

Nechceme NFT ve hrách, že ne?!

Trio Fiola, Gelu a Fluppy se vrací do SHOWTIME, aby společně uzavřeli šílený rok 2021 v novinkovém stylu. Budeme si povídat o NFT ve hrách a vzdáme čest vývojáři, o kterém možná ani nevíte.