Zobrazit vše ve dne 2. 11. 2021

Overwatch 2 a Diablo 4 se nejspíš zpozdí až do roku 2023

Z prezentace pro investory Activision Blizzardu vyplývá, že se dvou velmi očekávaných pokračování společnosti pro příští rok – Overwatch a Diablo 4 – dočkáme až v roce 2023.

90VTEŘIN Epizoda S7E82

Videohry a porno ničí mužství?

Nový trailer na Battlefield se nepovedl, trošku se seká. Videohry blbnou mozky a Ubisoft se vrhá do víru kryptoměn. Šílený svět žádá 90VTEŘIN!

Netflix přidává hry do své nabídky i u nás. Služba je v plenkách

Streamovací gigant svou nabídku rozšiřuje globálně o hry pro majitele telefonů a tabletů s operačním systémem Android. Služba je v plenkách. Zatím nabídne pět her, dvě z nich v češtině.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun se příští měsíc dočká samostatného rozšíření

Pět let po vydání původní hry se mohou její fanoušci těšit na pokračování příběhu v roli Aiko. Samotné rozšíření bude plně standalone a vyjde už začátkem příštího měsíce.

Lost Judgment – pokračování Yakuzy jako detektivky

První Judgment tvůrcům oblíbené série Yakuza vyšel, ale nedokázal dostatečně zaujmout fanoušky tohoto japonského studia. U pokračování je kladen větší důraz na hlavního hrdinu Takayukiho Yagamiho.

Vychází The Elder Scrolls Online: Deadlands

Na PC a Google Stadia vyšlo nové rozšíření Deadlands pro The Elder Scrolls Online, na konzolích PlayStation 5, PS4, Xbox Series X/S a Xbox One se objeví 16. listopadu.

Ubisoft chce vyvíjet hry s kryptoměnami. Hraním si budeme moci vydělat

Francouzský herní gigant nejenže investuje do projektů na bázi blockchainu, ale také chce vyvíjet vlastní hry s kryptoměnami. Šéf firmy mluví o revoluční technologii, která změní herní průmysl.

Americký senátor útočí na videohry: Dělají muže nemužnými a snižují počet manželství

Americký senátor Josh Hawley považuje videohry za jednu z příčin úpadku mužnosti a manželství ve Spojených státech. Politik z Missouri v dlouhém a rozvláčném projevu bil na poplach.

Možnostmi PC verze se chlubí také Call of Duty: Vanguard

Trailer kombinuje filmové sekvence s gameplay záběry ze singleplayerové kampaně a multiplayeru. Vše doplňují detailní systémové požadavky rozdělené na čtyři možnosti.

Xbox Game Pass přidává Forzu Horizon 5, GTA: San Andreas i Minecraft

Společnost Microsoft se pochlubila první částí her, které rozšíří Xbox Game Pass v listopadu letošního roku. Předplatitelé služby se mohou těšit na další zajímavé tituly.