Zobrazit vše ve dne 28. 12. 2021

Nejlepší Switch exkluzivita roku 2021 komunity INDIAN

Japonská společnost hráčům pro rok 2021 nachystala řadu zajímavých exkluzivit pro Switch. Vybírání bude těžké, ale jsem si jist, že společně zvolíme tu nejlepší hru roku 2021 pro Nintendo Switch.

Final Fantasy 16 se kvůli covidu-19 opozdí

Dalším titulem, který zasáhla pandemie covid-19, se stalo dlouho očekáváné Final Fantasy 16. Producent se omlouvá za špatné zprávy a tým se snaží poprat se situací a prací z domu.

Nikdy není pozdě na dobré hry - recenze na The Last Campfire

The Last Campfire vyšel už minulý rok, to nás ovšem nezastavilo v tom vám přinést recenzi na tuto krátkou, ale velmi povedenou logickou adventuru od tvůrců No Man Sky.

Nejprodávanější a nejhranější hry roku 2021 na Steamu

Společnost Valve zveřejnila seznam největších hitů roku 2021 na platformě Steam. V kategoriích bestsellerů se objevují nejen nejznámější hry, ale také menší tituly a hry od českých vývojářů.

Josef Fares se vyjádřil k NFT: „To mě radši střelte do kolena“

The Washington Post vyzpovídal zakladatele Hazelight Studios Josefa Farese. V rozhovoru přišla řeč na technologii NFT, ale i na dnes již legendární vystoupení vývojáře během The Game Awards 2017.

Jaké hry budou v lednu zdarma s Xbox Live Gold?

Microsoft potvrdil čtyři hry, které na začátku roku čekají na předplatitele Xbox Live Gold nebo Xbox Game Pass Ultimate. Jde zejména o arkádové střílečky, které doplňuje jedno RPG.

S.T.A.L.K.E.R. 2 a jeho jedinečná atmosféra na nových konceptech

Rok a půl, během něhož fanoušci série S.T.A.L.K.E.R. zkoumali různé dokumenty, nahrávky, šifry a další materiály, vyústil mimo jiné ve vydání několika nových konceptů z vývoje druhého dílu.

Co čeká psychologický horor Phasmophobia v roce 2022?

Psychologická hororová hra Phasmophobia, v níž až 4 hráči loví duchy, má za sebou úspěšný rok. Co ale na hráče čeká v roce nadcházejícím? Už nyní jsou tady první informace.