Zobrazit vše ve dne 15. 12. 2021

Stalkera 2 doprovodí iniciativa spojená s NFT. A komunita nemá radost

Studio GSC Game World oznámilo podezřele působící program S.T.A.L.K.E.R. Metaverse, který mimo jiné umožní vlastníkům NFT stát se NPC ve hře. Fanoušci ale dle očekávání tento krok nevidí rádi.

Oficiálně oznámen remake prvního dílu stealth akce Splinter Cell

Ubisoft právě oznámil remake prvního dílu hry Splinter Cell. Studio Ubisoft Toronto dostalo zelenou, aby nesnadný úkol tajného agenta Sama Fishera předělalo do grafiky nové generace.

Různorodé prostředí na obrázcích z Horizon Forbidden West

Čtyři nové obrázky z akční adventury Horizon Forbidden West ukazují nejen různorodé prostředí, které je krásné, ale zejména kvalitu hry na konzoli PlayStation 4.

Streamer Dr. Disrespect s veterány Halo a Call of Duty chystá PvP hru

Kontroverzní streamer Dr. Disrespect (vlastním jménem Herschel Beahm) se proslavil nejen silnou kritikou populárních her, ale také řadou banů na streamovací platformě Twitch.

Enfusion je moderní srdce budoucích her od Bohemia Interactive i nové verze ostrova Everon z Operace Flashpoint

Enfusion je multiplatformní engine, který bude pohánět budoucí projekty Bohemia Interactive. Kromě pokročilé vizuální stránky nabídne také nadstandardní podporou pro tvůrce modů.

Vyšla akční adventura Praey for the Gods s lezením na obrovské tvory v mrazivém světě

Praey for the Gods je akční adventura inspirovaná Shadow of the Colossus, která vyšla na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One za přijatelnou cenu.

Invazi v Normandii ve stylu XCOMu zažijeme ve hře Headquarters: World War 2

Autoři Strategic Mind: Blitzkrieg a Panzer Strategy oznámili rychlou tahovou strategii z druhé světové války, která pokrývá bitvu o Normandii ve třech dějových kampaních a řadě skirmish bitev.

Alan Wake 2 je hra z pohledu třetí osoby

Sam Lake, kreativní ředitel studia Remedy, nakonec ujasnil, že kamera chystaného survival hororu půjde ve stopách původní hry. Vývojáři navíc zveřejnili video ze zákulisí odhalení projektu.

Winged Lions je poslední letošní aktualizace War Thunderu

Do bezplatné válečné akce War Thunder dorazila poslední letošní aktualizace. Jmenuje se Winged Lions a přináší více než čtyřicítku nových strojů, počátek uzavřené bety izraelského letectva a další.

Znovuzrozený System Shock se blíží, podívejte se na nové obrázky

Prostřednictvím větší galerie obrázků nám společnosti Prime Matter a Nightdive Studios dávají vědět, že nadále pracují na znovuzrození sci-fi střílečky System Shock.

Hvězdná brána se na počítače podívá jako taktická strategie

Na motivy úspěšného seriálu Hvězdná brána vzniká nová hra. Stargate: Timekeepers je taktickou strategií od Creative Forge (autoři Phantom Doctrine, Hard West).

Ubisoft rozdává povedenou skákačku Rayman Origins pro PC

Ubisoft se rozhodl nadělit hráčům vánoční dárek ve formě 2D skákačky Rayman Origins ve verzi pro PC. Připomeňte si legendární postavičku jménem Rayman a jeho přátele.