Avatar Ferdys

Jan Tomanek - Ferdys Externí redaktor

Mladý hráč, který neholduje mulťákům a dává přednost dobrému příběhu. Jako jeden z mála miluje walking simulátory. Ve volném čase se věnuje divadlu a psaní...velký fanoušek hudby, knih a filmů. Metlák až to bolí. Jelikož je švorc a nemá na herní PC, tak hraje primárně na PS4.

1 rok v redakci
13 publikací
0 recenzí
6 komentářů
Článek Novinka

Indian opět mění logo. Jaké designové rozhodnutí za ním stojí?

Ačkoli jsme věnovali změně loga a vylepšení aktuálního brandingu spoustu úsilí, komunita hovoří jasně: nelíbí se vám. Proto se vracíme zpět a pokusíme se na tom zapracovat znovu.

Článek Novinka

Everspace 2 vychází v předběžném přístupu

Akcí nabité singleplayerové RPG se včera v 19:00 našeho času objevilo v předběžném přístupu na Steamu a GOG. Slibuje nám 12 hodin kampaně a minimálně 25 hodin herního obsahu celkem.

Článek Novinka

Studio Acquire by chtělo na PS5 oživit ninja akci Tenchu: Stealth Assassins

Vývojáři ze studia Acquire a jejich vedoucí ředitel, Takuma Endo, se nechali slyšet, že by chtěli tuto značku oživit pro PlayStation 5. Má to ovšem svoje vlastní ale…

Článek Novinka

Nové detaily o ruské akci Atomic Heart ve stylu BioShocku

Vývojáři aktualizovali profil hry a my se tak můžeme dozvědět pár střípků informací. Kromě popisu samotného titulu jsou nově známé i hardwarové požadavky na váš stroj.

Článek Novinka

Akční RPG NieR Automata prodalo 5 milionů kopií

O tohle číslo se s námi podělil vydavatel Square Enix na oficiálním Twitter účtu. Hra od svého vydání v roce 2017 stihla prodat přes 5 milionů kopií na všech platformách.

Článek Drby

Objevily se zvěsti o důvodu zrušení Bully 2 od Rockstaru

Fanoušci studia Rockstar si určitě pamatují žánrovou odbočku v podobě titulu Bully. Hra si i přes svou odlišnost od ostatních titulů tohoto studia získala dost fanoušků.

Článek Novinka

Rozdávání her na Epic Storu se blíží ke konci

Epic si svým štědrým rozdáváním her získal přízeň nejednoho hráče. Pojďme se podívat, co si pro nás připravil pro poslední prosincové dny. Dnes je na řadě survival titul Stranded Deep.

Článek Novinka

Další díl adventurní série Syberia vyjde příští rok. Vyzkoušejte si demo

Titul byl ohlášený v srpnu loňského roku a můžete si vyzkoušet demo, které je už nyní volně dostupné na Steamu. Tentokrát s podtitulem Syberia: The World Before.

Článek Novinka

Plošinovka Pumpkin Jack se dočkala data vydání

Hra vychází ještě tento měsíc a dočkali jsme se i krátkého traileru, který přibližuje tuhle plošinovku říznutou bojovkou. Inspiraci v MediEvilu nezapře. Jak se ale bude hrát?

Článek Novinka

Herci pro reboot filmu Resident Evil odhaleni

Vrací se kultovní postavy série Resident Evil. Claire, Jill, Chris, Leon, Albert Wesker a další jsou zpět v jednom z nových projektů na naše obrazovky. Režisér chce oživit momenty z herní série.

Článek Novinka

Japonští hráči se bouří proti PS5 a stále tajné uživatelské rozhraní

Pod dubem, za dubem, kam se jenom podíváte, tam zpráva o PlayStation 5. Dnes se nám na svět ukázaly další dvě. Jelikož se obě týkají Japonska, pojďme se na ně podívat v rámci jedné novinky.

Článek Novinka

Xbox Series X ukazuje starší hry ve 4K při 60 snímcích

První lidé si již mohli vyzkoušet nový Xbox Series X a slyšeli jsme tak slova o neuvěřitelné rychlosti a vylepšeních, kterými nový Xbox obohatí hry formou zpětné kompatibility.