Zobrazit vše ve dne 17. 12. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E95

Budeme platit za postavy ve hrách?!

Kryptoměna se dostává i do her jako v případě S.T.A.L.K.E.R.a a Ubisoft her. Možná by se měli soustředit na Splinter Cella a CD Projekt vyřešilo jeden velký problém. Všechno si shrneme za 90TEŘIN.

TOP 5 Epizoda S1E227

Vážně divné speciální edice konzolí

Konzole vypadají různě a díky speciálním edicím mohou vypadat ještě úplně jinak. Jiná barva, jiný tvar, jiný vzhled, nebo jenom nálepka mrsknutá na zadní stranu. Dnes se ale podíváme na ty... divné.

Na novinky o Hogwarts Legacy ze světa Harryho Pottera si počkáme

Avalanche Software přeje hráčům veselé Vánoce. Tým k tomu využil gif z titulu Hogwarts Legacy, který připravuje na příští rok. Bohužel jsme se dozvěděli i horší zprávu. Spekuluje se o multiplayeru.

NFT od Ubisoftu jsou bezcenné, zatímco nová hra Petera Molyneuxe dosáhla na 52 milionů dolarů

Nejen hráči, ale také někteří vývojáři Ubisoftu nejsou vůbec spokojeni s oznámením platformy Quartz, přes kterou má společnost do svých her zavést NFT. Tvůrce Fable mezitím přišel s vlastní hrou.

V kritizovaném pekelném světě Agony vzniká real-time strategie

Polské Madmind Studio se drží svého pekelného světa, a to i přesto, že survival horor Agony byl výrazně kritizován. Ovšem Succubus dopadl mnohem lépe. A tak přichází na scénu spin-off.

Po velké kritice obrat, Stalker 2 nakonec nebude využívat NFT

Studio GSC Game World vyslyšelo prosby hráčů a zareagovalo na silnou kritiku, kterou vyvolalo oznámení se začleněním technologie NFT do S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl.

The Settlers se brzy vrátí. Ubisoft zve do bety a slibuje novinky

Dlouhý mediální půst ohledně znovuzrození série The Settlers od studia Blue Byte je konečně přerušen. Ubisoft oznámil příchod důležitých novinek souvisejících s návratem kultovní strategické značky.

Skvělý survival horor Alien: Isolation vyšel na Android a iOS s českými titulky

Studio Feral Interactive při převodu původní hry pro PC, PlayStation 3 a Xbox 360, která spatřila světlo světa v roce 2014, na ničem nešetřilo a přináší mobilním hráčům plnohodnotný zážitek.