Zobrazit vše ve dne 7. 12. 2021

NFT v první velké hře. Ubisoft představil platformu Quartz

Ubisoft se stává první velkou videoherní společností, která vstupuje do světa NFT. Firma představila platformu Ubisoft Quartz a plánuje prodávat digitální předměty ve svých hrách.

Assassin’s Creed Valhalla má obdržet 40hodinové DLC ve stylu God of War

Tak tohle je hodně nečekané. Ubisoft sice o rok prodloužil podporu pro Assassin’s Creed Valhalla, ale nikdo nečekal, že by vývojáři chystali obrovské rozšíření, které svou délkou předčí mnohé hry.

Uncharted: Legacy of Thieves pro PlayStation 5 nabídne i režim s podporou 120 snímků za sekundu

Remasterované Uncharted 4 a Uncharted: The Lost Legacy se bude pyšnit využíváním možností next-gen konzole. Mezi to patří například režim pro 120 snímků za sekundu. Známe i datum vydání. A co PC?

Do hry Spider-Man Remastered míří kostýmy z filmu Spider-Man: Bez domova

Marvel's Spider-Man Remastered, remaster hry Spider-Man z roku 2018 od Insomniac Games, obdrží v pátek aktualizaci s dvojicí bezplatných kostýmů založených na filmu Spider-Man: Bez domova.

Xbox Game Pass: Kolekce Mass Effectu, Serious Sam 4 a čtyři hry pro PC

Microsoft u předplatného Xbox Game Pass myslí také na PC hráče. V den vydání dorazí čtyři nové hry. To ale není vše. Už nyní je dostupný Serious Sam 4 a brzy se dostane na kolekci Mass Effectu.

Čtyři a až pět her v měřítku Elden Ringu na The Game Awards

The Game Awards 2021 klepe na dveře. Pozornost se upíná nejen na vyhlášení nejlepších her roku, které byly vydány do 15. 11., ale zejména na představení nových her.

Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl jsou krásnou připomínkou jednodušších časů série

Osmá generace Pokémon her přináší remake čtvrté generace, která nás tehdy i dnes dokázala velice okouzlit.

Zdarma pro PC hráče: Call of Juarez: Gunslinger a Anno 1404

Polská společnost Techland se u příležitosti 30. výročí spojila s platformami GOG a Steam a rozhodla se hráčům darovat dvě své starší hry. Ubisoft zase rozdává historickou strategii.

Potvrzeny české titulky v Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Nadcházející edice remasterovaných her Uncharted 4: A Thief’s End a Uncharted: The Lost Legacy pro PC a PlayStation 5 bude mít české titulky. Kolekce má už svou stránku na Steamu.

Aplikace Xboxu vám ukáže, zda hra poběží dobře na vašem počítači

Microsoft si uvědomuje potenciál, který má na počítačích díky předplatnému Xbox Game Pass. Možná i z toho důvodu vylepšuje svou aplikaci Xbox pro Windows. Do aplikace přidává novou funkci.

Star Wars: Hunters rozhodně vypadá jako mobilní hra

Novou hru ze světa Star Wars, která vyjde příští rok na Nintendo Switch a mobilní zařízení, přibližuje čerstvý gameplay trailer, jenž rozhodně nezapře původ celého projektu.

Hráči PlayStationu hlasují o nejlepších hrách pro PS5 a PS4

Společnost Sony na svém blogu spustila tradiční hlasování o nejlepší hry pro konzole PlayStation a PlayStation VR. Hlasovat můžete v 16 kategoriích do 14. 12. 2021.