10

Forza Horizon 5

2021

Forza Horizon 5 nabídne češtinu, ale Xbox Series X nevyužije na maximum?

Aktualizace: Kreativní ředitel Mike Brown na Twitteru vysvětlil, že Forza Horizon 5 na Xboxu Series X poběží v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu v módu Performance.

Forza Horizon 5 představuje více než 400 vozů

Studio Playground Games se pochlubilo prvním seznamem vozů, které si užijí hráči závodů Forza Horizon 5 při vydání. Seznam obsahuje více než 400 automobilů. V dalších týdnech bude rozšířen.

Dokonalá závodní hra - Forza Horizon 5 Recenze

Forza Horizon je jednou z nejlepších závodních sérií, které aktuálně herní scéna nabízí. Pátý titul ji však posouvá ještě dál a řekli bychom, že jde dokonce o jednu z nejlepších her na trhu.

Forza Horizon 5 odhalila obří Mexiko

Studio Playground Games ukázalo mapu Mexika, kde si užijeme závody ve Forze Horizon 5 na Xboxu Series X/S, Xboxu One a PC. Mapa potvrzuje, že jde o dosud největší mapu v historii série.

Mapa Forza Horizon 5: Hot Wheels DLC překvapí

Z prvního velkého rozšíření závodů Forza Horizon 5 nejsou hráči moc nadšeni, protože Hot Wheels jsme si mohli užít už ve třetím díle. Vývojáři teď chtějí dokázat, že obavy nejsou na místě.

Důležité vylepšení Forzy Horizon 5, oslavy v The Crew 2, ničení v GRID Legends a monoposty v F1 22

Příprava na příchod Hot Wheels do Forzy Horizon 5 přináší kooperativní kampaň. The Crew 2 oslavuje čtvrté narozeniny a chystá se na pátý rok, zatímco GRID Legends má placené DLC zaměřené na ničení.

Halo ve Fall Guys, Hot Wheels ve Forze Horizon 5, drama v As Dusk Falls

Microsoft se na své druhé červnové prezentaci zaměřil na dříve představené hry. Dozvěděli jsme se novinky o Fall Guys, Forza Horizon 5, As Dusk Falls, Slime Rancher 2 a indie programu ID@Xbox.

Velký souhrn her z Xbox & Bethesda Showcase

Microsoft s Bethesdou se předvedl. Máme za sebou s největší pravděpodobností nejlepší prezentaci v rámci Summer Game Festu. Na PC a Xbox během následujících 12 měsíců dorazí spousta zajímavých her.

Uniká první rozšíření pro Forza Horizon 5

Díky obrázku Forza Horizon 5 Premium Add-Ons Bundle na Steamu jsme se dozvěděli o prvním rozšíření pro open-world závody, které má Microsoft jistě v plánu představit 12. 6.

Xbox má vlastní donuty a Forza Horizon 5 oslavuje

Xbox má vlastní donuty. Americké koblihy ve tvaru zploštělého prstence, kterými se láduje Homer Simpson, s logem Xboxu a závodní hry Forza Horizon 5 připravuje společnost Krispy Kreme.

Oslava Cinco de Mayo a nová Ferrari ve Forza Horizon 5

Open-world závody Forza Horizon 5 obdržely další pravidelnou aktualizaci, jejímž hlavním tématem jsou květnové oslavy mexického svátku Cinco de Mayo, který připomíná výročí bitvy u Puebly.

Prestižní ceny BAFTA ovládly PlayStation exkluzivity

Včera večer se ve Velké Británii konal 18. ročník udílení cen British Academy Games Awards (BAFTA). Prestižní ceny ovládly PlayStation exkluzivity. Podívejte se na výsledky.

Tři měsíce předplatného PC Game Pass zdarma pro majitele nových her

Společnost Microsoft připravila 3měsíční zkušební předplatné PC Game Pass pro ty, kteří vlastní jednu z nejnovějších her od Xbox Game Pass Studios. Týká se pouze těch, co předplatné nikdy neměli.

Microsoft porazil Sony a je nejlepším vydavatelem za rok 2021

Nejlépe hodnocenými hrami od Microsoftu jsou Forza Horizon 5, Psychonauts 2 a Microsoft Flight Simulator pro Xbox Series X. Podívejte se na celý žebříček a zjistěte, jak se komu dařilo.

Forza Horizon 5 se mění v ráj kaskadérů a přidá 8 vozidel

Rozsáhlé a různorodé Mexiko se promění v ráj kaskadérů. Hráči závodů Forza Horizon 5 se mohou těšit také na čtyři bezplatná a čtyři placená auta, stejně tak na patch opravující velkou část chyb.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 28. února

Prodeje českého Factoria. PS5 může vylepšit ray tracing. Z Battlefieldu 2042 zmizel skin pro ruský vrtulník. Oficiální průvodce pro začátečníky Elden Ringu. Blíží se DLC pro Forzu Horizon 5.

DICE Awards vyhlásilo nejlepší hry roku 2021

Organizátoři DICE Awards oznámili vítěze prestižního ocenění za minulý rok. Hrou roku se stalo netradiční kooperativní dobrodružství It Takes Two od Hazelight Studios.

Mistrovství světa a nové vozy ve Forze Horizon 5

Vývojáři ze studia Playground Games nejen opravují chyby a problémy ve Forze Horizon 5, ale také stíhají připravovat nový obsah. Přivítejte mistrovství světa a nové automobily.

Rekordní výsledky pro Xbox. Daří se i hrám Halo Infinite a Forza Horizon 5

Po letech půstu se zdá, že se Microsoft našel. Velká investice do vlastních týmů a nákup nových studií se společnosti vyplácí. Ty největší investice zatím nejsou vidět. I když...

TOP 5 Epizoda S1E234

Našich nejlepších her roku 2021

Pojďme zapomenout na to, jak krušný minulý rok byl. Dnes se podíváme, co si nejvíce užili jednotlivý členi redakce, protože náš názor vás určitě velmi moc zajímá. TOP nejlepších her roku 2021 redakce.

Steam Awards: Hráči vybrali nejlepší hry roku 2021

Komunita Steamu svými hlasy rozhodla o nejlepších hrách roku 2021. Ceny si odnáší Resident Evil 8: Village, Deathloop, It Takes Two, Farming Simulator 22 i Cyberpunk 2077.

Nejoceňovanější hry roku 2021 podle médií, organizací a hráčů

Spousta magazínů už má vyhlášení nejlepších her uplynulých 12 měsíců za sebou. Jeden titul, který vyšel v roce 2021, nasbíral už 56 ocenění. To je o dvanáct víc než druhý.

Nejlepší exkluzivita Xboxu roku 2021 komunity INDIAN

Zástup studií Microsoftu se postupně rozjíždí. Roky půstu se zdají být minulostí a americká společnost letos potěšila hráče zajímavými hrami.

Xbox Series X je nejpopulárnější konzolí! Alespoň podle uživatelů na Twitteru

Díky nové studii od Green Gaming můžeme zjistit, že nejpopulárnější konzolí je Xbox Series X, nejméně oblíbenou je PlayStation 4 a naši planetu nejvíce znečišťuje PlayStation 3.

Představeni finalisté Steam Awards 2021. Jaké hry hráče nejvíce zaujaly?

Hráči rozhodli o nominacích na nejlepší hry letošního roku na platformě Steam. Společnost Valve u příležitosti dnes začínajících zimních slev představila finalisty.

Jakou hodnotu mají hry přidané v roce 2021 do Game Passu?

Služba Xbox Game Pass se každý měsíc rozrůstá o nové hry, včetně velkých a očekávaných titulů od studií Microsoftu – tady můžeme zmínit naposledy Forzu Horizon 5 a Halo Infinite.

Forza Horizon 5 obdrží 24 nových automobilů

Vydání hry Forza Horizon 5 je teprve začátek, vývojáři ze studia Playground Games pilně pracují nejen na aktualizacích, ale také na novém obsahu v rámci nových sezón.

The Game Awards 2021: Hlasovat můžete o nejlepší hře roku

Hráči z celého světa mohou svými hlasy rozhodnout o hře roku 2021, která bude za týden vyhlášena na The Game Awards 2021. Vede Halo Infinite. Plus kompletní nominace.

Microsoft na předplatném Xbox Game Pass neprodělává

S novým přístupem pravidelně přicházejí pesimisté, kteří nevěří v úspěch daného konceptu. Představitelé Netflixu by mohli dlouze vyprávět. Jak to vidí Microsoft?

90VTEŘIN Epizoda S7E85

Konec slavných cheatů v sérii GTA?!

Nová trilogie GTA se sebou přinesla nechtěné změny, které hráče pobouřily. Forza Horizon 5 zase přepisuje rekordy a Steam Deck bude odložen. To se naštěstí netýká našich 90VTEŘIN.

Forza Horizon 5 má na PC problémy se spoustou volantů

Pokud si chcete zahrát PC verzi závodů Forza Horizon 5 na volantu, budete nepříjemně překvapeni. Nové závody mají problémy se spoustou volantů. Nejčastěji vyskakuje hláška „Controller disconnected“.

Forza Horizon 5 přepisuje rekordy Microsoftu a Xboxu

Investice do předplatného a cloudu se podle Phila Spencera vyplácí. Microsoft neponechal nic náhodě, v rámci propagace závodů Forza Horizon 5 shodil z vrtulníku auto.

Forza Horizon 5 je nejlépe hodnocená nová hra letoška

V České republice i v zahraničí se nejnovější exkluzivitě Microsoftu daří. Dnes přijíždí k prvním hráčům na PC a konzolích Xbox, kteří si mohou užít závody v otevřeném a různorodém Mexiku.

Xbox Game Pass přidává Forzu Horizon 5, GTA: San Andreas i Minecraft

Společnost Microsoft se pochlubila první částí her, které rozšíří Xbox Game Pass v listopadu letošního roku. Předplatitelé služby se mohou těšit na další zajímavé tituly.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry listopadu 2021

Zima se blíží. Zatopte si v kamnech a vydejte se na nová dobrodružství ve videoherním světě, který i přes zmatek po celém světě nabízí nové a zajímavé hry. Jaké to jsou?

Stručně: Do PS5 se vrátila nepříjemná chyba, Fortnite se spojí s Dunou

Outriders budou v Game Passu i ve verzi pro PC. Forza Horizon 5 je dokončena. Aliens: Fireteam Elite přichází o hráče. Farming Simulator 22 představuje výrobu. A další zprávičky.

Nákladní letadlo proti autu v závodech Forza Horizon 5

Už jen necelý měsíc a všichni zájemci si budou moci na PC, Xboxu Series X/S a Xboxu One zahrát závody Forza Horizon 5. U této příležitosti studio Playground Games přináší nové informace.

Detaily o nové kariéře a jízdním modelu Forza Horizon 5

Co nabídne rozsáhlé a různorodé Mexiko? Jak je u série zvykem, hráči se mohou těšit na obrovské množství závodů, aktivit a výzev. Ale nebojte, ve hře se nemáte ztratit. Vývojáři mysleli i na tohle.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 7. září

Dobré ráno. Dnes nás čekají tři prezentace. Hotfix pro Cyberpunk 2077. Omluva za Control. THQ Nordic oslaví 10. let. Nový projekt místo aktualizací Stardew Valley. Problémy nového Sonica na Switchi.

Forza Horizon 5: Potvrzeno prvních 143 aut

Po prezentací různorodého Mexika přichází na řadu první várka potvrzených automobilů, s nimiž si užijete arkádovější open-world závody Forza Horizon 5 na PC a konzolích Xbox.

Forza Horizon 5 s lepší simulací i přístupnější hratelností

Při zhlédnutí osmiminutových gameplay záběrů si stěží všimnete detailů, které prozradil kreativní ředitel Mike Brown na speciální prezentaci před Gamescomem. Na co se máme těšit?

Úvodní jízda ve Forze Horizon 5

Závody Forza Horizon 5 zasazené do rozsáhlého a různorodého světa Mexika (skládá se z 11 biomů) se pochlubily úvodní jízdou a představením obou aut, která budou na obalu hry. Plus nové obrázky.

Xbox ukázal zombíky, závody letadel, Age of Empires 4 i indie, ale Halo Infinite chybělo

Detailní informace o hrách, které Microsoft dnes ukázal na Xbox Streamu v rámci Gamescomu.

90VTEŘIN Epizoda S7E58

Tohle je remake Skyrimu?!

Tohle jsme nečekali, Bethesda chystá předělávky svých starých her, South Park se vrací do světa her a GTA V ukazuje, jak se blýská na nové generaci konzolí. Tak abychom to za těch 90VTEŘIN stihnuli.

Forza Horizon 5 ukázala 11 rozmanitých biomů

Detailní představení otevřeného světa závodní hry Forza Horizon 5 - videa a obrázky. Mexiko je 1,5krát větší než mapa ve Forze Horizon 4 a skládá se z 11 pestrých biomů.

BMW, Chevrolet, Ferrari, Ford, Hyundai i Volkswagen ve Forze Horizon 5

Milovníci vůně benzínu a arkádovějšího stylu závodění se v listopadu přesunou do Mexika, kde na ně bude čekat masivní počet nejrůznějších automobilů. Na jaké vozy se můžeme těšit?

Forza Horizon 5 se zaměřila na zvuky. Ty ovlivní vylepšení motoru a výfuku

Nejen rozloha světa a grafické efekty budou ve hře Forza Horizon 5 na nové úrovni. Studio Playground Games kladlo důraz také na zvuky nové generace, které mají být výrazně lepší.

Forza Horizon 4 bez nových aut, zatímco Forza Horizon 5 klade důraz na počasí

Hráči oblíbených open-world závodů Forza Horizon 4 se musejí obejít bez nového obsahu, včetně vozidel. Ve studiu Playground Games začali vývojáři všechnu svou pozornost soustředit na pátý díl.

Nejočekávanější hry podle novinářů: E3 2021 Awards

Máme za sebou historicky první zcela virtuální veletrh E3. Ten včera v noci našeho času skončil přehlídkou nejočekávanějších her podle zahraničních novinářů. Jaké tituly vybrali?

90VTEŘIN Epizoda S7E42

Český národ v Age of Empires 2?!

Novinek je více než dost a vteřin jenom pár. Age of Empires 2 přidává do kampaně husity s Janem Žižkou a E3 nám přinesla řadu nových oznámení včetně Avatara. A my máme na to všechno jenom 90VTEŘIN.

Hry pro konzole Xbox se budou prodávat v novém obalu

Americký internetový obchod Best Buy odhalil nové obaly her pro konzole Xbox. Podle všeho Microsoft plánuje mírně změnit design krabiček u všech nových titulů. Jak se vám líbí?

Minimální požadavky pro PC verzi Forza Horizon 5

Na kartě Forzy Horizon 5 v rámci Steamu se objevily hardwarové požadavky, zatím tedy pouze minimální. Podívat se tak můžete, jaký stroj bude potřeba, abyste si arkádové závody zahráli.

Ve Forze Horizon 5 si užijeme závody v Mexiku

Spekulace se potvrdily, Forza Horizon 5 míří na jih od hranic a hráči si už letos na podzim užijí největší a nejrozmanitější festival Horizon všech dob. Čeká na vás otevřený svět Mexika.

Hot Wheels možná odhalil plány pro Forza Horizon 5

Už měsíce čteme neoficiální zprávy o chystané nové hře ze série Forza Horizon, která by měla vyjít v letošním roce. Microsoft drží bobříka mlčení. Ten možná překazily nové hračky Hot Wheels.

Starfield nejspíš letos, Forza Horizon 5, oslava kódu Konami

V Respawnu připravují novou značku. Tvůrci remaku Demon's Souls chystají něco, co posune hranice jejich studia. People Can Fly koupili Phosphor Games. Tajemný Judgment Day. Hry zdarma na Epicu.

Vezme Forza Horizon 5 hráče do Japonska?

Fanoušci série Forza Horizon už dlouho volají po tom, aby se vývojáři inspirovali u Rychle a zběsile: Tokijská jízda. Podle nejnovějších spekulací se jim přání může splnit.

Vánoční koleda, Forza Horizon 5 dříve, nové hry ve vývoji

Dobré dopoledne. People Can Fly, Bungie a Creative Assembly pracují na nových hrách. Dabér Duke Nukema nazpíval netradiční vánoční koledu. Logo Crash Bandicoot 5. Tajné studio Sony nadále funguje.

Nejprodávanější hry pro PlayStation 4 a Xbox One v USA

Jaké hry vládnou za velkou louží na konzolích? Které exkluzivity jsou těmi nejprodávanějšími? Podrobnosti odhalil analytik Mat Piscatella.