Zobrazit vše ve dne 5. 11. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E83

Víme, kdy vyjde The Elder Scrolls 6?!

Někdy se stává, že nějaká ta informace unikne. Jako vydání The Elder Scrolls VI, Horizon Forbidden West na počítače a mnoho dalšího. A S.T.A.L.K.E.R. 2 se chlubí češtinou, stejně jako 90VTEŘIN. Yup.

Nové obrázky z remasteru trilogie GTA

Před blížícím se vydáním Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition se můžeme podívat na devět nových obrázků, které ukazují remasterované díly San Andreas a Vice City.

RiotX Arcane láká na obří oslavy a odměny

S příchodem seriálu Arcane se napříč hrami od Riotu spustí festivalové šílenství plné novinek, soutěží, výzev a hlavně odměn, které dostanete za účast na následujících eventech.

TOP 5 Epizoda S1E220

TOP 5 - Her pro dva hráče, které otestují vaše přátelství

Hry pro dva a více hráčů častokrát znamenají, že se od vás očekává jistá spolupráce a tam se otestuje, jak moc dobře si spolu s vašim spoluhráčem rozumíte.

Strategie s budováním kolonie na cizí planetě zdarma na Epicu

V aktuální bezplatné hře od Epicu můžete vybudovat kolonii na cizí planetě. Co od hry zdarma očekávat a jaký bonus dostanou hráči od společnosti v dalším týdnu?

Ptejte se nás na Elden Ring

V rámci novinářského předběžného přístupu jsme dostali možnost se ponořit do obsahu uzavřené testovací verze o týden dříve než úzká skupina veřejnosti. Řekli jsme si, proč vás nevyzvat se nás ptát.

Company of Heroes 3 ukazuje nový systém ničení budov a vylepšený boj

Studio Relic nás opět zve do zákulisí vývoje Company of Heroes 3 prostřednictvím deníčku. Dnes se zaměřilo na různorodá prostředí a spolupráci s komunitou. Obě videa mají české titulky.

Katastrofa eFootballu pokračuje. Patch 1.0.0 znovu odložen

Konami uvedení eFootballu uspěchala. Bezplatný fotbal vycházející ze série Pro Evolution Soccer (PES) měl být novým začátkem značky a zaujmout miliony hráčů po celém světě.

Do Marvel’s Avengers přichází Spider-Man a další nový obsah

Trvalo to, ale konečně se Spider-Man dostane do Marvel’s Avengers. Dorazí v bezplatné aktualizaci s dalším novým obsahem. Pavoučí muž ale bude jen pro PS4 a PS5 verze hry.

Tvůrci Star Wars: The Old Republic shrnují dosavadní příběh

Sedmiminutové video od BioWare letmo popisuje události původní hry i několika rozšíření, zatímco připravuje dějovou půdu pro chystanou expanzi s podtitulem Legacy of the Sith.

Trailer k datu vydání Total War: Warhammer 3. Hra bude v Game Passu

Datum vydání oznámila společnost Sega prostřednictvím nového traileru, který se zaměřuje na předobjednávkový bonus Ogre Kingdoms. Video ukazuje hrůzostrašnou orčí hostinu.

Forza Horizon 5 je nejlépe hodnocená nová hra letoška

V České republice i v zahraničí se nejnovější exkluzivitě Microsoftu daří. Dnes přijíždí k prvním hráčům na PC a konzolích Xbox, kteří si mohou užít závody v otevřeném a různorodém Mexiku.