Zobrazit vše ve dne 10. 11. 2021

Do Far Cry 6 se chystá šílenec Vaas v rámci prvního DLC

První dodatečný balíček pro Far Cry 6 má datum vydání. Do nejnovějšího dílu střílečky od Ubisoftu dorazí známý šílenec Vaas Montenegro už příští týden. Pak budou následovat další.

Sociálně dedukční hit Among Us skrz nové role bortí stereotyp

Čekání je u konce. Studio InnerSloth po sérii náznaků a lákání, že pracuje na řadě nových funkcí, vydalo největší aktualizaci, kterou doposud sociálně dedukční hra Among Us obdržela.

Forza Horizon 5 přepisuje rekordy Microsoftu a Xboxu

Investice do předplatného a cloudu se podle Phila Spencera vyplácí. Microsoft neponechal nic náhodě, v rámci propagace závodů Forza Horizon 5 shodil z vrtulníku auto.

Elden Ring je Dark Souls 4 i pro nováčky - Dojmy z hraní

V průběhu víkendu jsme dostali možnost si zahrát velmi očekávané RPG Elden Ring od tvůrců Dark Souls. Nejde ovšem jen o skvělou hru pro veterány soulsovek, ale také i pro úplné nováčky.

Odpovídáme na vaše dotazy o Elden Ringu

Konce minulého týdne jsme vám dali možnost se nás ptát na Elden Ring, jehož uzavřený test jsme měli k dispozici předčasně. S padnutím embarga na vaše dotazy odpovídáme.

Český Chuchel se v příštím roce podívá i na Switch

Další hra od českého studia Amanita Design se podívá i na Nintendo Switch. Po Machinariu, Creaks a nedávno vydaném Happy Game se v příštím roce dočkáme i titulu Chuchel.

Záběry z hraní remasterů GTA 3, Vice City a San Andreas

Mezi hráči už dlouho zaznívají názory, že srovnávají trailer a obrázky jsou příliš málo na to, aby si člověk udělat představu o vylepšeních z hlediska technické a herní stránky.

O monstrózních a fascinujících strojích v Horizon Forbidden West

Svět Horizon Forbidden West obývají neuvěřitelné kovové bestie podobné dinosaurům. Na hlavní hrdinku Aloy čekají nejen známé stroje z Horizon Zero Dawn, ale také úplně nové typy.

Eivor se v Assassin's Creed: Valhalla promění v Laru Croft

V Laru Croft z Tomb Raider nebo Nathana Drakea z Uncharted se promění hlavní hrdina/hrdinka v nové aktualizaci Tombs of the Fallen. Na hráče Assassin's Creed: Valhalla čeká průzkum starobylých hrobek.

Video ukazuje základy detektivní akce Sherlock Holmes Chapter One

Už jen necelý týden a zájemci se budou moci vžít do Sherlocka Holmese, mladého geniálního muže s výstředním stylem a netolerancí k tuposti ostatních. Dnes se podíváme na základy hry.

New World opouští hráči, Amazon chystá slučování serverů

Ambiciózní masivně multiplayerový RPG titul New World prožívá první krizi. Po obrovském náporu hráčů v prvních dnech od vydání se situace uklidnila, servery už nejsou nedostupné, nýbrž poloprázdné.