Zobrazit vše ve dne 4. 11. 2021

Další únik z databáze GeForce Now. Kdy podle něj vyjde Elder Scrolls 6, Hogwarts Legacy a další hry od PlayStationu?

V září jsme byli svědky největšího úniku v dějinách videoherního světa. Postarala se o něj databáze GeForce Now. Dnes přichází další velký únik, který nese i data vydání.

Nintendo zveřejnilo finanční výsledky za poslední půlrok

Nintendo oznámilo své finanční výsledky za období od 1. 4. do 30. 9. Společnost poskytla data prodejnosti konzole Switch. V přehledné finanční zprávě zjistíme, jak se společnosti dařilo.

Football Manager to opět dokázal

Stát se úspěšným fotbalovým manažerem nikdy nebylo snazší. Nový ročník této fotbalové simulace dokazuje, že vše není jen o tom vybrat správný tým a vyhrávat zápasy. Hra se zase posouvá o úroveň výš.

Elden Ring se nám ukazuje na nových gameplay záběrech

Týden před začátkem uzavřeného testování nám vývojáři ukazují akční RPG Elden Ring. Nechybí pohled na nová prostředí i řadu nových mechanik, včetně jízdy na koni. A pro sběratele i sběratelská edice.

Nakoukněte do garáže Farming Simulatoru 22

Přes dvě minuty dlouhý gameplay trailer nás zve do garáže Farming Simulatoru 22 a ukazuje nové stroje a vybavení, které si budeme moci ve hře koupit. Nechybí český Zetor.

Vydavatel GTA, Mafie, BioShocku a Borderlands chystá řadu obrovských her

Společnost Take-Two Interactive se připravuje na změnu strategie, která souvisí s výrazným nárůstem připravovaných her od všech týmů a samostatné vydavatelské divize.

Take-Two za zrušenou hru od tvůrců Mafie utratila 53 milionů dolarů

Nejnovější finanční zpráva Take-Two odhalila, že společnost utratila 53 milionů dolarů za neoznámenou hru, která byla zrušena. Podle všeho šlo o projekt Volt od studia Hangar 13.

Gas Station Simulator míří na konzole a chystá se nový simulátor

Po úspěchu PC verze se Gas Station Simulator dostane nejen na konzole PlayStation a Xbox, ale čerstvě je potvrzen i port na Nintendo Switch. Studio chystá také nový simulátor.

Dokonalá závodní hra - Forza Horizon 5 Recenze

Forza Horizon je jednou z nejlepších závodních sérií, které aktuálně herní scéna nabízí. Pátý titul ji však posouvá ještě dál a řekli bychom, že jde dokonce o jednu z nejlepších her na trhu.