Zobrazit vše ve dne 11. 11. 2021
TOP 5 Epizoda S1E222

Nejprodávanější indie hry

Když se mluví o těch nejprodávanějších hrách vůbec, mnohé indie hry se jednoduše nezmíní, protože častokrát nedosahují prodejů, které si nasbírají velké tituly.

První recenze Battlefieldu 2042 jsou většinou pozitivní

První recenze jsou pozitivní a signalizují, že se studio DICE ve spolupráci s dalšími týmy pod Electronic Arts trefilo do černého. Někomu se ale Battlefield 2042 moc nezamlouvá.

Seznam přání v PlayStation Store upozorní na výprodej her

Společnost Sony vylepšila PlayStation Store. V rámci sociálních sítích upozornila na zajímavou funkci, ale nikdo neví, zda je skutečně nová. Jak seznam přání využívat?

Srovnání remasterů trilogie GTA s původními verzemi

Dnes ve čtyři hodiny odpoledne se odemkly digitální verze Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition pro počítače i konzole PlayStation, Xbox a Nintendo Switch.

Je NBA 2K22 nejlepší sportovní hrou roku?

Sporotvní hry dokáží být velice kontroverzní. Můžeme i pozorovat určité změny v obsahu her a větší důraz na mikrotransakce. Kdo by ale řekl, že zrovna NBA půjde naproti fanouškům?

Forza Horizon 5 má na PC problémy se spoustou volantů

Pokud si chcete zahrát PC verzi závodů Forza Horizon 5 na volantu, budete nepříjemně překvapeni. Nové závody mají problémy se spoustou volantů. Nejčastěji vyskakuje hláška „Controller disconnected“.

V Bethesdě existují nápady na Fallout 5, se singleplayerovými hrami končit nehodlá

Bohužel se pro tuto chvíli nezdá, že by mohla být značka Fallout opět propůjčena Obsidianu či jinému studiu. Todd Howard by také rád viděl zlepšení v oblasti herní hloubky nebo umělé inteligence.

Launch trailer připomíná vydání další edice Skyrimu

Společnost Bethesda nám chce už zase prodat pátý díl ságy The Elder Scrolls, tentokrát ve formě výroční edice, která vychází právě dnes. K dispozici je také upgrade za relativně rozumnou cenu.

Koupit PlayStation 5 bude ještě těžší. Sony snižuje počet vyrobených kusů

Konzole PlayStation 5 se bohužel stane ještě nedostupnějším zbožím. Společnost Sony byla nucena do konce fiskálního roku snížit výrobu kvůli nedostatku dílů a problémům v logistice.

První sezóna Battlefieldu 2042 odstartuje až v roce 2022

Na první sezónu Battlefieldu 2042 si hráči budou muset počkat. S vydáním hry odstartuje předsezóna, ale první battle pass a nový specialista v rámci první sezóny dorazí až v roce 2022.

Elex 2 představuje sběratelskou edici a stanovuje datum vydání

Společnost THQ Nordic prostřednictvím traileru představila sběratelskou edici hry Elex 2. Pokračování akčního sci-fi RPG vyjde čtyři roky po vydání prvního dílu.

Vydání konzole Steam Deck odloženo

Z nejnovějších zpráv od společnosti Valve se dozvídáme, že datum vydání očekávané konzole Steam Deck je odloženo. Čekání pro natěšené hráče naštěstí nebude moc dlouhé.