Zobrazit vše ve dne 23. 6. 2022

Dlouhé záběry z hraní A Plague Tale: Requiem

Akční adventura A Plague Tale: Requiem se předvedla v rozšířené gameplay ukázce, která nám dává velmi dobrou představu o tom, co od pokračování povedené hry můžeme očekávat.

No Man's Sky v říjnu na Switch a fyzicky na PS5

No Man's Sky pro Nintendo Switch vyjde až v říjnu a bude digitálně i fyzicky. Ve stejný den bude na trh uvedena fyzická PlayStation 5 verze se vším, co do hry vyšlo.

A Plague Tale: Requiem bude RTX On, GeForce NOW s 8 novinkami v knihovně

A Plague Tale: Requiem, pokračování kritikou i fanoušky uznávaného středověkého dobrodružství A Plague Tale: Innocence, bude od vydání podporovat ray tracing a NVIDIA DLSS.

Oblékněte žlutý trikot v Tour de France 2022 - Recenze

Zkrátit čekání na nejslavnější cyklistický závod světa si můžete stejnojmennou hrou. Po roce opět přichází Tour de France. V novém online režimu a se spoustou vylepšení budete bojovat o žlutý trikot.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E35

Tisíce otevřených světů

Je čas na další SHOWTIME a probrání událostí posledních čtrnácti dní. Blizzard se noří hlouběji do problémů. Final Fantasy dostává konečně pokračování. Capcom oznámil Dragon's Dogma 2. A v česku se…

PS Plus Premium a Extra pro české a slovenské hráče. Seznam her, cena, funkce, demoverze

Sony dnes 23. 6. 2022 spustila v Evropě novou verzi služby PlayStation Plus. Nové předplatné rozdělené do tří tarifů (Essential, Extra a Premium) je zároveň dostupné také pro tuzemské hráče.

Důležité vylepšení Forzy Horizon 5, oslavy v The Crew 2, ničení v GRID Legends a monoposty v F1 22

Příprava na příchod Hot Wheels do Forzy Horizon 5 přináší kooperativní kampaň. The Crew 2 oslavuje čtvrté narozeniny a chystá se na pátý rok, zatímco GRID Legends má placené DLC zaměřené na ničení.

Oprava rozbitých silnic, stavba domu a další zemní práce na vás čekají v Construction Simulatoru

Překvapení pro příznivce simulátorů. Letos na počítače a konzole vyjde nový Construction Simulator. V něm budete mít za úkol opravovat rozbité silnice, stavět domy a provádět další zemní práce.

Prioritou je Battlefield 2042. Na nové Mirror’s Edge a jiné hry nemají v DICE čas

Pokud od studia DICE očekává něco jiného než Battlefield, například byste rádi návrat vřele přijaté série Mirror’s Edge, tak bohužel. Vývojáři se plně soustředí na vývoj Battlefieldu 2042.

Ničivou sílu lidstva poznáte ve hře Endling s českými titulky

Pro příznivce nezapomenutelných příběhů se tady nejspíš rýsuje další hra. Tentokrát jde o ekologickou dobrodružnou výpravu, kdy z pohledu poslední liščí matky na Zemi poznáte ničivou sílu lidstva.

Dnes vychází Blade Runner: Enhanced Edition

Nové vydání klasické adventury od studia Westword, která je zasazená do prostředí kultovního filmu, slibuje podporu 60fps, vyšších rozlišení, rekonstruované cut-scény nebo vylepšení grafiky.

Jane Fosterová jako Mighty Thor rozšíří řady Marvel’s Avengers

Už jsou to dva měsíce, co jsme se dozvěděli, že dalším hratelným superhrdinou v Marvel’s Avengers bude Jane Fosterová jako mocný Thor. Co dokáže a jaký názor má komunita?