Zobrazit vše ve dne 8. 12. 2021

Hráči rozhodli o české hře dekády a odborná porota o nejlepších tuzemských hrách roku 2020

Dnes večer jste mohli sledovat on-line vyhlášení 11. ročníku slavnostního předávání cen autorům nejpřínosnějších českých her roku 2020 a k tomu vyhlášení veřejné kategorie Česká hra dekády.

90VTEŘIN Epizoda S7E92

Pedofil přistižen a Ubisoft má novou dojnou krávu

Sonic slaví 30 let a SEGA se to ve spolupráci se Stevem Aokim rozhodla oslavit značně netradičním koncertem. Ze Sony lítají manažeři a Ubisoft vplouvá do vln kryptoměn a NFT.

Detailní systémové požadavky pro PC verzi God of War a trailer

Společnost Sony zveřejnila systémové požadavky pro PC verzi God of War a přidala trailer zaměřený na to, co mohou hráči na počítačích od severského dobrodružství bouřliváka Krata a jeho syna čekat.

Sledujte 11. ročník vyhlášení cen Česká hra roku

Jaká hra získá ocenění Česká hra roku 2020? To společně s vyhlášením dalších kategorií můžete sledovat ve speciálním videu. Poprvé se uděluje také veřejná cena za Českou hru dekády.

V Horizon: Forbidden West bude boj zajímavý nejen proti strojům, ale i lidem

Tvůrci z Guerrilla Games v novém blogovém příspěvku hovoří o vývoji bojového systému, jenž přináší hráčům více možností. Nezapomnělo se ani na rozmanitější nepřátelé a propracovanější AI.

Polský simulátor Ježíše ukazuje Jeruzalém

Polská společnost SimulaM nám prostřednictvím videodeníku připomenula připravovaný simulátor Ježíše. Ve videu vývojáři informují, že už brzy umožní omezenému počtu hráčů vyzkoušet si vývojovou verzi.

Konzolová válka Phila Spencera z Xboxu nezajímá. Microsoft má konkurenci jinde

Microsoft jde správným směrem. Svědčí o tom dvacet nominací her ze stáje Xboxu na The Game Awards 2021, velmi dobré prodeje konzolí během letošního Black Friday a pozitivní recenze na poslední tituly.

Scuf představil řadu gamepadů pro PS5. Včetně speciálu pro FPS

Značka Scuf Gaming, která patří společnosti Corsair, představila trojici prémiových gamepadů pro PlayStation 5. Jsou třikrát dražší než DualSense, přitom některé jeho funkce postrádají.

Forza Horizon 5 obdrží 24 nových automobilů

Vydání hry Forza Horizon 5 je teprve začátek, vývojáři ze studia Playground Games pilně pracují nejen na aktualizacích, ale také na novém obsahu v rámci nových sezón.

Expanze Legacy of the Sith pro Star Wars: The Old Republic se odkládá na únor

Odkladům na příští rok ještě není konec. Nového rozšíření MMORPG ze světa Star Wars jsme se měli dočkat už za několik dní, na poslední chvíli však došlo k odkladu o dva měsíce.

Projeďte se po okruhu Deep Forest Raceway v Gran Turismu 7

Lákání na Gran Turismo 7 pokračuje. Vývojáři si pro první nepřerušované gameplay záběry vybrali okruh Deep Forest Raceway. Jedná se o trať, která je v této závodní sérii od nepaměti.