Zobrazit vše ve dne 19. 7. 2022

Autor Doomu se vrací do svého žánru. John Romero chystá first-person střílečku

John Romero pracuje na nové střílečce z pohledu první osoby. Autor legendárních titulů Doom a Quake se s informací pochlubil na Twitteru s tím, že pro tajemný projekt má velkého vydavatele.

Překupníci začali nabízet limitované edice God of War Ragnarök

Po konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S se překupníci zaměřili na limitované edice očekávané hry God of War Ragnarök, které se jim minulý týden podařilo předobjednat.

Příběhové akce nové generace chtějí vytvářet tvůrci Halo, Batmana a Dooma

V novém studiu v Seattlu se sešli zkušení vývojáři akčních her, které chtějí za pomoci společnosti NetEase inovovat a přinést hráčům nové zážitky v AAA kvalitě.

Tři hlavní hrdiny v GTA 6 nečekejte, píše Jason Schreier

Kdo nahradí Michaela, Franklina a Trevoza z Grand Theft Auto 5? Spekulace zmiňují opět tři hlavní hrdiny. S tím ale nesouhlasí známý novinář. Fanoušci si mezitím všimli životopisů tří herců.

Z malého survivalu Grounded bude animovaný seriál

V rámci známého studia Obsidian Entertainment, které vytvořilo rozsáhlé hry The Outer Worlds, Pillars of Eterniny nebo Fallout: New Vegas, vznikl malý tým, který se postaral o další úspěch firmy.

Mapa Forza Horizon 5: Hot Wheels DLC překvapí

Z prvního velkého rozšíření závodů Forza Horizon 5 nejsou hráči moc nadšeni, protože Hot Wheels jsme si mohli užít už ve třetím díle. Vývojáři teď chtějí dokázat, že obavy nejsou na místě.

PlayStation ruší přímou zákaznickou podporu na Twitteru

Společnost Sony od 1. 8. letošního roku ruší přímou zákaznickou podporu na Twitteru v rámci účtu @AskPlayStation. Místo sociální sítě je doporučováno kontaktovat podporu přes oficiální stránky.