Bestie, hrdinové a tajemný svět v TGS 2022 traileru na Forspoken

Společnost Square Enix u příležitosti začátku Tokyo Game Show 2022 připomenula Forspoken. Akční fantasy RPG od autorů Final Fantasy XV ze studia Luminous Productions se ukázal v gameplay traileru.

Stručně: Master Chief přichází o šéfku a Ubisoft uklidňuje kvůli AC: Mirage

Bonnie Ross se loučí s Microsoftem. Forza Motorsport má ještě čas. Může být Stalker 2 v early access? Takhle máte sledovat Cyberpunk: Edgerunners. Dnes nový Nintendo Direct. Sony prý ukáže novinku.

90VTEŘIN Epizoda S8E64

Exkluzivní epizoda!

Ekluzivní hry už brzy můžou být minulostí. Gamescom je v plném proudu, Square Enix nejspíš zaspal datum a nejen to v dnešní epizodě 90HODIN

Desetiminutový trailer na Forspoken ukazuje příběh, souboje a herní mechaniky

Square Enix zničehonic vydalo desetiminutový trailer na titul Forspoken. Odhaluje příběh, magické souboje, herní mechaniky i rozmanitý svět s lákavou grafikou. Podívejte se sami.

90VTEŘIN Epizoda S8E60

Pojďme si z novinek udělat p*del!

Dnešní novinky nebyly zrovna nejserióznější, snad vám to tedy nebude vadit. Dozvíte se ovšem o stříkání, Breaking Bad, šopském salátu a o spoustě dalšího! Začíná 90HODIN!

Square Enix prodala západní studia, aby byla atraktivnější pro Sony?

Spousta lidí kroutila hlavou, když Square Enix v květnu letošního roku prodala svou západní divizi za 300 milionů dolarů společnosti Embracer Group. Za známá studia je to prostě málo.

Akční fantasy RPG titul Forspoken znovu odložen

Pokud jste si po dnešním oznámení God of War: Ragnarök na 9. 11. říkali, že během měsíce nestihnete dohrát Forspoken, tak akční fantasy RPG od Square Enix bylo opět odloženo.

Returnal čeká nové dobrodružství a Forspoken ukazuje divoké nepřátele

Přinášíme vám souhrn z březnového State of Play. Sony oznámila bezplatné DLC pro PS5 exkluzivitu Returnal. Také ukázala velkolepý akční RPG titul Forspoken a přinesla nové demo Final Fantasy Origin.

Forspoken: Čekání na fantasy dobrodružství bude o pět měsíců delší

Pokud jste se těšili na nový akční fantasy RPG titul Forspoken od Square Enix a Luminous Production, tak budete čekat o pět měsíců déle. Hra pro PlayStation 5 a PC byla odložena.

22 her roku 2022. Sony doporučuje tituly pro PS5 a PS4

Sony sestavila seznam obsahující 22 her, které v letošním roce vyjdou pro PlayStation 5 a PlayStation 4 a které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Jaké hry Sony doporučuje?

Square Enix přeje šťastný nový rok videem plným her

Společnost Square Enix skrz speciální video přeje hráčům na celém světě šťastný nový rok 2022. V minutovém videu se představí celá řada her vytvořených interními i externími týmy japonské firmy.

Forspoken: Další gameplay záběry a informace o PS5 verzi

Nové akční RPG od Square Enix a Luminous Productions s názvem Forspoken se na The Game Awards 2021 ukázalo v dobrém světle. Nadšení hráčů ale brzy vystřídalo naštvání kvůli cenovce.

Forspoken a Final Fantasy 7 Remake nasazují agresivní cenovku, 80 eur za standardní verzi

PC hráči si za dva akční RPG tituly připlatí. V přepočtu se prodávají za 2026 Kč, o 20 eur dráž, než je v poslední době standard. Plus nové informace a screenshoty.

Korupce zvaná Break ničí celou Athii a vy jste její jedinou nadějí na záchranu

Fantastická země Athia je v nebezpečí. Sužuje ji nezastavitelná korupce zvaná Break, která ničí vše, co jí přijde do cesty. Jedinou naději na záchranu Athie je dívka z jiného světa jménem Freya.

Ponořte se do fantastického světa Athia v RPG Forspoken

Po více než půl roce se opět ukazuje nadějné RPG Forspoken od Square Enix a Luminous Productions. Tentokrát se v traileru věnují hlavní hrdince Freye a jejímu ocitnutí ve fantastickém světě Athia.

Z čeho si sedneme na zadek? PlayStation Showcase má přinést bombu

Absence na letošních akcích E3 a Gamescom má být fanouškům PlayStation bohatě vynahrazena tento čtvrtek. Nové God of War má být výrazně delší. Co dalšího očekávat?

Forspoken: Nadějné akční RPG v prodlouženém traileru

Nadějné akční RPG Forspoken od společností Square Enix a Luminous Productions se ukazuje v prodlouženém traileru. Ten zahrnuje několik dalších scén z této hry pro PlayStation 5 a PC.

Včera představené Forspoken se také ukazuje na screenshotech

Z Project Athia se stalo akční RPG Forspoken. Včera došlo k jeho formálnímu oznámení a nyní se můžete podívat i na několik screenshotů. Ty jsou ale bohužel přímo z traileru.

Square Enix představili nové Life is Strange, Outriders i Forspoken

Life is Strange: True Colors, remasterovaná kolekce Life is Strange, zajímavé dobrodružství Forspoken od tvůrců Final Fantasy 15, novinky pro Marvel's Avengers, střílečka Outriders i mobilní tituly.

Forspoken

2023